Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExtremeCraft [Dedyk][1.1!] [WL] [No-Premium][150slotów!]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra dodani (sporo tego ^^ ),

kowal - nick już dodany więc nie wiem czy twój czy kogoś innego ;p | sorki, że tak późno ale coś mi mpc msg nie chce wysłać

-.-

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dzieki za dodanie do WL, ale mam pytanie-problem. Czemu link do patchera ma wirusa? mam avasta i dziala mi dobrze. A drugie to czy mozna wejsc kontem nie-premium?

Opublikowano

tamto to nie latka tylko client dla premium (opcjonalny), można wejść na normalnym minecraft premium/non-premium

Opublikowano

Nick w grze : finder2000

Wiek:12,5

Staż gry: od powstania Minecrafta

Przeczytałeś regulamin? : Tak

Bedziesz Reklamował serwer : Tak jak będzie serwer upadal

Opublikowano

Nick w grze: sprodp

Ile masz lat: 12

Staż gry: 6 miesięcy

 

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Lubię poznawać nowe znajomości. Ciekawią mnie budowle. Lubię też budować.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak, zgadzam się.

Zareklamujesz nasz serwer?: Jeśli zajdzie taka potrzeba.

Opublikowano

Dodany witam w grze

 

Przypominam wszystkim o działającym już spoucie. Zobacz nowe itemy na serwerze pobierając spoutcraft.

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

Nick w grze: dziks124

Ile masz lat?: 14

Staż gry: 8 miesięcy

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Bo szukałem jakiegoś epickiego serva takiego jak ten ;p Lubie zawierać nowe znajomości i server cieszy się dobrą opinią ;p

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak

Zareklamujesz nasz serwer?: Jeżeli serv mi się spodoba a w to nie wątpię to raczej tak ;p

Opublikowano

Yoghurt jeśli uważasz ze serw taki głupi bo nie dostałeś admina za wejście na niego no to wybacz to poważny serwer a nie hamachi.Nikt nie karze ci tu grać, idź pograj na jakimś 3 slotowym hamachi

Opublikowano

Nick w grze : Maxior

Wiek : 13 lat

Staż gry : 6 miesięcy

Przeczytałeś regulamin : Tak

Polecający: Brak

Opublikowano

Nick w grze : Sizek

Wiek : 16

Staż gry : rok

Przeczytałeś regulamin : tak

Polecający: BrAk

 

Tu napisze dla kolegi bo nie ma go a (zaraz wbije) chcielismy razem zaczac

Nick w grze : Untouched

Wiek : 16

Staż gry : rok

Przeczytałeś regulamin : tak

Polecający: Sizek

Opublikowano

Nick w grze: Anna10

Ile masz lat?: 12

Staż gry: 1rok

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):Myślę że to naprawdę będzie super server i na pewno taki on będzie.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak zgadzam się.

Zareklamujesz nasz serwer?: Zareklamuję z przyjemnością wasz server.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...