Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExtremeCraft [Dedyk][1.1!] [WL] [No-Premium][150slotów!]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick

w grze

:adiadi23

Wiek

:13

Sta

ż

gry

:od 1.5

Przeczyta

ł

e

ś

regulamin

:Tak

Polecaj

ą

cy

:Mpc forum

Opublikowano

Ktoś już ma nick "Player" i każe mi się zalogować a nie zarejestrować.

 

A nie grałem dawno w Minecrafta i ja mam wersie 1.0.0 non-premium i nie potrafię nicku zmienić. Jeżeli ktoś byłby tak miły i by mi powiedział jak zmienić byłbym wdzięczny. Już Zrobiłem, Nie potrzebuje już pomocy :).

 

I jak już można to można jeszcze raz mnie dodać do WL? Mój nick to "Titan"

2yzq.png


Opublikowano

Acetone jak to wbił na twój nick? Złożyłeś podanie i nie zarejestrowałeś się a w tym czasie ktoś inny zarejestrował się na to konto? Czy ktoś był szybszy i zarejestrował się pod tym samym nickiem? Najlepiej wejdź na ts naszego serwera tak samo Athlon bo nie wiem jaki masz błąd

Złożyłem podanie i nie zdążyłem się zarejestrować.

minecraft24h.png

Poszukiwani redaktorzy! Wynagrodzenie doładowania do sieci komórkowych!

Opublikowano

Nick w grze : Waciak

Wiek : 16

Staż gry : pół roku

Przeczytałeś regulamin : Oczywiście

Polecający: ---

Opublikowano

Wiecie czemu gdy próbuje zalogować się na serwer wyskakuje info outdated server? Pobrałem waszego klienta który jest podany w reklamie. Jest to wersja no-premium

Opublikowano

Nick w grze: winirka

Ile masz lat?:15

Staz gry: od alpha 1.2

Dlaczego chcesz zagrac na naszy serverze?: Bo szukam fajnego serva a wasz nim jest

Zgadzasz sie z postanowieniami regulaminu: tak

Zareklamujesz nasz server: oczywiscie ze tak

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...