Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExtremeCraft [Dedyk][1.1!] [WL] [No-Premium][150slotów!]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick w grze: RedErr0R

Wiek: 15lat

Staż gry: 3tygodnie

Przeczytałeś regulamin: Oczywiście zawsze od tego zaczynam.

Polecający: Br4k

Opublikowano

Nick w grze : UnGagEd

Wiek : 13

Staż gry : Od pierwszego wydania creative (2,5 roku)

Przeczytałeś regulamin : Taak

Polecający: mpcforum.pl :D

Dlaczego chcesz zagrac na naszym serverze ? (inni maja to i ja napisze) : Koocham grac w MineCrafta. Na single player znudzlilo mi sie te monotonne budowanie bez ekipy. Na serwerze widze teamspeak - moze skorzystam. Zapowiada sie na bardzo mila atmosfere oraz ogarnietych graczy (wl mowi samo za siebie). Bardzo cenie sobie ogarnieta administracje, a po prezce domyslilem sie, ze ta jest :)

1272247667773s.jpg

Opublikowano

Nick w grze : Allice

Wiek :14

Staż gry :jakieś 2 lata

Przeczytałeś regulamin tak zawsze czytam nie jestem dziecko neo które nie czyta i łamie regulamin

Polecający:tak ten serwer podobno jest bardzo fajny postaram sie zareklamować go z 10 osobą

Opublikowano

Nick w grze : Stefan

Wiek : 8 miesiąc 17 roku życia ( do rozkminiena :)

Staż gry : 2 tyg ale wszystko obczajone

Przeczytałeś regulamin : oczywiście

Polecający: forum :)

Opublikowano

Nick w grze: pGG

Ile masz lat?:13

Staż gry: kwiecień

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Zapowiada się ciekawie. Szukam jakiegoś ciekawego serwera na którym można spędzić miło czas.(chociaż mam go mało...)

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: tak

Zareklamujesz nasz serwer?: Postaram się zrobić GamePlay!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...