Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExtremeCraft [Dedyk][1.1!] [WL] [No-Premium][150slotów!]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick w grze :Deev9

Wiek : 18

Staż gry : od alphy

Przeczytałeś regulamin : Tak

Polecający: mpcforum? =)

SirDeev_eune_64_5_nozg.png

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick w grze: Varitym

 

A wgl.. Bylem na WL, ale teraz kupilem premium, a poprzedni nick byl zajety. Dawny nick: Farion

 

Prosze o dodanie aktualnego :)

Varioth.png

 

Jeżeli Ci w czymś pomogłem, lub spodobał Ci się mój post proszę o "Lubię To"

Opublikowano

Wszyscy dodani witam w grze.

 

Opis instalacji klienta jest na naszym forum. Dostępny tylko premium.

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

Drakean jeśli ściągałeś z naszej strony to nie zauważyłeś zapewne komunikatu że no-premium nie działa

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

Nick w grze :Lemit

Wiek :14

Staż gry :od 1.5

Przeczytałeś regulamin :Jeżlei to to info to tak,a jeżeli nie to nie ma?

Polecający:MPCforum

 

Przeczytane

Opublikowano

Lemit dodany a dla przypomnienia regulamin podaje

 

1. Postanowienia ogólne

 

1.1. Na serwer wstęp mają wszyscy którzy akceptują regulamin i złożyli poprawne podanie.

 

1.2. Regulamin może podlegać zmianie bez uprzedniego okresu przejściowego a gracz zostanie powiadomiony o zmianach jedynie na stronie extremecraft.pl

 

1.3. Gracz zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem i jego zmianami.

 

1.4. Nieznajomość regulaminu nie jest wymówką i jest dodatkowo karane.

 

1.5. Za niestosowne lub sprzeczne z regulaminem zachowanie gracza będą nakładane kary.

 

1.6. Kary będą mogły dotyczyć bezpośrednio gracza jak i wszystkich jego osiągnięć.

 

1.7. Wymiar kary zależy od administratora który oceni sytuacje.

 

1.8. Na wszelkie pytania odpowiadamy w grze w miarę możliwości jednak, ŻADEN Administrator i Moderator nie jest jednak zobowiązany do odpowiedzi w grze w trybie natychmiastowym.

 

1.9. Wszystkie prośby, pytania i propozycję będą rozpatrywane na forum w ciągu 24h a na serwerze Team Speak 3 natychmiastowo (chyba, że sytuacja wymaga konsultacji lub zebrania dowodów).

 

1.10. Spam, natręctwo, uciążliwy słowotok (np.. mi mi mi mi mi..... JAJAJAJJAJAJA) karany jest nadzwyczajnie jako uciążliwość dla całej społeczności.

 

1.11. Kiedy Administrator nie odpowiada poczekaj wcale to nie znaczy, że Ciebie ignoruje lub nie widzi, przeważnie po prostu jest zajęty udzielaniem pomocy innemu użytkownikowi, jeżeli nie masz czasu użyj komendy "/msg".

 

1.12. Staramy się zapewnić jak najlepszy poziom rozrywki jak i stabilności naszego serwera, jednak nie ponosimy odpowiedzialności za przerwy w działaniu, błędy, straty, uszczerbki na zdrowiu.

 

1.13. Każdy użytkownik traktowany będzie domyślnie jako osoba z pełnią władz umysłowych i prawnych a w razie działania powodującego szkodę a nawet uszczerbek na zdrowiu pozostałych osób lub osoby będzie pociągnięty do odpowiedzialności w zależności od stopnia wyrządzonej szkody, tym bardziej jeżeli działania te będą celowe.

 

 

 

2. Działki

 

2.1. Na początek dostaje się darmowy pokój w hotelu który należy zdać zaraz po zakupieniu pierwszej działki. Pokój jest przyznawany na tydzień po upływie tego czasu będzie usunięty cuboid i wszystko co znajduje się w pokoju.

 

2.2. Działka "PODSTAWOWA" posiada wymiary 20X20 oraz 15 kratek w dół i 30 w górę. promocyjna cena pierwszej działki wynosi 20.000 (20k)

 

2.2.1. Cena dodatkowej działki w mieście wynosi wymiar1(x)*wymiar2(z)*200, cena ta może ulec zmianie w dowolnym momencie, zarówno w górę jak i w dół.

 

2.2.2. Cena dodatkowej działki POZA miastem wynosi wymiar1(x)*wymiar2(z)*400

 

2.2.3. Poszerzenie działki w górę/dół kosztuje jednorazowo 150 tysięcy

 

2.2.4. NIE MOŻNA wykupić chodników łączących działki czy plantacje. Można wykupić jedno przejście łączące dwie sąsiadujące (bokami a nie rogami) działki nad lub pod chodnikiem o rozmiarach 3 wys. 2 szer. za 5000

 

2.3. Puste działki oznaczone są tabliczką z napisem "Wolna"

 

2.4. Zajęte są oznaczone tabliczką z nickiem gracza i datą ostatniego logowania umieszczoną przy wejściu na działke.

 

2.5. Po otrzymaniu działki właściciel ma 24h na postawienie co najmniej prowizorycznego domku lub przynajmniej podstawy domku.

 

2.6. Tabliczki z datą są stawiane przy zakładaniu działki i wymagają aktualizowania! Tabliczka musi się znajdować NA TERENIE własnej działki. Nie można otrzymać dodatkowego cuboida w postaci 1 klocka zachodzącego na chodnik.

 

2.6.1. Jeżeli aktualna data jest przekroczona o ponad 7 dni od daty zapisanej na tabliczce każdy użytkownik może zgłosić chęć wykupu tej działki. Wycenę takiego obiektu przeprowadza OWNER ! działki są przyznawane z całym dobrem w skrzyniach (co w skrzyniach jest dowiadujesz się po objęciu działki)

 

2.6.2. jeżeli data aktualna jest przekroczona o ponad 14 dni w stosunku do daty na tabliczce administracja ma prawo doprowadzić działkę do stanu "zero"

 

2.7. Właściciele działek są zobowiązani do rozwoju swoich domów i dbania o estetykę miasta

 

2.8. Całkowity zakaz rozlewania wody oraz lawy poza teren swojej działki

 

2.9. Działka MIESZKALNA w mieście musi być zabudowana estetycznie i zgodnie z prawami fizyki tzn. żadnych latających obiektow. Pod poziomem ziemi zezwala sie na umieszczenie plantacji.

 

2.10. Działka OBIEKTOWA ma nieograniczoną wielkość (uzgodnioną i zaakceptowaną przez jednego z ownerów) ale zagospodarowana może być tylko w ściśle określony przez użytkownika sposób a jej zabudowa musi być udostępniona do zwiedzania przez wszystkich graczy (budowle specjalne jak port, latarnia itp. )

 

2.11. Działka UŻYTKOWA może zostać nałożona jedynie na budowle o znaczeniu produkcyjnym (farmy, chodowle) tylko na terenie do tego przeznaczonym lub poza terenem miasta.

 

 

 

 

3. Świat

 

3.1. W mieście jak i na calym świecie włączony jest spawn mobów a wyłączony dynamit, eksplozje creeperów oraz ogień, wszelkiego rodzaju próby omijania tych ograniczeń będą karane banem

 

3.2. Całe miasto jak i niektóre warpy obejmuje strefa NON-PvP poza miejscami do tego wyznaczonymi (areny itp) próby omijania tego zakazu będą karane banem

 

3.3. Wielokrotne i intencyjne polowanie na graczy będzie wiązać się z karą (np. strata łupu i/lub banem).

 

3.4. Każdy gracz ma prawo do działki OBIEKTOWEJ po uzgodnieniu z administracją serwera co więcej ma prawo dostać część lub całość materiałów potrzebnych do zrealizowania projektu

 

3.5. Gracz zobowiązany jest do samodzielnego pozyskania surowców na budowę domu w drodze wydobywania, produkcji, wymiany lub kupna

 

3.6. Gracz nie może otrzymać przedmiotów od Administratora lub Moderatora chyba, że jest to nagroda (np. wykonanie projektu publicznego, nagroda za turniej lub konkurs)

 

3.7. Budowle publiczne które są poza miastem ale z racji swojej wielkości (kolejka itp) lub innych tu nie podanych nie są objęte cuboidem nadal podlegają ochronie a ich intencyjne niszczenie karane jest banem.

 

 

 

4. Nether i strefy PVP

 

4.1. W całym netherze jest włączone PVP więc zaleca się zostawienie zbędnych itemów w skrzyni oraz częste wracanie z łupami do domu.

 

4.2. Pojedyncze incydenty w tej przestrzeni nie będą ścigane ale wielokrotne i intencyjne polowanie na graczy będzie wiązać się z karą (np. strata łupu i/lub banem).

4.3. Straty powstałe w tych miejscach w żaden sposób nie będą zwracane jako, że z samej definicji miejsce to ma być dla graczy miejscem odbycia niebezpiecznej przygody

 

4.4. Żadna przestrzeń w netherze nie może zostać objęta jakąkolwiek działką.

 

 

5. Dodatki

 

 

5.1. Jeżeli decydujesz się dołączyć do którejkolwiek z frakcji, musisz zapoznać się z regulaminem frakcji.

 

5.2. Odpowiedzialnymi w dopilnowaniu regulaminu frakcji są się Przywódcy frakcji, w której jesteś.

 

5.3. Członkowie administracji, którzy zdecydują się dołączyć do którejkolwiek Frakcji NIE MOGĄ spawnować pancerzy, broni, mobków, NPC, zwierząt oraz itemów do skillów aktywnych.

 

5.4. Wykorzystywanie błędów i bugów na serwerze będzie karane za pierwszym razem ban na 72 godziny za drugim razem tygodniowym banem za trzecim razem ban permanentny

 

5.5. W przypadku nieprzestrzegania któregoś z punktów 2.4. - 2.11., gracz może stracić dom/działkę bez żadnego upomnienia.

 

5.6. Głupie pytania o sprawy które można znaleźć w regulaminie będą odpowiednio nagradzane(warn lub ban)

 

5.7. Wykorzystywanie błędów i bugów na serwerze będzie karane za pierwszym razem ban na 72 godziny za drugim razem tygodniowym banem za trzecim razem ban permanentny.

 

 

Regulamin może ulegać zmianie. Właściciele zastrzegają sobie prawo do modyfikowania regulaminu słownie lub pisemnie, nie odnosząc się do istniejącego regulaminu. Owner ma kompetencje i moc ustalania, wykonywania i sądzenia jednocześnie.

 

 

By Artistofphat & Alanthi

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

Nick w grze :Mom3K

Wiek :13

Staż gry :gram prawie od początku

Przeczytałeś regulamin :tak przeczytałem

Polecający:MPCforum

1329042025-U173186.png

by Siema Heniu

MineCraft Helper|Kox|PostMarker

Opublikowano

Mom3K dodany witam w grze

 

 

 

Proponuję wszystkim zapoznać się z regulaminem super naturals oraz poradnikami dotyczącymi przemian w poszczególne rasy.

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

borlus dodany witam w grze.

 

 

Do wiadomości upośledzonych umysłowo dzieci nie potrafiących doczytać co jest napisane w reklamie serwera ten serwer też jest na 1.0.0

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

Nick w grze : laqu , Mareczek

Wiek :14,15

Staż gry :oboje rok

Przeczytałeś regulamin : TAK

Polecający: MPCforum

Pisze podanie rowniez za mojego kolege (Mareczka), poniewaz nie ma on mozliwosci teraz sam tego napisac.

Licze na pozytywne rozpatrzenie ;)

Opublikowano

Nick w grze : slawekjocker97

Wiek : 15

Staż gry : Od 1.2

Przeczytałeś regulamin :Tak

Polecający: Nikt :)

Info o sobie: Jestem miły, posiadam premium, chciałbym zagrać na jakimś ekstra serwerze.

Lemury nie śpią!

Opublikowano

Nick w grze: Scyzorek5

Ile masz lat?:13

Staż gry: 6

miechów

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):Dzień w dzień szukam jakiegoś serwa i chyba znalazłem.Ten serw może być fajny , widać to po opisie.Mam wewnętrzne IP i nie chce zakładać serwa na hamachi.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Zgadzam się

Zareklamujesz nasz serwer?: Jak mi się spodoba to może coś tam zrobię :P

@edit nie napisałem kto mi polecił serwa bo sam go znalazłem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...