Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExtremeCraft [Dedyk][1.1!] [WL] [No-Premium][150slotów!]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick w grze :Nataka154

Wiek 13:

Staż gry : pół roku

Przeczytałeś regulamin : tak

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Szukam serwera który nie rozpadnie się po kilku dniach, a liczba graczy nuie będzie wynosiła 7. BArdzo lubie serwery z frakcjami, a mam nadzieję że te frakcje nie będą zakładane wszystkie po koleji jak leci. Jako dziewczyna patrze na atmosfererserwa i zdaje mi się, że tu jest odpowiednia.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: tak

Zareklamujesz nasz serwer?: jak będzie dobry to owszem

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick w grze : Markos

Wiek : 13

Staż gry : 9 miesięcy

Przeczytałeś regulamin : Oczywiście.

Polecający: MPCForum.pl

Jakoś mało to męskie, jak facet chodzi w body!

Opublikowano

Chyba wszyscy dodani :) jeśli kogoś pominąłem proszę pisać. Witam na serwerze i życzę miłej gry.

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

Nick w grze : Comrade

Wiek : 14

Staż gry : Od wersji 1.3_01

Przeczytałeś regulamin :Da

Polecający:---

Żądam uszanowania moich poglądów politycznych, w tym mojego avataru. A do dzieci które spamują tekstami typu "rzygać się chce na widok twojego avatara", pouczcie się tępaki o tym systemie politycznym. Aktualny jaki popieracie, i jaki wpaja się wam że jest dobry, powoduje bezrobocie, emigracje, Vat 24% i tym podobne. Sam zamierzam wypie*dolić z tego kraju gdyż nie ma tu przyszłości z takimi poliykami. Zaznaczam tylko, że w komuniźmie każdy miałby pracę, bezpłatną opiekę zdrowotną i edukacyjną, a przyrost PKB na mieszkańcami byłby o wiele większy niż u innych krajów. Dla przykładu w 1970 przyrost PKB na mieszkańca ZSRR wynosił 5,4%, na mieszkańca ameryki 4% a na europę zachodnią 3,3%. Zastanówcie się nad tym. PROSZĘ O NIEUSUWANIE MOJEGO AVATARU.

Opublikowano

Nick w grze :IzuroN

Wiek : 14

Staż gry : 1,5 roku

Przeczytałeś regulamin : tak

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Szukam serwera który nie rozpadnie się po kilku dniach,gdzie gra sporo ludzi a widze ze juz 31 strona wiec ludzi sporo :D , nie jestem denerwujacym neoskiem xD

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: tak

Zareklamujesz nasz serwer?: Jak bede mial wolny czas to oczywiscie :)

Opublikowano

nick w grze:PietruchPL

wiek:11lat

staż gry: 4 lata

 

 

dlaczego nasz serwer:Zapowiada się ciekawie.Nie padnie za szybko.Myślę,że będzie dobrze.

:)

ZGASZAM SIĘ (regulamin)

Opublikowano

Nick w grze : Derionx

Wiek : 14

Staż gry : Nie pamiętam nawet :D Wiem że od wersji 1.3

Przeczytałeś regulamin : tak

Polecający:mpcforum

RGVyaW9ueF9fX2V1bmVfX180MTBfX19OVUxMX19fMl9fXzEwMF9fX25vbmUucG5nX19fMTBfX18zX19fMDAwMDAwX19fc29sbw==.png

Opublikowano

Nick w grze : kajsks

Wiek : 11

Staż gry : Od wersji 1.1

Przeczytałeś regulamin : Tak

Polecający : mpc

31575197832728931761.jpg

Gram tylko na serwerach premium pod nickiem kajsks. Jeśli widziałeś mnie na serwerze no-premium to nie byłem ja i ktoś się pode mnie podszywał! I na modcraft! ;P

exMPC Media Team | Pomocnik Minecraft | Gracz WoW

Moja paczka modów:

http://www.mpcforum.pl/topic/793874-dlkajcraft-v10-czyli-paczka-modyfikacji/

 

Opublikowano

Nick: Rasty

Staż: bedzie 2 lata

Wiek: 14

Regulamin: przeczytany

Dlaczego chcesz grac na naszym serwie(min 3 zdania):słyszalem od kolegi ze fajnie sie u was gra.

Szukam w miare ogarnietej administracji.

Myśle ze bedzie fajnie :)

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?:Tak

Zareklamujesz nasz serwer?: Jak bedzie taka potrzeba to oczywiście :)

Opublikowano

Nie polecam serwera.

Administracja całkowicie zlewa zwykłych graczy.

Było na serwerze 2 modów i 3 adminów, wszyscy mieli w swoich 4 literach jak gracz się coś pytał.

Odradzam gry. MrZoombie.

Opublikowano

Nick w grze : ResToMen

Wiek : 16

Staż gry : 8 miesięcy

Przeczytałeś regulamin : Tak

Polecający:

Pobieranie z ponad 20 serwerów m.in: RAPIDSHARE, HOTFILE, i wiele innych...



Oglądaj Filmy ONLINE!


new_280x100.jpg


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...