Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExtremeCraft [Dedyk][1.1!] [WL] [No-Premium][150slotów!]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick:Sosu

Lat:13

Staż gry: początki minecraft mówię o Alphie

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze: myślę że to będzie najlepszy serwer roku ze względy na ilość slotów,wielkość działek itp. Mam nadzieje że będę mógł zagrać na tym pro extra super serwerze ^^

Regulamin: Przeczytałem i się zgadzam

Zareklamujesz na Serwer: Oczywiście poleciłem go już 7 znajomym

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:Maciej1996

Lat: 16

Staż gry: Beta (początki)

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze: Grałem na serwie z frakcjami i to będzie dobra zabawa :P

Regulamin: Zgoda :)

Polecający: brak (MPC)

sygna.jpg

Opublikowano

Nick w grze: - Lucjanek

Ile masz lat?: - 19

Staż gry: - 1.3+

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze - Szukam serwera z dużą ilością graczy. Chce wasz zatestowac

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: - Tak

Zareklamujesz nasz serwer?: - CS/FORA/SZKOLA/STEAM

Opublikowano

Nick w grze: PiotrBadBoy

 

Ile masz lat?: 14

 

Staż gry: od 1.6.6

 

Dlaczego chcesz grac na naszym serverze: Szukam serwera który nie padnie po kulku miesiącach bo już mnie to nudzi te ''brak finansów'' i potem od nowa szukaj serwa.

:D

Zareklamujesz server??: Jak mi się spodoba to polece.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Nom

Opublikowano

Ile masz lat : 14

Nick w grze : pogan

staż gry : 1.3_01

dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum3 zdania): nie mam gdzie grać , serwer nie padnie po 1 miesiącu, nudzi mi się single

zgadzasz się z postanowieniami regulaminu: oczywiście

zareklamujesz nas serwer: postaram się

Opublikowano

Nick w grze: mazmazik

Ile masz lat?: 21

Staż gry: jakiś tydzień

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): bo ma dużo slotów, granie na single jest nudne na dłuższą metę, liczę na to, że administracja to nie dzieci ;]

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: - Tak

Zareklamujesz nasz serwer?: jeśli będzie tego wart, moi koledzy się o tym dowiedzą ;)

Opublikowano

Poprzyjmuje was jak bede w domu ok 2-4 a co do twojej wypodpowiedzi mazik "liczę na to, że administracja to nie dzieci" to możesz mieć pewność że tu admini są ogarnięci administracja 16+ ^^

Opublikowano

Nick w grze: VisTer2000

Ile masz lat?: 13

Staż gry: 1 rok

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Już odrazu po zdięciach zobaczylem ,że serwer ogarnięty.Myśle,że admini też są spoko. Już od dawna szukam serwera takiego jak ten. Myślę , że będe mógł tu pograć.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Zgadzam się.

Zareklamujesz nasz serwer?: Tak jasne już powiedziałem o nim 3 osobą.Myśle , że wbiją.

Opublikowano

Nick w grze: Panfucy

Ile masz lat?: 17

Staż gry: od 1.7.3 z przerwami

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Ponieważ lubię takie serwery . Liczę na miłą atmosferę i Ciekawą Zabawę .

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Zgadzam się.

Zareklamujesz nasz serwer?: Tak.

Opublikowano

Nick w grze: Drakono

Wiek: 16

Staż gry : Zacząłem grę 13dni po premierze minecrafta, gram do teraz.

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Gdyż przestałem grac na multi i gram tylko na singlu a tak to jest nudno. Czekam aktualnie na serwer mpcforum ale póki go niema chce zagrać na jakimś innym. Nie lubię oszukiwania oraz "Ich hasse NeoKids" chyba nie musze pisać co to znaczy.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak

Zareklamujesz nasz serwer?: Jasne.

___________________________________________

MLP rządzi. I'm Bronie.

Drakono, Arsetus, ShabiPl, Truptus to jedna osoba czyli Ja.

Opublikowano

Nie wiem dlaczego tobie się tnie. Inni grają już od dawna i nie zgłaszali takich problemów.

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

Nick w grze : GlaserPL

Wiek : 16

Staż gry : Od 1.3

Przeczytałeś regulamin : Raczej

Polecający: MPC

Opublikowano

Nick w grze : Jaroo

Wiek : 15

Staż gry : z 1/2 miesiące

Przeczytałeś regulamin : Tak

Polecający:

70416355697385117675.gif

Sygnaturka mojego autorstwa.

Tła na yt lepiej mi wychodzą.

Zapraszam na mój profil na mpc oraz Youtube.

Jeśli potrzebujesz tła na Youtube, lub czegoś z grafiki komputerowej pisz.

Opublikowano

Nick w grze : Ch0ppson

Wiek : 14, a co to ma do czego?

Staż gry : 6 miesięcy

Przeczytałeś regulamin : Tak

Polecający: Nikt.

Opublikowano

Coś dla miłośników SF :) Na serwerze został przywrócony plugin Super Naturals, czyli wampirki, demony etc :) Zapraszam do korzystania i życzę miłej gry :)

Pozdrawiam kemiś :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...