Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExtremeCraft [Dedyk][1.1!] [WL] [No-Premium][150slotów!]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

Uczeń
Opublikowano

Nick w grze : LuksS

Wiek : 16

Staż gry : Od wersji 1.3 do teraz z licznymi krótkimi przerwami.

Przeczytałeś regulamin : Oczywiście.

Polecający: Nikt.

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wszyscy dodani witam w grze

 

promco musisz aktualizowac do wersji 1.0

 

MrZoombie po pierwsze nie olewamy graczy ale nie zawsze mamy czas praca admina nie polega tylko na siedzeniu i odpowiadaniu na pytania. Poza tym twoje podejście do serwera jest nie uzasadnione ponieważ nawet nie przeczytałeś regulaminów ani wiadomości na forum inaczej nie zadawał byś nam pytań na które większość odpowiedzi jest w nich zawarte.

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

Prosze o dodanie mnie do WL

 

nick MruQ

Staz 1 rok

Wiek 20

 

@ spoko, przeczytam - bez tego server nie ma sensu ;p

Opublikowano

Nick w grze:

Dazur31

 

Ile masz lat?:

17

 

Staż gry: od roku

 

Dlaczego chcesz zagrać na naszym

serwerze(minimum 3 zdania): Fajnie się zapowiada serwer, a ja szukam serwera na którym miło można spędzić czas.

 

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Zgadzam się.

 

Zareklamujesz nasz serwer?: Postaram się reklamować jeżeli będzie dosyć fajny

Opublikowano

Nick w grze : Vonoce

Wiek : 13

Staż gry : 1rok

Przeczytałeś regulamin : Oczywiście

Polecający: Brak

 

Mam 13 lat, ale ogarniam. Nie jestem dzieckiem, który pisze "gUwno", "ktUry" itd.

 

Mam mikro, mam Team Speaka 3 ;)

 

Oczywiście mam premium minecraft ;d

mca.png
Opublikowano

Nick w grze:

Patryczek_PL

Ile masz lat?:

17

Staż gry:

Ok. 8 miesięcy.

Dlaczego chcesz zagrać na naszym

serwerze(minimum 3 zdania):

Wydaje się na ciekawy

serwer, więc jestem chętny by dołączyć.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?:

Oczywiście.

Zareklamujesz nasz serwer?:

Gdy będę miał gdzie to oczywiście że tak.

Opublikowano

Nick w grze: RsTg

Ile masz lat?: 19

Staż gry: 1 rok z przerwami :)

Dlaczego chcesz grac na naszym serverze: mysle ze zaloga ogarnieta i niewpuszcza bachorow

Zareklamujesz server??: Byc moze :) jak bd tylko okazja :) Ps szukam kogos do wspolnej gry :P

Opublikowano

Mozecie rowniez dodac mojego kolege?? :)

 

Nick w grze :QuidiQ_Pr0

Wiek :16

Staż gry :3 lata

Przeczytałeś regulamin :ta

Polecający:mpc

Opublikowano

Nick w grze: Zabul

Wiek: 15 lat

Staż gry: około roku, może 10 miesięcy odliczając przerwy ;)

Regulamin: przeczytany, zrozumiany, zaakceptowany ;D

Polecający: Yyyy MpcForum :P

Dlaczego chcesz zagrać: Po prezentacji widać że jest to porządny, fajnie zapowiadający się serwer, mam nadzieję na przyjemną grę :)

Poszukuje pluginu Gr2 do 3Ds max 2012.

haac.jpg

 

Jestem jaki jestem i tego NIE zmienię!

 

 

 

Moje Tut'y

 

Video tut jak dodać mapę na swój serwer:

http://www.mpcforum.pl/topic/416201-videotut-jak-dodac-mape-na-wlasny-serwer/page__gopid__2960589#entry2960589

Texture Mod:

http://www.mpcforum.pl/topic/406659-download-texture-mod/page__p__2892270__fromsearch__1#entry2892270

Znaczek GM:

http://www.mpcforum.pl/topic/367597-dl-znaczek-gm/page__p__2603024__fromsearch__1#entry2603024

Nowe Zbroje By Baso:

http://www.mpcforum.pl/topic/478940-dltutzbroje-by-baso/

 

Opublikowano

Nick w grze:kominiarz i prosze tez zapisac kumpla ogyy

Ile masz lat?: ja 15 a kumpel za miasiac czy 15

Staż gry: od 1.3

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Surv+Rp z checią z kolega na takim pogramy

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak

Zareklamujesz nasz serwer?: Jak mnie zapiszecię to wciagne może jeszcze za 4 osoby

Opublikowano

Nick w grze:GUSTAW

Ile masz lat?: 15

Staż gry: 0.5roku

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):Zapowiada się fajny serv.Jestem kontaktowy i mam mikro więc chetnie pogadam na TS

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak

Zareklamujesz nasz serwer?:Tak będę się starał zapraszać

Opublikowano

Nick w grze :forkerer

Wiek :15

Staż gry :od początku Bety

Przeczytałeś regulamin : no oczywiście

Polecający:nikt

postaram się też wciągnąć kilku kumpli.

Opublikowano

Nick w Grze-Sosu

Ile masz lat?-14

Staż gry-1,5roku

Dlaczego nasz serwer- ponieważ to jest prawdopodobnie najlepszy serwer wszech czasów ilość slotów na serwerze wielkość działek budowle itp.

Regulamin-Przeczytałem i się zgadzam

Zareklamujesz serwer- tak poleciłem go już 4 osobom

PS.Proszę o szybkie dodanie do WL

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...