Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExtremeCraft [Dedyk][1.1!] [WL] [No-Premium][150slotów!]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick w grze : MohereK

Wiek : 14

Staż gry : Od 1.1_02.

Przeczytałeś regulamin : Tak

Polecający:---

E9mwj60.png

Bronze V czeka na nowe mięso.

Opublikowano

Nick w grze: Acallas

Ile masz lat?: 15

Staż gry: Od wersji 1.1_01 alpha

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Został mi on polecony przez znajomego, którego opinie uznaje za wartościową. Serwer ma do zaoferowania własny klient z dużą ilością modyfikacje, a uwielbiam urozmaicenia. Swoją obecnością chciałbym wnieść ciekawe budowle oraz mechanizmy, a przede wszystkim miłe rozmowy. Cieszy mnie dobra opinia na temat atmosfery i relacji pomiędzy graczami. Nie mogę się doczekać.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak i cieszę się że owy istnieje i dobrze funkcjonuje.

Zareklamujesz nasz serwer?: Oczywiście, gdy tylko lepiej go poznam.

 

Pozdrawiam, czekam na akceptacje.

Opublikowano

Nick w grze :Zielonek

Wiek :13

Staż gry :1 rok

Przeczytałeś regulamin :Yes :D

Polecający:Mpc Forum xD

Sygnatura by MrRikiPL, robię sygnatury GG:9956817


BNk.png

Opublikowano

Nick w grze : DziarskiDrwal

Wiek : 13 lat

Staż gry : Od 1.3 Albo 1.2

Przeczytałeś regulamin : Tak

Polecający: MPCforum

9uIymOb.png


Chętnie pomogę w sprawach: League of Legends, World of Warcraft.


W razie pytań PW.

Opublikowano

Ja jakoś wchodzę na serwer normalnie bez klienta i mnie nie wywala, A klienta pobierałem wczoraj i z normalną szybkością to raczej wina hostingu

Opublikowano

Nick w grze : Soczek

Wiek : 14

Staż gry : Ponad rok

Przeczytałeś regulamin : Tak

Polecający: Brak

Zbieram +

 

 

Ale tak na prawdę gówno mnie to obchodzi ...

Opublikowano

Nick w grze :Nimfek

Wiek :13

Staż gry :Od wersji 1.2 alpha

Przeczytałeś regulamin : Tak

Polecający:Nikt ;)

Opublikowano

Nick: vertiKs

wiek : 17

staż gry : Od wersji 1.2 z przerwami .

Przeczytałeś regulamin : Tak .

Polecający : Brak

Opublikowano

Serwer niby fajny alee jak na ta chwile sie grac nie da.. wiekszych lagow na żadnym serwerze nei widziałem.. Niby stoi na lepszej z maszyn.. tylko nie wiem skad te lagi i kicki co 10 min przy normalnej grze jest troche wkurw.. i nie ma co sie dziwić ze max. zajete jest z 20 soltow..

Opublikowano

Nick w grze : Ezio.Auditore

Wiek :13

Staż gry :od 1.3_01

Przeczytałeś regulamin :Tak

Polecający:Nikt w sumie

Opublikowano

Nick w grze : Itterek

 

Wiek : 15

 

Staż gry : Od wersji Alpha 1.2.2B

 

Przeczytałeś regulamin : Jak najbardziej

 

Polecający : Brak

 

@Edit

 

Co się dzieje z tym postem

-.-?

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Nick w grze : Trikolo

Wiek : 14

Staż gry : 1 rok

Przeczytałeś regulamin : tak

Polecający: mpcforum

[√] 50 postów
[√] 100 postów
[√] 250 postów

[√] 500 postów

[x] 800 postów

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...