Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExtremeCraft [Dedyk][1.1!] [WL] [No-Premium][150slotów!]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Faken

Wiek:17lat

Staż Gry: od wersji 1.1:D

 

Te pomysły podam dopiero gdzieś tam jutro ponieważ muszę przetestować server:D

Opublikowano

Nick w grze :Marcelek

Wiek :13

Staż gry :od alphy :)

Przeczytałeś regulamin :Nom jak zawsze

Polecający:Postaram się

Dodaj mnie szybko bo chce pograć

Opublikowano

Panowie wyzej dodani

 

 

[quote name=Faken :D' timestamp='1322766294' post='3525060]

oni już chyba nigdy nie dodadzą i dlatego ludzie nie grają bo nie dodajecie non stop:D

 

Bo nie zawsze jest tak ze siedzimy i przegladamy whitelist . Mamy tez inne zajecia

Opublikowano

Gdybym ja był adminem modem lub kims tam to bym dodawał non stop zeby populacja nie spadała:D

Opublikowano

Nick w grze:

LordZibi

Ile masz lat?:

17

Staż gry:

od 1.5

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):

Lubię takie serwery , widać , że administracja jest spoko. Fajna będzie zabawa. Lubię serwery RPG albo z frakcjami a tu jest to wszystko.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?:

Pewnie!

Zareklamujesz nasz serwer?:

Jak serwer mi się spodoba to pewnie , na stówkę.

Opublikowano

miałem zostać dodany do wl jakieś 2 dni temu, próbuję wejść i pisze że jestem zbanowany.

 

nick:Krzysiek

 

 

 

"Diconect from server

you were banned."

Opublikowano

eeee, czemu server jest na 1.8? xD

 

bo jeszcze nie ma stabilnych plikow i pluginow na 1.0

 

miałem zostać dodany do wl jakieś 2 dni temu, próbuję wejść i pisze że jestem zbanowany.

 

nick:Krzysiek

 

 

 

"Diconect from server

you were banned."

 

Juz zostales odbanowany nie wiem dlaczego zostales zbanowany ale juz zapraszam na serwer

Opublikowano

Nick w grze :Vipek

Wiek :15

Staż gry :1.5 roku

Przeczytałeś regulamin :Tak

Polecający:-

All%20World.png

 

ლ(ಠ益ಠლ) -Nie Rozumiem Jak Można Tak Spamować

 

Life Is ,So Good;]

Proszę o -

Opublikowano

Już nie musisz bawić się w przerabianie wersji Minecrafta z powrotem na 1.8.1 Wystarczy pobrać naszego klienta. ^^

Można też wejść na normalnym minecrafcie 1.8.1 !!!

 

Oto klienty serwera [spoutCraft]:

Premium:

http://www.megaupload.com/?d=5SH1S31S

Non-Premium:

http://www.megaupload.com/?d=074Y2DCP

 

Skany:

Non-Premium:

http://www.virustota...8200-1322902242

Premium:

http://www.virustota...6300-1322902489

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...