Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

CHARNOBYL13

[Bot] Jak szybko zdobyc doswiadczenie i kredyty.

223 postów w tym temacie

Autor tematu Napisano (edytowany) · Zgłoś post

[color=#00FFFF]Witam pewnie wielu z was szukało jakiegoś sposoby na szybkie dorobienie się w grze World Of Tanks.Dzisiaj zaprezentuje wam mój sposób [img]http://www.mpcforum.pl/public/style_emoticons/default/smile.gif[/img][/color]

[color=#FF8C00]Co będzie nam potrzebne:
Program klikacz:[/color]
[code]http://www.megaupload.com/?d=3FLS9IAC[/code]
[code]http://www.speedyshare.com/files/30261405/Klikacz2009.7z[/code]
[color=#FF8C00]Scan:[/color]
[code]http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=795449b77b5f839b3108a0cb85e5fef5add2dfe8c8e9cc826285f9f331983066-1315635627[/code]

[color=#00FF00]A wiec zaczynamy
1.Ściągnij i wypakuj program.
2.Włącz program klikacz.
3.W klikaczu plik>otwórz>Wot config(Znajduje się w folderze klikacza)
4.Włącz grę uwaga musi być ustawiona rozdzielczość 1024x768.
5.W grze w garażu zaznaczamy czołg na który ma wpływać exp [color=#FF0000]Uwaga na danym czołgu wywalić cala amunicje dlaczego? Program cały czas klika wiec amunicja pójdzie na darmo i nie przyniesie nam to zysków tylko straty.[/color].
6.Teraz minimalizujemy grę,w programie klikamy Start i Przywracamy grę.
7.Klikacz zacznie działać.[/color]

[color=#00FFFF]Jak to działa?
W bardzo prosty sposób klikacz jest ustawiony tak.Klika na bitwa,akceptuje wejście bez ammo a po bitwie wychodzi.
Przez noc nabija mi bez premium okolu 10-12 k doświadczenia 200-300k kredytów.[/color]

[color=#FF0000]Zakaz kopiowania na inne fora.Mile widziane - [img]http://www.mpcforum.pl/public/style_emoticons/default/smile.gif[/img][/color]

[color=#ffff00]Dla ludzi którzy ciągle piszą posty o banach:[/color]
[size=6][color=#FF0000]ŚCIĄGASZ NA WŁASNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ[/color][/size] Edytowano przez CHARNOBYL13
19 osób lubią to

Ciekawe, przetestuje jak wrócę do domu :D Raczej nim nie nabijesz kasy na wysokim tierze 6-10 :D

Autor tematu Napisano (edytowany) · Zgłoś post

[quote name='oban19' timestamp='1315642846' post='3163611']
Ciekawe, przetestuje jak wrócę do domu :D Raczej nim nie nabijesz kasy na wysokim tierze 6-10 :D
[/quote]
oban powiem ci szczerze ze mam teraz 5 zaraz 6 tier i właśnie na 5 tak po 10k doświadczenia na noc leci z kasa tez nie jest tak zle 200-300k zobaczymy jak kupie lepszy czolg :) Edytowano przez CHARNOBYL13

No ładnie teraz już się zaczyna rozpowszechnianie jak dla mnie to dziwne jeśli takie coś się rozwinie to będzie wiele osób afk

[quote name='Vide_Cull_Fide' timestamp='1315646816' post='3163957']
No ładnie teraz już się zaczyna rozpowszechnianie jak dla mnie to dziwne jeśli takie coś się rozwinie to będzie wiele osób afk
[/quote]
Pierwsze czołgi są na hita i większości nie chce się grac.Wydaje mi się ze jeżeli ktoś chce grac w wota na poważnie z początku poboci a gdy będzie miał już trochę lepszy czołg zacznie grac normalnie przynajmniej mam taka cicha nadzieje : )
4 osoby lubią to

[quote name='CHARNOBYL13' timestamp='1315644652' post='3163757']
oban powiem ci szczerze ze mam teraz 5 zaraz 6 tier i właśnie na 5 tak po 10k doświadczenia na noc leci z kasa tez nie jest tak zle 200-300k zobaczymy jak kupie lepszy czolg :)
[/quote]
Od 7 tiera jak przegrasz bitwę to tracisz 2-3k, a z botem będziesz tracił 10 k ;)

[quote name='CHARNOBYL13' timestamp='1315648142' post='3164070']
Pierwsze czołgi są na hita i większości nie chce się grac.Wydaje mi się ze jeżeli ktoś chce grac w wota na poważnie z początku poboci a gdy będzie miał już trochę lepszy czołg zacznie grac normalnie przynajmniej mam taka cicha nadzieje : )
[/quote]

Święta racja ! Ja osobiście tego bota używać na 7 tierze nie będę ;)

Nie wiem. Spróbuj uruchomić jako administrator z zgodnością z Win Xp

@Topic
Nie wiem czy nazwa tematu pasuje. Raczej [BOT] , an nie tut ;) Edytowano przez oban19

[quote name='oban19' timestamp='1315653403' post='3164540']
Nie wiem. Spróbuj uruchomić jako administrator z zgodnością z Win Xp

@Topic
Nie wiem czy nazwa tematu pasuje. Raczej [BOT] , an nie tut ;)
[/quote]
oban masz racje czy jakiś moderator mógłby zmienić nazwę tematu tzn początek na [BOT] i podpiąć? Z góry dziękuje :)

@UP
Na razie nikt się tym działem nie zajmuje. Zlewają nas ciepłym moczem :D, ale za jakiś czas zostanie wybrany kid-mod działu ;) Nie ma po co podpinać, jak będzie więcej botów to się zrobi spis i podepnie.

[quote name='senin14' timestamp='1315662235' post='3165214']
Próbowałem zmieniać zgodność, odpalałem przez administratora i nic.
[/quote]
Spróbuj włączyć jako administrator w trybie zgodności albo ponownie ściągnąć jak nie pomoże to naprawdę nie wiem :D

można prosić o upload na innym serwisie?

[quote name='Kunus999' timestamp='1315678891' post='3166602']
można prosić o upload na innym serwisie?
[/quote]
Dodane na speedyshare link na gorze :)

Program raczej nie jest w autoit ;) To jakiś klikacz-2009 :D

[quote name='Sinepron' timestamp='1315850016' post='3173999']
co będzie jak zniszczą mi czołg?, ze zniszczonym chyba nie wejde na bitwe
[/quote]
Sinepron kiedy jesteś w garażu i klikniesz obsługa możesz zaznaczyć "automatyczna naprawa" wtedy kiedy padnie czołg wyjdzie z bitwy naprawia się automatycznie i wchodzi dalej. Pozdrawiam Piotr :)
1 osoba lubi to

@ up
thx :)
sorry za + Pomyłka :/
odrobię na innych twoich postach ;p Edytowano przez Sinepron

[quote name='Scrappus' timestamp='1315856839' post='3174626']
Robie wszystko tak jak piszecie ale on mi nie chce działac, wogóle do bitwy nie wchodzi
[/quote]
Klikasz start i maksymalizujesz gre musi dzialac innym dziala :X

Dalej nie działa. czy mam wota i klikacza uruchomić jako administrator czy co? robie wszystko co jest napisane. mam win 7 32

Spróbuj uruchomić jak administrator+ w zgodzie z XP SP3

Mniej wiecej tak jak by chciał działać tylko ze mysz jak idzie w gore i chce dac tak jak by bitwa to mysz idzie tak wysoko ze nie ma szans ustawic tak napisu bitwa zeby mysz tam siegla. ogolenie mysz chodzi na rozne strony ale co z tego jak nie najezdza na odpowiednie napisy

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0