Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję/Zostanę Administratorem, Moderatorem, Budowniczym Serwera


wnS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam zacznę od tego że mam 15 lat ogarniam minecrafta dlatego chciałbym zostać adminem/modem.

Kontakt możecie pisać na pw, ts, skype:sztylcu, gg:41796097

W minecrafta gram od wersji 1.5

Bylem juz administratorm 2 razy ogarniam prawie wszystkie komendy i pluginy

Na serwerze gralbym ok.3/6 godzin dziennie

PS Jeszcze nie zakupiłem premium więc serwery premium odpadają:/

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zostanę Administratorem lub Moderatorem serwera dedykowanego minecraft.

 

 

 

Co oferuję?

- oganrnięty chłopak w wieku 13lat

-znajomość komend oraz konfigurowania pluginów

-posiadałem 3 razy własny serwer dedykowany

 

Czego oczekuję?

 

-rangi na serwerze Administrator lub Moderator

-miłego i ogarniętego teamu

 

Kontakt

 

-gg 31232383

-Skype - szymoncountek

Hue.

Opublikowano

UWAGA!

Poszukuje Admina , Moda , KidModa oraz Budowniczego .

Serwer jest w czasie powstawania .

 

Podania prosze Kierować na GG:11219115

 

Wzór:

 

Nick(premium/NonPremium):

Wiek:14+ mniejsze wieki też rozpacze

Staż:

Składka:(ile mozesz dać)

Doświadczenie:

Wersja MC:

Składam podanie NA:

 

 

Pisząc do mnie przedstaw się i uzupełnij PODANIE !

Więcej informacji po kontakcie .

 

 

 

Miejsca

 

Admin(1/2)-Wolne (Brak składki)

Mod(1)-Wolne (składka na 3 miesiące)

KidMod(1/2)-Wolne (składka)

Budowniczy(2)-Wolne , Wolne

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Zostane administratorem, modem,opiekunem serwera dedykowanego.

 

*Wiek: 15

*Premium: Owszem

*Staż z mc: Od 1.4

*Staż z serwerami: od 1.5 (pierwszy swoj)

*Znajomosc komend: 100%

*Mikro: Tak

*Skype: Tak, MrMedionification

*Ts: Tak

*Kontakt: gg: 36649716

Opublikowano

Zostane Adminstratorem /moderatorem / opiekunem serwera

Wiek:16

Od kiedy z minecrafttem:2lata z serwerami 1.5roku

Doświadczenie:Admin na 3 serwerach

mod na 2

opiekun nad 1 +do tego swój 70 slotowy przez pól roku

Mikro:Tak

Znajomosc komend: WorldEdit/WorldGuard/Residence/Factions/CommandBook/ i wiele innych

Kontakt: 31881203 /Skyp: warjatek4

Opublikowano

Zostanę Administratorem, Moderatorem Serwera

 

 

Imię: Rafał

Nick: outi

Ortografia: 9,5/10

Doświadczenie: Wystarczająco dobre, ponad dobry rok gry w minecraft multiplayer.

Kontakt: Gadu: 11440056.

MPCForum

 

 

 

Dlaczego ja ?

 

 

Jestem uczciwą osobą.Nie mam zamiaru nic nikomu dawać , przez to gra staję się bez sensu ( można sprawdzić logi czy ktoś otrzymał ode mnie przedmiot ). Jestem w stanie reklamować serwer ile tylko się da. Oferuj pomoc każdemu.

Jestem dość często na komputerze , minecrafcie. ( ok. 3-4 godzin , w weekendy częściej ). Dzięki mojemu długiemu doświadczeniu na serwerach Multiplayer opanowałem komendy dla Admina i Moda

z komendami typu "cuboid" 100%.Mogę zrobić pliki na serwer i pomóc w pluginach.Jestem opanowanym,cierpliwym graczem z poczuciem humoru.Umiem dostosować się do otoczenia i dogaduję się z graczami.Mogę zostać też technikiem lub wykonać paczke pluginów.

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Szukam technika/programisty

 

 

Ofreuje serwer 200 slot juz online od miech.

Za pomoc ranga na serwie technik lub admin.

 

 

 

Powinien ograniac pluginy tłumaczenie

napisanie prostego pluginu

konfiguracja oraz mikrofon i ts3.

 

 

GG:9661228

Opublikowano

Szukam Administratora/Moderatora/Budowniczego/opiekun servera

 

 

1. Wiek:

2. Obycie z komendami:

3. Dlaczego ty:

4. Staż z minecraftem:

5. Staż z serwerami:

6. Czy byłeś już moderatorem/administratorem jakiegoś serwera:

7. Na ilu serwerach grałeś:

Czego wymagam

 

umiejętności budowania

Mikrofonu

Dawania działek

+12 lat

 

Co wymagam Gdzieś w połowie

Wpłacanie na server

 

Kontakt

Skype:funk123445

Mpcforum.pl

dmrGmcx.jpg

Opublikowano

Moderator/Administrator

 

1.Imię: Sebastian

2.Nick: Pener

3.Wiek: 17

4.Staż: od wersji 1.2_0.2 Beta

5.Znajomość komend: 9/10

6.Kontakt:

GG: 6342002

Skype: cudakxd

PW

7.Coś o sobie: Jestem opanowanym,cierpliwym graczem z poczuciem humoru.

Umiem dostosować się do otoczenia i dogaduję się z graczami oraz pilnuję porządku na serwerze.

Dzięki mojemu długiemu doświadczeniu na serwerach Multiplayer opanowałem komendy dla Admina i Moda.

Mogę też zająć się reklamą.

Wniosę na serwer kilka ciekawych i atrakcyjnych budowli.

Opublikowano

1. Wiek: Obojętny

2. Obycie z komendami: Spore

3. Staż z minecraftem: Nie musi być duży ,ważne żeby ogarniał

4. Staż z serwerami: Obojętny

5. Musi posiadać skype

 

Kontakt: pw lub skype maniver98

 

Serwer hamachi bukkit , ma działki , sklep ,metro i wieżowiec w budowie. Potrzebuje Adminów oraz graczy ;]

 

Serdecznie zapraszam wszystkih chętnych. Serwer ma narazie limit 100 graczy

 

Chętni na skype lub PW. Wysyłam wtedy sieci oraz ip. Zapraszam ;]

Opublikowano

POSZUKUJĘ 2 ZAANGAŻOWANYCH ADMINISTRATORÓW NA TYMCZASOWY SERWER SURVIVAL NON-HAMACHI !

 

 

 

Wymagania :

 

1. min. 14 lat,

2. skype,

3. znajomość podstawowych pluginów,

4. płatność składek (na dedyk'a)

 

 

Wzór :

 

1. Wiek:

2. Obycie z komendami:

3. Dlaczego ty:

4. Staż z minecraftem:

5. Staż z serwerami:

6. Czy byłeś już moderatorem/administratorem jakiegoś serwera:

7. Na ilu serwerach grałeś:

 

 

 

 

Swoje podania proszę wysyłać na moje Gadu-Gadu : 42465885

Opublikowano

zostanę adminem/modem

Staz:od 1.6

staz na serwerach:od1.8

doswiadczenie:cuby,umiem robić lande budowle znam 99% komend admina byłem juz adminem 5 razy na dedykach

wiek:15

imie:patryk

nick:buszman7

kontakt:skype-buszman7,ts3,gg-41796097

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Witam Was Wszystkich !

Chciałbym zostac Adminem/Moderatorem serwera dedykowanego.

Więc zaczne, parę słów o sb.

Nazywam się Wojtek mam 16 lat.

Interesuje się żużlem oraz informatyką.

 

Posiadam Spore Doswiadczenie W Roli Admina Oraz Moderatora Serwera

 

Miałem swój serwer VPS(Choc inni mówią o tych serwach dedykowane, jak wolicie ;d)

Byłem adminem na 5 Serwerach ! Oraz Modem na 2 !

Posiadam duze poczucie humoru ;dd

Posiadam mikrofon oraz Ts'a,Ventrillo,Mumble ;d

Odrazu mówię ze nie lubie Skype ;d

 

Chciałbym żeby serwer miał conajmniej:

10 Slotów !

Dobrze by było gdyby było forum lub coś.

Serwer głosowy ;d choc nie musi byc ;d

 

Kontakt: GG:34928332

Oraz tutaj na PW !

Opublikowano

Witam wszystkich Chętnych do budowania! Z pasją do tworzenia! Z wyobraźnią, którą przeniosą do minecraft-a! Ludzi ogarniętych! Graczy godnych poświęcenia czasu!

 

Więc tak, zaczynamy, zbieram ludzi do wspólnego budowania, nie tylko do jednej mapy, może wam tak powiem, znacie grupę FyreUK? pewnie tak, ci którzy wpisują w YT TimeLaps Minecraft to pewnie już ich widzieli, ale mniejsza, zamierzam takową grupę w Polsce zrobić, oczywiście o innej nazwie, osoby które nie spełniają tego co na samym początku napisałem nawet się niech nie zgłaszają, jeszcze dodam że osoby te mają mieć więcej niż 16 lat ( zgodzę się jak ma 13/14/15 lat, jest po mutacji, i ogarnięty)

 

Więcej informacji dostaniecie pod.:

 

GG.: 23976998

TS3.: 188.165.21.111

 

Zapraszam wszystkich!

Opublikowano

Witam.

Poszukuje dobrego sponsora, który zapłaci 30zł za serwer 20 slotowy na mineserv.eu

Chetnych zapraszam na omówienie nagród w zamian za to naa GG 4845518.

Posty - 25, 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000, 1300, 1500, 2000.

Opublikowano

1.Nick: MsKobor

2.Wiek: 12 (Przecież to nie ważne, ważn jest doświadczenie)

3.Doświadczenie: Bardzo duże

4.Staż w minecraft: 1,5 roku.

5.Kontakt: Skype: kobor11

Opublikowano

Witam, poszukuje kilku budowniczych oraz kogos kto pomagalby przy eventach, , wiadomo jesli dane osoba sie sprawdzi dostanie stale miejsce w ekipie serwer'a(na razie 4adminow), jesli ktos jest zainteresowany prosze pisac na moje gg: 26233089

Opublikowano

Zostanę budowniczym na serwie co oferuję

  • Ortografia
  • Pomysłowość
  • od 8 do 15 godzin
  • Ogar
  • ​Znajomość pluginów
  • Znajomość komend
  • I wiele wiele więcej

1325845644-U48159.gif

FAJNE?? DAJ lubietow.pnglubietow.pnglubietow.pnglubietow.pnglubietow.pnglubietow.pnglubietow.png

Opublikowano

1. Wiek: Minimalnie 12

2. Obycie z komendami: Ogar z komendami adminów

3. Dlaczego ty:

4. Staż z minecraftem: Byle żeby ograniał grę

5. Staż z serwerami: Tak jak poprzednio, żeby nie bał się gadać z ludźmi.

6. Czy byłeś już moderatorem/administratorem jakiegoś serwera: Nie wymagane

7. Na ilu serwerach grałeś:wystarczy na 2

TS Nie wymagany, ale Skype już tak (tylko do pisania ale nie gg bo to Mi laguję grę).Serwer bd hamachi, więc też wymagane.O więcej szczegółów pisać PW.

461151420292002410470.png
Opublikowano

Witam Was Wszystkich !

Chciałbym zostac Adminem/Moderatorem serwera dedykowanego.

Więc zaczne, parę słów o sb.

Nazywam się Wojtek mam 16 lat.

Interesuje się żużlem oraz informatyką.

 

Posiadam Spore Doswiadczenie W Roli Admina Oraz Moderatora Serwera

 

Miałem swój serwer VPS(Choc inni mówią o tych serwach dedykowane, jak wolicie ;d)

Byłem adminem na 5 Serwerach ! Oraz Modem na 2 !

Posiadam duze poczucie humoru ;dd

Posiadam mikrofon oraz Ts'a,Ventrillo,Mumble ;d

Odrazu mówię ze nie lubie Skype ;d

 

Chciałbym żeby serwer miał conajmniej:

10 Slotów !

Dobrze by było gdyby było forum lub coś.

Serwer głosowy ;d choc nie musi byc ;d

 

Kontakt: GG:34928332

Oraz tutaj na PW !

Opublikowano

Zostanę Adminstratorem/Moderatorem

 

1.Nick: MsKobor

2.Wiek: 12 lat

3.Doświadczenie: Ogromne

4.Staż w minecraft: Od Beta 1.6.6

5.Kontakt: Skype - kobor11 oraz PW mpcforum

6.Komendy 9/10

7. Posiadam Mikro

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...