Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

2x up@

 

Trynda mam, co do Jax'a nie jestem pewien.

 

 

 

A morgana godna uwagi.

 

 

 

Jeszcze ktoś do 1350?

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Irelia - stun, nice dmg już w mid game.

 

 

Kenen - łatwa penta w tf

 

 

Lee sin - trudny do ogara.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

A co mi możecie powiedzieć o Udyrze? Czytam ten temat i jego nazwa się w ogóle nie pojawia...

sygnarvf.png

Sygnatura by Tanarek

Opublikowano

Udyr jest postacią dobrą, ale jego opanowanie zajmuje trochę czasu. Przede wszystkim dlatego, że bije tylko "z łapy" i nie posiada typowych skilli. Plusy to spora przeżywalnośc, duży dmg, spamowalny stun, przyjemna jungla. Ciężej gra się przeciwko wszelkim postaciom walczącym na zasięg, bo w sumie nie ma jak się odgryźć, a każda próba ataku może się skończyć kiepsko. Dobry zarówno do 5vs5 (jungla, solo top) i 3vs3 (w late zjada cały przeciwny team). Ja go kupiłem i nie żałuję, choć po pierwszym dniu miałem zamiar rzucić go w cholerę i więcej nim nie grać ;).

Opublikowano

Vladek vs Talon

 

Vlad:

+ świetny sustain

+ brak many

+ bardzo dobry escape mechanizm (pozwala uniknąć wszystkie skillshoty i niektóre zwykłe skille)

+ po 7/9lvlu dominuje linię

+ tanky, ze względu na pasyw

- niezbyt potężny nuke

- kiepskie early (do 7/9lvla każdy go gniecie)

- skille kosztują go HP, poza Q

- z CC posiada jedynie slow, którego i tak nie używamy do ataku

 

Talon:

+ mocny burst

+ również dobry escape mechanizm z małym cooldownem

+ silence + gap closer

+ assasin

+ spamowalne W

- słaby sustain

- bezużyteczny pasyw

- podatny na CC

- squishy

 

Moim zdaniem lepszy Talon, ale wybierz, kto Ci bardziej pasuje ;). A Vladka mają podobno buffnąć.

Opublikowano

Nie kupuj na razie nikogo. W next patchu, Vladek , Riven, Talon będzie o 50% taniej. (3150pz)

 

 

A jeżeli miałbys wybierać, to Vlad'ka.

 

 

 

 

 

Kogo do 1350 z POTĘZNYM DMG?

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Siemka, mam problem jakiego championa kupić. A mianowicie: Jax'a, Twisted Fate'a, czy Trendymara (czy jak to się pisze ;d)

Moglibyście mi powiedzieć, kogo z tych 3 championów lepiej kupić? ;d

37496916.png

Opublikowano

Vladowi szykują buffa? ;o To zajebiście. Akurat będzie w next rotacji (wtorek) , przetesuje się. Jeżeli nice to kupie.

 

 

 

Opłaca się brać Twitcha?

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

up@

 

 

Kupuj itemy na krytyka, obrażenia i stakowanie. Ja z tym wymiatałem. Na początek bierz tarcze Darona

 

 

down@

 

i to i to.

 

 

 

ReVeS@ Przy rotacji.(wtorek)

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano
Riven i Talon 50 % mniej? ;o

 

Nie kupuj narazie nikogo bo Talon nice kara, ale vladowi buffa podobno szykują (bardzo na to liczę ;D)

 

 

Jakie połowe mniej, gdzie ? Jak ?

 

@DonSeva

Garen typowy offtank, ma jebnięcie z ulti, dobry do dobijania, WW kox na jungli i gank master, ale na 6lvlu bo ulti, a nasus to tankowaty sheet, nie lubie go, ale dobry do inicjowania TF i spowalniania ich carry

167161466687770313241.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...