Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@2up zalezy jak lubisz mocne pierdolniecie z combo to brand jak z ulti 1k dmg to malzh. A jak wolisz off tankow to irelia. Ja bym branda wybral najlatwiejszy i op combo.

qkjk.gif?1312334500
Opublikowano

No nie moge się zdecydować pomóż ktoś Dylemat

 

MALZAHAR

 

czy

 

 

BRAND

http://www.lolking.net/summoner/eune/29743227#history

 

 

 

 

Profil sławnego Kaszy - Adolfa Hipstera. Zmienił nick bo był jednym z najsławniejszych BoLowców. Jak widać wszystkie gry to praktycznie APC. Pare dni nie ma BoLa i kaszce się troszku spadło ale dszelendszer będzie.

Opublikowano

Kto ??

 

Akali vs Kennen ??

 

Jesli umiesz ogarniać postacie to akali , a co do Kennen'a też jest dobry jeśli chcesz wbijać z ulti w team fight'y z Zonnią i zgarniać fragi bez utraty hp to wybierz Kennena. Ale osobiście radzę Akali. :D

Opublikowano

Ja polecam Ci Kenne'a, dosyć dobre ulti.

 

Akali, bez nafeedowania się, słaba jest.

 

 

 

 

Kogo polecacie, do 3.2 koła? (W stylu, hmmm. nie wiem, - poleccie.)

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

jedno do jokeme2

 

Talon jebnął balon ?

Ulti tylko do ucieczki ?

Usuń LoLa, talonem jak ogarniesz ustawienie wzgledem przeciwnika podczas ulti, jak mi to sie udało tylko jeden raz, każde ostrze, a jest ich chyba 10 bije po 300, trafiło 8, policz sobie. Do tego rozpruwanie slow, uciszenie i boost do łapy co na midzie daje 1k kryta

167161466687770313241.png

Opublikowano

Nidalee vs. Katarina.

 

 

Kogo polecacie?

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

@2up

Ulti Talona może zadać dmg tylko dwa razy, przy włączeniu i wyłączeniu ;) . Nie ma znaczenia iloma sztyletami trafiłeś.

 

@up

Nidalee, dzida w late bierze papierkom 2/3 hp ^^. Do tego heal (znerfiony, ale jest) i przemiana w tygryska ze spamowalnym Q. A Katarina polega prawie wyłącznie na swoim ulti, które i tak może użyć do zestealowania fragów pod koniec teamfightu.

Opublikowano

@up

 

To nie wiem jak możliwe było 2k + trafione, + krzyk OP OP, może bug ? W każdym bądź razie trafiłem tyle ile powiedziałem.

167161466687770313241.png

Opublikowano

Slayer16

Obie postacię są dobre zarówno na dobijanie jak i walkę w ręcz to już zależy od ciebie co wolisz postać dystansową jak Nidalee czy bardziej walkę wrecz jak katarina ja polecam Nidalee .

Ach cr7 klekaj przed mistrzem Messim=)

Opublikowano

Evylenn vs. Wariwck

 

 

Solidne argumenty.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

@up

Stawiam na Olafa, lifesteal, harras z Q też jest, a jak przyjdzie co do czego, to po nerfach Olaf ucieknie z E (bo stun trwa 1 sekundę), walnie z Q, tak aby podnieść od razu swój topór, spamuje E, a jak mu będzie spadać hp za bardzo, to W... Q na dobitkę

Opublikowano

Pytanie z mojej strony ; )

Jaki champion za 550 Riotsów

Preferuję magów albo jakiś czarowników ; )

Zastanawiam się nad Masterem

@Slayer dzięki

ale piszcie jeszcze może wezme coś innego

1318619221-U184261.png

| Nikt |

Opublikowano

up@

 

 

Co do Master'a, świetny wybór. Przy odpowiednich runkach, buildzie, jest nie do zatrzymania.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Polecam Ci Karthus'a, do 9 lvla papier. Potem już gites, + globalne ulti (przy 2 czapkach 130 ap , ściągasz około 1500 hp bez kryta. papiery leżą)

 

Co do Swain'a, też polecam. Ulti, z hp. To duży plus.

 

 

Cassipeia, to taki hmm. Nie wiem, nie gralem xD.

 

 

 

Wybierz Karthusa.

 

 

 

 

 

 

btw.

 

 

Ma ktoś może, konto z jakimś champem za 6300 do oddania? ; < Obojętnie jaki lvl.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

@UP widać mało ogarnięty w tym temacie.

 

Karthus papier, brak stuna, na solo dużo nie zrobisz.

Cassiopeia zatruwa to jest plus.

Swain najlepsza alternatywa ult z którym możesz stać i stać + ma slowa i klatkę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...