Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@UP

 

Nie lubię lux ...

Ona jest supportem i musisz grać z kumplami żeby ją ogarnąć .

Mój brat już gra lux solo , ale nie zawsze jest idealnie .

 

Kombinacja W+Q+R wychodzi bardzo ładnie .

Slow+Stun+Ulti .

 

+To np. kombinacja , którą podałem u góry .

-Jeśli człowiek nie ogarnia lux nie uda mu się uciec przed najgorszym noobem .

Opublikowano

Xin Zhao vs. Rammus.

 

Co o tym myślicie? Może jakaś lepsza postać za 3150?

Skromnym Plusikiem nie pogardze!!

:D

1758531robertm643482.jpg

 

ostrysk8.png

 

Opublikowano

Xin Zhao vs. Rammus.

 

Co o tym myślicie? Może jakaś lepsza postać za 3150?

 

Ludzie - potem dziwicie się, że nikt wam nie odpowiada? Xin vs rammus. Jeden to melee dps, a drugi tank. Podałeś dwa zupełnie różne typy postaci.

Żeby można było odpowiedzieć - musisz sprecyzować. Zakładam oczywiście, że nie jest to postać na rankedy, tylko na normale.

Wolisz grać na - sr / tt / dominionie?

Opisz dokładniej, jakie typy postaci ci odpowiadają etc. wtedy można coś wymyślić.

Opublikowano

@arrek001

 

nie napisałem o jaxie jako o cholernie dobrym dmg tylko o troszke offtanka + troszke dmg . to slayer napisał że jest "bardzo słaby" więc napisałem żeby nie pisał "bardzo słaby" tylko focusowany. także japa tam ; p

 

@up

rammus usseles? pod tanka dzięki "w" nie do zniszczenia przy full itemach ale OK. pjona

Opublikowano

Rammus, przy odpowiednim buildzie, + skilu jest nie do zniszczenia@

 

 

 

up@

 

Tak, pomyliłem się. Nie miałbyć że słaby lecz focusowany. Ale jak focusowany, to wiadomo że na pierwszej lini, - padnie. Bo to cel.

 

 

 

 

Xao, dobry na 1vs1, 1vs2 nie co gorzej, lecz daje rade.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

rammus usseles? pod tanka dzięki "w" nie do zniszczenia przy full itemach ale OK. pjona

 

Tak idź się leczyć. Nie masz pojęcia widać o tej grze wypierdalaj. Na solo top każdy go jedzie farme ma wyjebaną

W dżungli mało robi. Są lepsi od niego. Na tą chwile full tankami dobrymi są : Cho Gath, Mumu i Singed.

Opublikowano

2x up@

 

 

Zalezy kim lubisz grac..

 

 

Jezeli support, Lux/ Anivia

 

 

Tank, Rammus

 

Pantheona Ci odradze ze wzgledu na male dmg, po nerfie. Ale da sie nim grac.

 

Gangplank, przy odpowiednim buildzie, full ad + ap, bardzo dobrze Sobie radzi.

 

 

Wybierz Rammus'a, badz Gangplanka.

Przy buildzie na te postacie, naprawde bedziesz nie do pokonania.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

up@

 

Katarina ma potężny DMG, lecz jest papierkiem. Mała ilość hp, nie zbyt odporna na obrażenia.

 

 

Anivia, jest dobra.. Gdy trafisz stunem. Lecz łątwo go ominąc.

 

 

Brand, ma duży DMG, lecz papierek.. Z ulti potrafi zjechać 2k hp, dobra postać.

 

 

Wybierz brand'a.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

2x up@

 

 

Zalezy kim lubisz grac..

 

 

Jezeli support, Lux/ Anivia

 

 

Tank, Rammus

 

Pantheona Ci odradze ze wzgledu na male dmg, po nerfie. Ale da sie nim grac.

 

Gangplank, przy odpowiednim buildzie, full ad + ap, bardzo dobrze Sobie radzi.

 

 

Wybierz Rammus'a, badz Gangplanka.

Przy buildzie na te postacie, naprawde bedziesz nie do pokonania.

 

Pantheon małe dmg hahaha , człowieku albo nim nie grałeś albo grać nie potrafisz to jest maszynka do niszczenia ,

robisz go full atak butki i kryt i skile odpowiednio bo akurat " cios w serce " jest najlepszym skilem a egida zeonii wbija się tylko na 1

I grasz partyzantką , w dżungli wyskakujesz pomagasz swoim ale nigdy jak sam jesteś chyba że 1 vs 1

 

Więc polecam go , i piszę po polsku bo w angielską wersję nie grałem gram praktycznie od dnia kiedy dodali polską

więc nie znam angielskich skrótów .

NJxbd4x.png

Opublikowano

up@

 

 

Małe dmg.. Tak.. Ale przy odpowiednim buildzie, każda postać potrafi zniszczyć. A po ostatnim nerfie, jest nie co gorzej.. Tak, ale jest maszynką do zabijania. ; ]

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano
Wybierz Rammus'a, badz Gangplanka.

Przy buildzie na te postacie, naprawde bedziesz nie do pokonania.

 

 

 

Rammus

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

up@

 

 

Swain! Dlaczego? Potężny DMG, + ulti steal... Potrafi ukarać 3vs1 przy pomocy ulti. ; ]

 

Do 9 lvl'a grać ostrożnie, a potem już agresywnie. Bo napewno nie padniesz. ; ]

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

KURWA MAJKRAWT JAK JESZCZE RAZ POWIESZ "PRZY ODPOWIEDNIM BUILDZIE" TO PIERDOLNE

 

GP > rammus. Gp niszczy oll w tej chwili jeden z najlepszych picków jak nie najlepszy w grze.

Opublikowano

up@

 

 

Swain! Dlaczego? Potężny DMG, + ulti steal... Potrafi ukarać 3vs1 przy pomocy ulti. ; ]

 

Do 9 lvl'a grać ostrożnie, a potem już agresywnie. Bo napewno nie padniesz. ; ]

 

Wielkie Dzięki Kupiłem Swaina i na Pierwsza gre mialem staty 4-0-5 ale niestety się poddali i nie moglem kontynuowac passy

Opublikowano

ehh...

Odpowie ktoś w końcu?

Teraz ja nie wiem kogo kupić.

Mam 3150 IP.

Zastanawiam się nad Shaco,Akali i Gragasem.

Chciałbym,aby postać miała dobre combo oraz była szybka.

Kto według was będzie do tego najlepszy?

 

Akali Według mnie najlepsza z tych championów co podałeś. :rolleyes:

post-369695-0-95680800-1460989850_thumb.png

 

Opublikowano

ehh...

Odpowie ktoś w końcu?

Teraz ja nie wiem kogo kupić.

Mam 3150 IP.

Zastanawiam się nad Shaco,Akali i Gragasem.

Chciałbym,aby postać miała dobre combo oraz była szybka.

Kto według was będzie do tego najlepszy?

 

 

Gragas - offtank, powolny. Dystanst, dobre DMG. (ap) Słaby system ucieczxki.

 

 

Shaco - dobre gangi w eraly, 100% kryt w late, skil W wgl. nie przydatny w Late. Sztylet potrafi zabrać nawet 2k dmg. Dobry system ucieczki.

 

 

Akali - Dobre combo, świetny system ucieczki, mocne dmg, nie jest focusowany. Można spamować ulti , które świetnie się sprawuje.

 

Q + W + E + R - papiery leżą, a z tankami to tak:

 

Q + W + hit + Q + E + R + R i każdy tank, z nawet 4k hp padnie. ; ]

 

 

 

A tutaj masz moją grę Akali, z dobrym buildem.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/327349-wasze-statystyki-i-osiagniecia-w-league-of-legends/page__st__100

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...