Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

3x P - czyli prośby, problemy, pytania.


Szymek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo. Nie wiem czy ktos mial juz taki problem, ale go rozpisze..

 

Gdy wlaczam gre wyskakuje mi bład z oszczedzaniem energii, ss:

 

http://imageshack.us/photo/my-images/30/92576576.jpg/

 

Gdy klikne oK gra sie odpala, ale glowne miasto ( te na ktore mnie zalogowalo na poczatku gry ) wygladalo normalnie, ale gdy teleportuje sie do innych miast to mam wszystko na czarno..

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • Odpowiedzi 222
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

[quote name=C T xD' timestamp='1308430024' post='2681557]

jak rozdawac najlepiej staty techlonogiem???

 

Tutaj masz kilka przydatnych tematów:

http://www.mpcforum.pl/topic/343090-tuttechnolog-grenadier/

http://www.mpcforum.pl/topic/343988-buil-dla-strzelcow/

http://www.mpcforum.pl/topic/344351-tutskille-strzelca/

http://www.mpcforum.pl/topic/343120-tut-umiejetnosci-strzelca-wyborowego/

http://www.mpcforum.pl/topic/343127-tuttechnolog-mistrz-pociskw/

rydah for life

Opublikowano

Elo. Nie wiem czy ktos mial juz taki problem, ale go rozpisze..

 

Gdy wlaczam gre wyskakuje mi bład z oszczedzaniem energii, ss:

 

http://imageshack.us/photo/my-images/30/92576576.jpg/

 

Gdy klikne oK gra sie odpala, ale glowne miasto ( te na ktore mnie zalogowalo na poczatku gry ) wygladalo normalnie, ale gdy teleportuje sie do innych miast to mam wszystko na czarno..

 

 

Wynika że nie masz procesora ;O Wykryta szybkość 0 MHz

Jeżeli masz jakieś pytanie dotyczące NosTale to pisz na PW lub na GG (823330) chętnie pomogę

:)

 

 

Poszukuję kogoś kto zrobi mi bardzo ładną sygnaturę

:) Tematykę itp. podam jak napiszesz na PW :)

Opublikowano

jest jakis kanal ts3 na ktorym siedzicie ? ;/ i mam pytanie , mam wszystko w opcjach na fulla a mam grafika zjechana strasznie tyczy to sie tylko przedmiotow gui itp a reszta smiga ladnie ;)

Opublikowano

Witam,mam taki problem. Jak włączam Mythos'a to wyskakuje mi następujący błąd:Nie znaleziono punktu wejścia procedury ?setPaused@ChannelGroup@FMOD@@QAG?AW4FMOD_RESULT@@_N@Z w bibliotece fmodex.dll

Wie ktoś może jak naprawić ów błąd?

Opublikowano

Witam,mam taki problem. Jak włączam Mythos'a to wyskakuje mi następujący błąd:Nie znaleziono punktu wejścia procedury ?setPaused@ChannelGroup@FMOD@@QAG?AW4FMOD_RESULT@@_N@Z w bibliotece fmodex.dll

Wie ktoś może jak naprawić ów błąd?

 

Takiego błędu jeszcze nie widziałam. o.O

Proponuję reinstall na początek. Jeśli to nie pomoże to ściągnij jeszcze raz Mythosa, byc może były jakieś błędy przy pobieraniu.

rydah for life

Opublikowano

No niestety pobieralem kilka bibliotek i za każdym razem to samo... widzę że nie obejdzie się bez sciągania na nowo, ale dzieki za pomoc

@edit sciagnalem instalke nowo lecz teraz mam inny problem.Mianowicie gdy włączam gre i pokazuje się okienko Mythosa to dalej nic sie nie dzieje...Próbowałem reinstalowac ale to nic nie dało

Opublikowano

z zabiciem nie ma problemu, porozmawiaj z kims a zeby Ci pomógł, co do drewna, to raczej Ci dropnie na wyższym poziomie, a i nie pisze się "wziąść" tylko wziąć ;], w zasadzie nawet ja mogę Ci pomóc odezwij sie w grze nick: Cintacz ;)

4ae6f56dfba0424eb5bce39426cc8c5f.0.gif

 

Jeśli Pomogłem to daj +, jeśli nie to odpuść sobie i nie bądź frajerem.

Opublikowano

z zabiciem nie ma problemu, porozmawiaj z kims a zeby Ci pomógł, co do drewna, to raczej Ci dropnie na wyższym poziomie, a i nie pisze się "wziąść" tylko wziąć ;], w zasadzie nawet ja mogę Ci pomóc odezwij sie w grze nick: Cintacz ;)

 

dzięki z potworem sobie poradziłem wystarczyło nabić lvl , sory za błąd w grze napewno się odezwę może jutro mam nick kamyk

Opublikowano

Czy da się usunąć to co nauczyłem się z recpetur ?

Czytałem wszystkie recptury i teraz mam mnóstwo

przepisów na graty(nauczonych). Czy da się to usunąć ?

Wkurza mnie to bo zajmuje miejsce i dłużej szukam

odpowiedniego przepisu.

Opublikowano

Czy da się usunąć to co nauczyłem się z recpetur ?

Czytałem wszystkie recptury i teraz mam mnóstwo

przepisów na graty(nauczonych). Czy da się to usunąć ?

Wkurza mnie to bo zajmuje miejsce i dłużej szukam

odpowiedniego przepisu.

 

Z tego co się orientuję nie można tego usunąć. Będziesz musiał się pomęczyć.

rydah for life

Opublikowano

http://imageshack.us/photo/my-images/42/arghhh.png/

 

Co mam zrobić z tym błędem w grze chciałem zagrać 1 raz.

sygnatura to nie miejsce na takie oferty, skorzystaj z działu giełda.

Opublikowano

http://imageshack.us/photo/my-images/42/arghhh.png/

 

Co mam zrobić z tym błędem w grze chciałem zagrać 1 raz.

 

Reinstallnij grę i zobacz czy to pomoże.

Ew. zapytaj mancia4 on miał taki sam problem.

rydah for life

Opublikowano

elo mam niecodzienny problem gdyż nie przychodzi mi link aktywacyjny mam poczte wp lae na onet też prubowałem. Tu mam proźbę jakby ktoś mi polecił jakąś poczte do której berdzo szybko dojdzie. Jakby ktoś mi chciał pomóc w inny sposób to mam pytanie idzie zmienić hasło w mythosie? jak tak byłbym takiej osobie wdzięczny żeby założył poczte i konto mythos i podał mi dane żebym mógł je zmienić. (sorka na serio długo czekałem na email i jestem troche wkórzony z góry thx)

 

 

@Down

wielkie thx! lece pograć jestem bardzo wdzięczny i pisze to tu bo ni chce zaśmiecać kolejnym postem

Jam jest Inkwizytor SzalonyHollow na stos rzucony przez Boga, przez ludzkość Śmiercią nazwany Eonem będący!
Kogo dziś palimy?

Opublikowano

elo mam niecodzienny problem gdyż nie przychodzi mi link aktywacyjny mam poczte wp lae na onet też prubowałem. Tu mam proźbę jakby ktoś mi polecił jakąś poczte do której berdzo szybko dojdzie. Jakby ktoś mi chciał pomóc w inny sposób to mam pytanie idzie zmienić hasło w mythosie? jak tak byłbym takiej osobie wdzięczny żeby założył poczte i konto mythos i podał mi dane żebym mógł je zmienić. (sorka na serio długo czekałem na email i jestem troche wkórzony z góry thx)

 

Na Gmailu bardzo szybko mi przyszło. :)

Wiem tez, że na hotmailu przychodzi szybko.

Zrobiłam Ci konto, passy wysyłam na PW. Zmień je sobie.

rydah for life

Opublikowano

mam nowy problem mianowicie jak gram to niemoge iść za pomocą myszki tylko atakuje i w pewnych miejscach bardo dziwnie mi postać chodzi, oraz nie moge rozmawiać z npc wżuce zara film help

 

EDIT filmik

Jam jest Inkwizytor SzalonyHollow na stos rzucony przez Boga, przez ludzkość Śmiercią nazwany Eonem będący!
Kogo dziś palimy?

Opublikowano

Ehh Reinstal nie pomógł...

@Edti

Działa aktualizacji nie zrobiłem.

sygnatura to nie miejsce na takie oferty, skorzystaj z działu giełda.

Opublikowano

mam nowy problem mianowicie jak gram to niemoge iść za pomocą myszki tylko atakuje i w pewnych miejscach bardo dziwnie mi postać chodzi, oraz nie moge rozmawiać z npc wżuce zara film help

 

Ktoś zgłosił to na forum Mythosa z tego co pamiętam i w odpowiedzi dostał:

Przenoszę do "To nie jest błąd", gdyż jest to sprawa wydajności systemu. Przyjrzymy się problemowi dokładniej.

 

Tak więc czekaj na ich odpowiedź, no chyba, że już wszystko w porządku.

Jeśli nie to możesz pokombinować z opcjami sterowania. Może ustaw na domyślne.

rydah for life

Opublikowano

Zapisują się w folderze z grą a nudzi mnie pobieranie za każdym razem około 500mb aktualizacji.

 

Zna ktoś przyczynę ??

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...