Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

3x P - czyli prośby, problemy, pytania.


Szymek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 222
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Na polskim serwie panuje dużo lepsza atmosfera niż na niemieckim i są bardzo dobre gildie.

Opublikowano

najgorsze jest to że dobiłem 2złote i 50 srebnych monet, dla jednego to malo dla innego dużo

Dla mnie właśnie to jest majątek xD

 

chłopie, tyle to za same q i itemy z mobków masz na około 17lvl. Daj se spokój z tymi szwabami.

Opublikowano

Witam.

Problem wygląda następująco:

Instaluję grę, wszystko idzie ładnie, zgodnie z planem. Potem wbijam normalnie do gry i sobie gram, wszystko cudnie.

Problem pojawia się w momencie kiedy wyłączę grę. Przy kolejnej próbie odpalenia Mythosa wyskakuje błąd "Read Server Info Error", restart komputera nie pogada. Zebym mógł znów zagrać muszę odinstalować mythosa i zainstalować go ponownie. Jest to strasznie irytujące instalować grę za każdym razem kiedy chce w nią zagrać, zwłaszcza, że muszę potem czekać aż wszystkie patche się od nowa ściągną:)

 

Z góry dziękuję za wszystkie pomocne odpowiedzi(nagradzam +/-, jak kto woli)

Pozdrawiam,

Zenit

Aktualnie Mu Online...

Od czasu do czasu jakiś priv metek;)

Opublikowano

czesc mam problem z logowaniem po wpisaniu hasla dodatkowego czekam jakies 6/10min i znowu sie otwiera mythos co sie stalo a jeszcze dzis rano grałem?

prosze o pomoc ^_^

ZAPRASZAM DO GRY NA MYTHOS WOLI ŚCISŁOŚCI MAM OBECNIE 22 POZIOM :D

 

JAK POTRZEBA POMOCY TO PISZCIE NA PW LUB W GRZE ^^

 

 

 

 

piczuhubl6901306598302.png

Opublikowano

Przepraszam ze drugi post ale nie mogłem edytować poprzedniego

w moim problemie nie mam pojęcia co się stało ale się naprawiło ^_^

 

 

 

OCZYWIŚCIE POLECAM GRĘ :D KOZACKA JEST JAK COŚ TO PISAĆ DO Piiczu lub Piczu

ZAPRASZAM DO GRY NA MYTHOS WOLI ŚCISŁOŚCI MAM OBECNIE 22 POZIOM :D

 

JAK POTRZEBA POMOCY TO PISZCIE NA PW LUB W GRZE ^^

 

 

 

 

piczuhubl6901306598302.png

Opublikowano

Tak każdy może rozmawiać.

@Zenit

4 mądrość i wybierz sobie jeszcze 1 status do którego chcesz dodać.

Opublikowano

hejka miski ;) jutro zaczynam grac w mythosa, wybiore polski serwer i teraz tak, planuje zrobic sobie piromante tego mistrza spopielenia czy jakos tak ? ten ktory summonuje sobie support, czy jest to dobry pomysl ?

Opublikowano

Mam problem z włączeniem gry. Gdy nacisnę już start wyskakuje, że pewne elementy wizualne są nie zgodne z systemem. Gdy kliknę w okno Mythos pokazuje się "program Mythos nie odpowiada", a gdy poczekam robi się czarny obraz i wyskakuje tabelka z opcjami wyszukaj błąd online zamknij program lub zamknij program.

 

http://imageshack.us/f/23/errorif.png/ a tutaj link do screena może coś pomoże

Opublikowano

To znowu ja xD Opłaca się sprzedawać "żółte" i "fioletowe" przedmioty u handlarza? Ewentualnie ktoś chce kupić halabardę i pistolet?("żółte")

Opublikowano

Zalezy czy tworzysz przedmioty czy nie ja bym ci radził niebieski sprzedawać a fiolety i żółte rozwalać ale to tylko moje zdanie.

Opublikowano

Przeinstalowanie nic nie dało :/

 

ATI Radeon HD 5500 series

AMD Athlon II x2 255

4 GB ramu DDR 3 albo 5 już sam nie wiem

Opublikowano

To znowu ja xD Opłaca się sprzedawać "żółte" i "fioletowe" przedmioty u handlarza? Ewentualnie ktoś chce kupić halabardę i pistolet?("żółte")

 

jeżeli nie mają jakiś porządnych bonów, to sprzedawaj.

Opublikowano

Jak dojść do kryjówki McTiana? Chodzi mi o zadanie z 12 lvl :/

W Ekspedycji Archeologów masz tp ;) Jak jesteś na Rynku Kamiennego Wzgórza to idź na południe.

Opublikowano

Napisze ktoś jak mam rozdawać staty i skille pod strzelca wyborowego ? :)

Na razie idę 1pkt w wital, 4pkt w zręczność

A w skillach hmm.. napiszę jak wrócę ze szkoły :)

 

@Edit

Skille:

Reklama:

userbarwb.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...