Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

3x P - czyli prośby, problemy, pytania.


Szymek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 222
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam pewien problem, a mianowicie gdy włączę grę nie widzę myszki. ;/

Mam windows vista.

joker%20sygnatura%203.jpg
Opublikowano

Mam pewien problem, a mianowicie gdy włączę grę nie widzę myszki. ;/

Mam windows vista.

 

Zainstaluj najnowsze sterowniki do grafiki i sprawdź ustawienia myszy.

rydah for life

Opublikowano

Słuchajcie, jeżeli wybieram klase nimroda.

To mam trzy opcje rozwoju (szkarłatna dłoń , krwawy siepacz , mistrz ostrzy)

Czy mogę sobie wybierać umiejętności z trzech drzewek i mieszać je ?

Bo nie wiem czy są jakieś bonusy za to czy nie.

Opublikowano

Słuchajcie, jeżeli wybieram klase nimroda.

To mam trzy opcje rozwoju (szkarłatna dłoń , krwawy siepacz , mistrz ostrzy)

Czy mogę sobie wybierać umiejętności z trzech drzewek i mieszać je ?

Bo nie wiem czy są jakieś bonusy za to czy nie.

 

Tak, możesz mieszać skille z różnych drzewek bez żadnego problemu.

rydah for life

Opublikowano

dzieki , to pomieszam coś ;)

 

Polecam abyś zobaczył na buildy na naszym forum.Aby mieć jak najlepszą postać.

Patrzyłem , ale trochę nie mój styl. Ja w każdej grze lubiłem grać takim semi-tankiem (heavy fighterem , pół tankiem).Widzicie jakąś ścieżke rozwoju dla takiej postaci , w tej grze ?

Bo zdaje mi się , że jest tylko jeden defensywny skill , który spowalnia (więc jak mam gonic ???).

Opublikowano

No to jest problem.Ale coś na pewno się wykombinuje.Poszukamy czegoś.Nie lubie grać Nimrodem. :mellow:

Opublikowano

Nie wal nimrodem wszystkiego w krwioczniki aby. Na początku się wydaje, że dobre, ale w okolicach 16lvla szybko padają, więc lepiej mieć zabezpieczenie w postaci innych skilli. :)

rydah for life

Opublikowano

dzięki :P

skile szkarłątnej dłoni to dla mnie odpadają , bo to mi wygląda bardziej na maga niż rycerza. . .

 

Chyba, że stać Cię na eq do żywotnosci sług itp., wtedy krwioczniki to bestie. :)

rydah for life

Opublikowano

Chciałbym się dowiedzieć gdzie jest Stonehill i Dziedziniec. Znalazłem te nazwy w MythoCraft i nie wiem gdzie to jest, potrzebuje z nich składników do misji .

A moje drugie pytanie jest takie, gdzie znajdę:

-Poszywana skóra

Chodzi mi o wszystkie przedmioty do misji rzemieślniczej, tej chyba 4.

Za pomoc +

Jeśli Ci pomogłem ... postaw

add.png:D

Opublikowano

dobra, jak możecie to powiedzcie mi jeszcze czy dobrze to rozumiem.

 

Robiąc coś ala tanka potrzebuje mieć zarówno armor jak i odporności. Bo jeżeli będę walczył z:

-nimrodem / technologiem -będę potrzebował armor (jedyny skill to gruba skóra)

-piromatą - będę potrzebował odporności (jedyny skill to skupienie wściekłośći) , bo wzmocniona skóra mi tu nic nie da.

 

I musze wybrać sobie jeden z nich ,dobrze to rozumiem ? :mellow:

Z czego obrażenia są poważniejsze z obrażeń czy z magii ?

Opublikowano

Chciałbym się dowiedzieć gdzie jest Stonehill i Dziedziniec. Znalazłem te nazwy w MythoCraft i nie wiem gdzie to jest, potrzebuje z nich składników do misji .

A moje drugie pytanie jest takie, gdzie znajdę:

-Poszywana skóra

Chodzi mi o wszystkie przedmioty do misji rzemieślniczej, tej chyba 4.

Za pomoc +

 

Poszywaną skórę kupisz w:

Stonehill -> Dziedziniec -> Kramarka Jeira

 

Stonehill to w polskim Mythosie jest Kamienne Wzgórze.

rydah for life

Opublikowano

Bardzo bym chciał się dowiedzieć czy jest serwer TS3 dla graczy Mythosa z MPC. Jeśli tak to proszę o podanie danych a jeśli nie, to kto ma możliwość i chce to prosił bym o założenie.

 

PS. 50 post xD

Jeśli Ci pomogłem ... postaw

add.png:D

Opublikowano

Bardzo bym chciał się dowiedzieć czy jest serwer TS3 dla graczy Mythosa z MPC. Jeśli tak to proszę o podanie danych a jeśli nie, to kto ma możliwość i chce to prosił bym o założenie.

 

PS. 50 post xD

 

Tych kanałów bylo mnóstwo, ale poupadały. W tej chwili raczej nie ma żadnego. :)

rydah for life

Opublikowano

Potrzebuje szybko kogoś do pomocy aby ubić Rufusa, mam 13lvl i sam nie dam rady. Proszę kogoś aby napisał do mnie wiadomość z nickiem i czy może w najbliższych godzinach.

Jeśli Ci pomogłem ... postaw

add.png:D

Opublikowano

Ej co mam zrobić żeby założyć Niezidentyfikowany przedmiot ??

 

Musisz zidentyfikować go za pomocą Talizmanu Identyfikacji.

Kosztuje on 30 miedziaków. Kupisz go tam gdzie potki.

 

ojtam.png

rydah for life

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...