Skocz do zawartości

mancio4

Members
  • Postów

    317
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia mancio4

  1. Świat: Aurora Profesja: Bez znaczenia Poziom*: zaczynam od 0 aktualnie 16 Kontakt:Szukam kogoś do pogrania pw
  2. Gdzie expic Pallem 19 lv 30 k kasy eq crusader helmet, paladin armor, blue legi, bohy, medusa shield bez wiekszego waste. Do tej pory expilem na ds'ach ale tam wychodze na 0
  3. Już to zrobiłem nic nie pomogło ;/
  4. Siema ! Mam taki problem ponieważ mam minecrafta i gdy klikam auto update cały czas jest downloading packages i tak w kółko ;/ POmocy!
  5. Siema Od kilku dni nurtuje mnie pytanie czy jest jakiś sposób na szybsze zdobywanie itemków?
  6. mancio4

    [Pytanie]Fms i bodzio

    Nie nie zniknie
  7. Klikasz uruchom wpisujesz cmd w cmd wpisujesz ipconfig wyskakuje ci okienko tam powinieneś mieć szukasz adres IPv4 zalezy jakiego masz neta wpisujesz do plików serwerowych i reszte już wiesz co. aha i kompy muszą być połączone kablem
  8. mancio4

    Problem ze slimami

    Siema mam taki problem bo zrobiłem sobie hodowlę Slimów 30x30x6 i jest taki problem bo jak kopałem to gdy była wysyokość sufitu 2 i odszedłem na chwile ale nie skończyłem kopać ( 25 % hodowli wykopane) to się zrespiły 4 slimy a teraz gdy są planowane wymiary to nie chcą się respić ;/ nie wiem co jest. Gram na poziomie easy ;
  9. Nie wiem wszystko wypełniam jak w poradniku a jak klikam żeby potwierdzić reje to wyskakuje błąd
  10. Siema mam taki problem bo nie moge zarejestrować się na metin2 co .kr i mam pytanie czy mógłby ktoś zrobić mi konto na tym globalu dam limit + lub - i 5 !!
  11. Jak się zarejestrować na tym serwie?
  12. mancio4

    Metin2.SG Wita was !

    Wbije ktoś na tsa ?:P
  13. mancio4

    Metin2 Sg

    Siema zacząłem grać w metin2 sg i pytanie czy gra ktoś może na niebieskich i mógłby trochę wspomóc eq albo czymś . A jak nie to może ktoś do "pogrania" się znajdzie. Piszcie pod tematem albo na pw
  14. Mapka świetna
  15. mancio4

    [problem] bot łowisko

    Siema mam taki problem z botem do łowiska bo jak wszystko nastawie to albo nic nie bierze albo sam zwija żyłkę . albo jak jest branie to nie zacina i nie zwija ;/ mam laptopa i pc nie wiem jak na pc ale chciałbym żeby działało na lapku bo pc brata
×
×
  • Dodaj nową pozycję...