Gdzie expic Pallem 19 lv 30 k kasy eq crusader helmet, paladin armor, blue legi, bohy, medusa shield bez wiekszego waste. Do tej pory expilem na ds'ach ale tam wychodze na 0
Klikasz uruchom wpisujesz cmd w cmd wpisujesz ipconfig wyskakuje ci okienko tam powinieneś mieć szukasz adres IPv4 zalezy jakiego masz neta wpisujesz do plików serwerowych i reszte już wiesz co. aha i kompy muszą być połączone kablem
Siema mam taki problem bo zrobiłem sobie hodowlę Slimów 30x30x6 i jest taki problem bo jak kopałem to gdy była wysyokość sufitu 2 i odszedłem na chwile ale nie skończyłem kopać ( 25 % hodowli wykopane) to się zrespiły 4 slimy a teraz gdy są planowane wymiary to nie chcą się respić ;/ nie wiem co jest. Gram na poziomie easy ;
Siema mam taki problem bo nie moge zarejestrować się na metin2 co .kr i mam pytanie czy mógłby ktoś zrobić mi konto na tym globalu dam limit + lub - i 5 !!
Siema zacząłem grać w metin2 sg i pytanie czy gra ktoś może na niebieskich i mógłby trochę wspomóc eq albo czymś . A jak nie to może ktoś do "pogrania" się znajdzie. Piszcie pod tematem albo na pw
Siema mam taki problem z botem do łowiska bo jak wszystko nastawie to albo nic nie bierze albo sam zwija żyłkę . albo jak jest branie to nie zacina i nie zwija ;/ mam laptopa i pc nie wiem jak na pc ale chciałbym żeby działało na lapku bo pc brata