Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] EliteSilkroad - Download, oraz Rejestracja by letepl


letepl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

a sprawdzasz czy serwer jest wolny serwer stats'em?

 

a wiadomo do kiedy to bedzie bo równierz mam taki problem że nie moge sie zalogować . ;/

tylko że dziwi mnie to że na 1,2,3 moge a na 4 nie moge sie zalogować .

 

już tak jest, ze zamykają logowanie na jakiś czas ..

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Siema. Mam pytanie odnośnie do serwera. Z tego co widziałem to są 4 pod serwery. Są problemy z logowaniem? Jeżeli tak, to jak duże? Opłaca się grać. Nie będę zaczynał od początku, bo mam tu konto.

Cześć :)

Opublikowano

Witaj. Wiec tak , oplaca sie grac server jaki Isro , tylko mogli by dac update lvl jak na Isro ... ^^ ,lagow nie ma prawie , ze wogole . Jesli chodzi o zalogowanie sie na servery to powiem ze jest banalnie latwo. Max czekalem 2 minuty . Crashe sa tylko wtedy , jak server jest zaludniony i nie mozna wejsc to chwilke trzeba poczekac. Wchodzisz do gry , wbijasz na ta stronke ( http://error-soft.net/servercapacity/prvsro/ ) , patrzysz na Statyski , o 4 miejsca wolne szybko klikasz enter i jestes w grze .

 

Pozdrawiam:P

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomoglem , daj + :)

"Remember this day, men, for it will be yours for all time."

 

 

 

 

Daj + jak pomogłem .

Opublikowano

Witam! Mój problem polega na tym że, gdy wchodzę do esro, włączam bota.Chcę wejść na neta bądź włączyć cokolwiek pojawia mi się błąd "Aplikacja nie została właściwie zainicjowana".Nie wiem jak to naprawić. Może reinstall?

SweetLady.png
Opublikowano

mógłby mi ktoś pomóc z tą rejestracją ;> bedzie duzy + :D

Użyj firefoxa nawet na stronie napisali , żeby nie używać internet explorera .

Opublikowano

Odświeżam linki, uploady zrobione przeze mnie:

 

http://hotfile.com/dl/126419493/4bae90f/elitesro_client.part1.rar.html

http://hotfile.com/dl/126446146/f096840/elitesro_client.part2.rar.html

http://hotfile.com/dl/126428469/ab928b1/elitesro_client.part3.rar.html

 

 

Jeżeli ktoś chce grać na esro5 (p2p):

 

http://hotfile.com/dl/126442848/9d390d0/Media_esro_p2p_version2.rar.html

1334497071-U17330.png

Opublikowano

Odpalam lunchera, wybieram server, klikam start, włącza sie game guard coś tam sie robi, potem game guard sie zamyka i wyskakuje ' Game or Gameguard has been alterned' i Silk się nie włącz ;/ Wie ktoś co trzeba zrobić ??

Opublikowano

Przepraszam, ale czy mógł by ktoś wrzucić te party na np. megaupload?

Na tym mam limity i trochę poczekam ;/

 

@Edit

Już sobie poradziłam ;d

mylove.gif

Opublikowano

Siemka,

Szukam polsiej gildii na Serwerze 3,

Jestem doświadczonym graczem a na esro gram od wczoraj ale juz mam 24 lvl :P

Pewnie w ciagu 3 dni zrobie 60 ;)

Będe wdzięczny za info,

Pozdrawiam

Opublikowano

Siemka,

Szukam polsiej gildii na Serwerze 3,

Jestem doświadczonym graczem a na esro gram od wczoraj ale juz mam 24 lvl :P

Pewnie w ciagu 3 dni zrobie 60 ;)

Będe wdzięczny za info,

Pozdrawiam

 

Właśnie widać jak jesteś doświadczony że w 3 dni 60 lvl . chyba że jesteś zajebisty i grasz bez SP :D

1373700515-U207193.jpg
Opublikowano

Właśnie widać jak jesteś doświadczony że w 3 dni 60 lvl . chyba że jesteś zajebisty i grasz bez SP :D

 

Nie kumam o co ci chodzi....

Doświadczenie mam bo gram w silka na isro od poczatku tej gry i wiem jak grać....

A SP to nie problem wyfarmic w kilka dni jak jest exp x15 ~~

Opublikowano

sam napisałeś ze w 3 dni zrobisz 60 ... a nawet jak jest sp x15 300k sp tydzien farmilem ... ale ja mialem 70 xbowa dlatego wolno ; )

 

jak bedziesz gac na esro 1 to napisz do mnie : Pawak lub Ssij dam ci troche golda i moge taxi zrobic ; )

1373700515-U207193.jpg
Opublikowano

Spoko ;)

Dzięki za ewentualna pomoc, jak wroce z pracy postaram sie wbic na serwer,

wczoraj 3 h wbijalem az rece opadaly mi do ziemi grrr

Pozdro!

Opublikowano

właśnie tak wczoraj wbiłem wcisnąłem enter i wszedłem do gry momentalnie :)

dzifffne ale ważne że działa hyhy

 

a ten serwer5 p2p to widze że tam gra max 200 soób,

nie można na niego wbić, zainstalowałem pk2 i nic,

to jest dla wyjątkowych osób takich speszal czy speshal? ;P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...