Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ceny Yang ! Coraz Bardziej Rosną ! Koniec Małych Cen Za 1Kkk!


KochamBlondynki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@UP

Pamietaj! nigdy nie zycz komus smierci...

Ja nigdy nie kupilem yangow a nawet jak bym kupil? co takiego sie stanie? moge powiedziec ze jestes jebanym neosem bo kupujesz bulki w sklepie... co kurwa samemu upiec ciezko? -.- takie porownania bez sensu...

Wydaje mi sie ze to moj interes co ja kupuje czy tez Ty czy KochamBlondynki lub taki zwedek ... Ja wydaje ze swojej kieszeni nie z twojej.. wiec to nie ma nic do gadania..

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Proste zarabiam za swoje a nie kogoś. A po dwa co do yang poleciały 2 zgłoszenia przeze mnie do allegro ;). I będe wysyłał do skutku aż zablokują konta na allegro ze sprzedawcami yang. Po 3 nie mam zamiaru się kłócić bo to nie mam sensu taka napinka przez internet. To tyle z mojej strony.

Opublikowano

@UP

Pamietaj! nigdy nie zycz komus smierci...

Ja nigdy nie kupilem yangow a nawet jak bym kupil? co takiego sie stanie? moge powiedziec ze jestes jebanym neosem bo kupujesz bulki w sklepie... co kurwa samemu upiec ciezko? -.- takie porownania bez sensu...

Wydaje mi sie ze to moj interes co ja kupuje czy tez Ty czy KochamBlondynki lub taki zwedek ... Ja wydaje ze swojej kieszeni nie z twojej.. wiec to nie ma nic do gadania..

Ale pieczenie bulek jak i kupowanie nie jest zabronione. Teraz widze ze rzuci sie na mnie cala banda neosow ktora mysli ze jak maja '' 200kkkkk '' na plu dzieki kasie starych to sa '' cool '' a prawda jest taka ze to poprostu jebane oszustwo i to probuje uswiadomic ale dla neosow z PL-a ktorzy bez tego dalej biegali by z 40lvl-em i ribem +0 trudno cokolwiek do glowy wbic.

Opublikowano

@2xUP"

Po pierwsze odrazu ze jebany.. licz sie ze slowami..

Na Pl'u mam 2kkk tylko tyle zostalo poniewaz okradli mi niezle postacie ... ale to mniejsza

Nigdy nie kupilem yangow... teraz 1 raz kupie moze em2 aby pobocic. Faktycznie nie jest to uczciwe ale czy uczciwe jest to ze mnie musieli okrasc? nawet do konta na youtube mi weszli poszperali.. pytam sie po co? Tak sciagalem pornole hacki i kurwa trade hacki -.- nie nie sciagalem... teraz Firewall nod32 i odrabiam ... Team ma wyjebane czy nas okradaja czy cos.. dziwne ze okradli mi 3 konta 3 rozne hasla 3 rozne e maile dziwne nie?

A wiec sie kurwa pytam czy to jest fer ze ktos cie opierdala jak poswieciles tyle czasu? mialem rozne dziwne przypadki jak mnie okradli i moich kolegow... mi sie wydaje ze w tym macza palce team mt2

Postac na s19 BiegneTam (postac juz usunieta) Zmienialem 3 razy e maile 3 inne hasla uzywalem rozne rzeczy i wciagu 3 mies 3 razy postac zostala okradziona... ile razy e mail mozna zmienic i hasla a tu i tak Cie okradna ...

Dobra koniec rozpisalem sie i moglem jeszcze pisac ale szkoda czasu na takiego fajfusa

 

fajfus to osoba która wykazuje wszelkie oznaki niżu intelektualnego oraz ma skłonnosci do wyrażania siebie poprzez swoje alternatywne doznania emocjonalne i podswiadome dazenie do autodestrukcji tudziez wyniszczenia swej osobowosci i osobowosci jego towarzyszy osoba ta cechuuje sie duza biernoscia i zabuzeniami ciagu myslowego ponadto u wiekszosci takowych osób mozna zaobserwowec tendencje do schizofremi oraz innych chorób zwiazanych z tzw. ogłupieniem wturnym

 

Tymi filmikami na yt widac jaki jestes inteligentny.. Kultura 100%

Opublikowano

Ogarnijcie ludzie !

W dupie z tą grą każdy gra jak chce kupuje co chcę jak ktoś lubi piec bułki niech se piecze a jak ktoś lubi korzystać z burdelu niech korzysta !

Opublikowano

Zamiast kłócić się non stop na forum można spokojnie poczekać na to, co może nastąpić(czyt. powrót do normalnego grania na m2pl).

 

Teraz coś o tych - co kupują yangi na allegro. Ludzie to tylko i wyłącznie ich sprawa, jak chcą, to kupują i mają dobre eq(jak nie b.dobre),a skąd mają na to kasę to już tylko i wyłącznie ich sprawa, jedni zarabiają sami, a drudzy proszą rodziców o pieniądze i mają. Nie chcesz kupować yang na allegro lub innych serwisach - nie kupuj ! Nie nam jest dane osądzać 2 człowieka, bo to jak ktoś się zachowuje anonimowo w internecie(chociaż nie zawsze anonimowo :D ) to jego sprawa, może w życiu prywatnym się tak nie zachowuje - tego nie wiemy.

 

Chciałem jeszcze wrócić kilka stron do przodu, gdzie pewien user pisał, że jego mały plan się udał i ceny spadną - nie pamiętam nazwy użytkownika ale zapewne ci co śledzą temat od początku będą wiedzieć.

Zaburzenie równowagi cen jest możliwe na kilka sposobów, jednak albo ci się uda osiągnąć dany cel(czyt. spadem cen w grze) albo zostaniesz bez kasy. Pytanie tylko jak tego dokonać ? Otóż odpowiedź jest bardzo prosta, jak ktoś ma full kasy + jakieś cenniejsze itemy(kamyki duchowe, bodzie, ku itp.) może je wystawiać po niższej cenie na kilku kontach. Np. po 4-5 postaci na każde z 3 królestw, gdzie w shopach będą się znajdować itemy z reguły droższe, a wystawione taniej np. kamyk duchowy za 700kk. I wystawiać tak sklepiki 1 dziennie o danej godzinie. Ludzie zauważą, że kilka osób już schodzi z ceny, więc będą się obawiać, że ceny pójdą jeszcze niżej, nawet jeżeli coś miało by stanieć o 10% wartości początkowej to już jakiś sukces. A teraz niech wystawi tak kilkanaście osób dziennie w każdym królestwie to ceny szybko zejdą. Czasami wystarczy tylko racjonalnie pomyśleć, no i w tym wypadku mieć dużo kasy na postaciach, bo wiadomo, że taka zabawa w zaburzenie cen może się skończyć sukcesem - sporym spadkiem cen, jak i można stracić bardzo dużo(bo np. niech ktoś sprzedaje kamienie duchowe po 600kk - normalnie chodzą po 1kkk - to jak nic się nie zmieni, a taka osoba sellnie z 10-15 takich kamyków, to będzie sporo do tyłu).

 

Trochę się rozpisałem, ale śledzę temat od początku, lecz dopiero teraz naszła mnie ochota aby coś wnieść do tematu :]

Opublikowano

W końcu odzyskałem Pieniązki :D i mam pare info o.O Allegro dobiera się do dup... ich :Dyangi11.th.jpgyangi222.th.jpg

 

to wszystko wyjasnia ze juz nie bedzie yangow na allegro co sie wiaze ze spadkiem cen na metku :D ja juz zauwazylem ze np aura byla po 150kk a teraz jest po 120kk duzo rzeczy spadlo w dol . jak tak dalej pojdzie to bedziemy mieli normalne ceny i normalnego metka :D

 

@edit własnie zobaczyłem ze typy wystawiaja kamyki duchowe po 999kk co wczesniej nie wystawiali i bodzie z 300kk spadły na 190kk xD

Opublikowano

Nic nie wyjaśnia.

Pisałeś prawdopodobnie z re-sellerem z metin2.cc - które zaprzestało sprzedaż.

Na 100% admini, czy kij wie kto nadal będą je sprzedawali.

 

Uwaga.

Na allegro została już tylko 1strona z aukcjami (z privami włącznie) i cena yangów rośnie. :P

Opublikowano

sma wez lekture ale czytania ze zrozumieniem 1 bodzio za 50kk napisales sam ze za tyle i co jedno twe wystawienie zbawilo i ceny w dol to ja napisze ze Bin Ladena zabili i temu ceny spadaja noobie buahah wystawil sklep taniej kupili inni i drozej wystawili proste ty nasz zbawco cen buahahah

Heh nie rozsmieszaj mnie xD

A szukanie bocikow i wysylanie zgloszen na support to zapomniales ? xD

 

@topic:

Cene ok. 1kkk za 12zl :)

JA PIERDOLE

Opublikowano

 

 

Teraz coś o tych - co kupują yangi na allegro. Ludzie to tylko i wyłącznie ich sprawa, jak chcą, to kupują i mają dobre eq(jak nie b.dobre)

 

Tylko niech mi taka osoba nie pierdoli ze umie grac w metina bo to jest przeciez smiech : ) Kiedys byl metin pamietam jak jeszcze bodzie po 700k chodzily i nie bylo allegro i dla tamtych graczy ktorzy w tamtych czasach osiagneli cos nalezy sie GZ a dla neosow ktorzy graja teraz i ci wyskakuja z textem '' zal mi cie na PL-u nie masz nic a ja mam 90lvl '' dlaczego masz 90lvl? Bo kupiles na allegro : ) A najlepsze sa wasze texty '' To ich sprawa co kupuja '' dobra to ja teraz wbije na chate zabije twoja matke i to tez bedzie moja sprawa i wszystko jest okey nic sie nie stalo ? Dlaczego porownuje gre do RL? Zeby troche przyblizyc ludziom co pierdola. W gre powinno sie grac dla zabawy oraz przyjemnosci a nie po to zeby pozniej biegac po szkole '' ej gram w metina dzisiaj mama ma wyplate kupuje konto 12312312132lvl fajnie nie? ''. Gdyby powstal serwer bez IS oraz bez allegro to takie osoby nic nie osiagna bo kasa juz ich nie uratuje a na takim serwerze liczyla by sie umiejetnosc gry ktorej allegrowicze niestety nie posiadaja :)) Wiele osob mnie sie pyta '' MakYs dlaczego grasz na privach '' ? Bo tutaj sa wszyscy rowni tutaj ani kasy rodzicow ani allegro nikomu nie pomoze a chcesz udowodnic ze potrafisz grac lepiej niz ja to mi to udowodnij bo 90lvl na PL-u z allegro to dla mnie smiech i kazda osoba ktora kiedykolwiek kupila yangi na allegro jest i bedzie dla mnie zerem. Prosze nie cytowac mi tego posta i nie pierdolic po raz 20 '' to ich sprawa co kupuja '' bo to mnie juz naprawde nie interesuje a skoro piszesz mi text '' to ich sprawa '' to jak widac brakuje ci inteligencji zeby zrozumiec moje przeslanie.

Opublikowano

I tak oto w ciągu ostatnich dni zdarzyły się 3 cuda na świecie:

1. Książe William ożenił się po 7 latach związku z Kate Middleton

2. Amerykanie po 10 latach poszukiwań dorwali Bin Ladena

3. Polski team Metin2 po półtorarocznych staraniach zbanował yangsellerów xD

https://ludomirblog.wixsite.com/mensrightspolska - prawa mężczyzn prawami człowieka

Opublikowano

Długo czekałem na tą chwilę i nareszcie się doczekałem sam wystarczająco się dorobiłem więc teraz moje yangi bd "zamrożone" a kiedy ceny spadną bd mógł zaszaleć

Pozdro dla uczciwych graczy ;)

Opublikowano

Długo czekałem na tą chwilę i nareszcie się doczekałem sam wystarczająco się dorobiłem więc teraz moje yangi bd "zamrożone" a kiedy ceny spadną bd mógł zaszaleć

Pozdro dla uczciwych graczy ;)

 

Nie ty jeden jak ceny zaczna spadac i wszyscy zaczna je znow kupowac to zacznie sie to samo ;]

Opublikowano

spokojnie jak spowrotem beda rosnac ceny to znow wymysla jakis denny event.... bo taka prawda wszystko przez ten event wielkanocny jajka chodzily po 6-9k na poczatku a expiac do 20 lv mozna bylo spokojnie wylotowac takich 30 jajek

Jednym slowem: Masakiera....

i jeszcze ta wiara ktora mowi... nie wiem czy wiesz ale ceny teraz podskoczyly..;/

o ja.. nigdy nie zapomne jak byly 3 servy tylko i pelno nooobkow ktorych mozna bylo obrobic na niezla kase. teraz wszyscy pozjadali sobie nawzajem mozgi..;/

el0 ..

Opublikowano

@MaykYs

 

Rozumiem cię, ja też nie lubię nie równej gry, ale co zrobić. Nie wiem po co się zaraz denerwujesz o każdy szczegół, każdy zna już twoje poglądy i nikt nie ma sklerozy czy coś. Jak wbijesz na PL 90lv bez allegro - to będzie twoje osiągnięcie i nawet jak pojawi się jakiś neokid z takim samym levelem co ty, ale zyskał to co ma przez allegro, to będziesz i tak miał świadomość tego, że jesteś lepszy od niego i że ta osoba jest zerem jak to powiadasz.

 

Co do twojego porównania z rl - trochę przesadziłeś, skoro nie potrafisz rozróżnić spraw lekkich - takich jak np. gra od takich spraw jak zabójstwo w rl itp. to chyba masz coś nie tak z tobą. Rozumiem można robić jakieś porównania ale też takie, które przemówią do rozsądku a nie wywołają szczery uśmiech czytającego bo porównałeś taką rzecz jak kupowanie z allegro do zabójstwa człowieka...

Opublikowano

Dla mnie kazda osoba ktora kupuja yangi na allegro to zwykle zero i ty jestes tym zerem jezeli je kupujesz. Dam ci przyklad ktory mozna porownac - Nie potrafisz grac , jestes neosem , nie masz pojecia o metin2 , jestes zerem. Co robisz? Idziesz na allegro. - Jestes takim zerem ze zadna dziewczyna ci nie chce dac , masz 25 lat nigdy nie zamoczyles. Co robisz? Jedziesz do burdelu bo idziesz na latwizne : ) Kazda osoba ktora kupuje yangi na allegro to banda ludzi bez zycia ktorzy nie potrafia grac w metina bo taka prawda jest. Nie umiesz grac idziesz na latwizne i jezeli ktos podnieca sie '' mam 85lvl na PL i 20kkk yang a ty nie masz '' to dla mnie to jest przeciez smiech bo takie dziecko kupilo to na allegro i nie zdobyla czegos dzieki umiejetnoscia a dzieki kasie na ktora rodzice danego neosa musza zapierdalac :) Mam nadzieje ze wszystkich ludzi ktorzy kupuja te smieszne yangi i udaja kozakow to przejedzie jakis samochod bo tacy ludzie wg.mnie na zycie nie zasluguja. Idzice skoczcie z mostu poprostu umrzyjcie sobie : )

Zapraszam na metin2.pl gdzie w godzine dropienia zarobisz na ku duchowe. Moze wpierw wejdz na metkaPL i pozniej pisz a potem chwal sie jaki ty pro jestes na privie

GaimdKk.jpg

 

 

 

Opublikowano

I tak oto w ciągu ostatnich dni zdarzyły się 3 cuda na świecie:

1. Książe William ożenił się po 7 latach związku z Kate Middleton

2. Amerykanie po 10 latach poszukiwań dorwali Bin Ladena

3. Polski team Metin2 po półtorarocznych staraniach zbanował yangsellerów xD

 

 

1.I tak h*j z tym ;)

 

2.I tak żyje.

 

3.I tak będą sprzedawać.

 

@topic

 

 

Ktoś tam napisał, że została 1strona yangów, a jest ich ponad 80 ;) (aukcji, żeby nie było)

 

1kkk = 20zł

201581433273810245187.jpeg

Opublikowano

Ceny wzrosły już niema aukcji po 3 zł a wczoraj jeszcze były i najtańsze yangi to po 10-15zł za 1kkk ja chyba śnie ale zaje...

 

 

... May the odds be ever in your favour ... All you need is love ... Now boy, now you own me ...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...