Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ceny Yang ! Coraz Bardziej Rosną ! Koniec Małych Cen Za 1Kkk!


KochamBlondynki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No właśnie, na US lepiej zacząć.. z8games to dużo lepsza firma od tych amatorów z GF

 

A aurę miecza nie raz widziałem za 600/700k, silne max po 350k, udało mi się nawet za 200k kupić.. ale to 2 miechy temu nie wiem jak teraz :)

 

A na PL'u jak boty i duże ceny były tak będą.. może teraz Yang Framerzy przeżywają kryzys, ale niedługo znowu 1kkk będzie za 3zł xD

 

z8316395X,Mafia-2.jpg

 

Jak jesteś mądry to daj

delete.png a jak jesteś głupi to daj add.png

A jak jesteś peda* to nie dawaj nic

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Może ceny pójdą w dół. Ale wątpie yangi w górew poszły. :)

1315137143-U173186.png

 

"Ludzie mówią, że jestem pijakiem, chodnikowym równym chłopakiem..."

"Ale ja mam w sobie mordercę, wojownika, chcę zjeść Twoje serce..."

Opublikowano

ceny nie spadną nie tak odrazu ceny spądną za 3 4 miesiące bo dużo graczy ma teraz kase a po tym spadku cen i tak nie kupicie dobrych itemków bo znajdzie się ktoś co ma 100kkk jak nie więcej sam ma 20kkk ale niegram juz od niedawana trzymam sobie na lepsze czasy aż kupie sobie coś za te 20kkk

Twoim imieniem się pieszczę może by tak tobą jeszcze ? :D

 

Opublikowano

To czy ceny w grze spadną zależy od tego, czy yangi na allegro będą regularnie rosnąć. Jeśli tak ceny po prostu MUSZĄ spaść. Czemu? np. ktoś kupował 1kkk yang za 4 zł i w grze kamyki duchowe za 1kkk, czyli tak jakby kamola kupował za 4 zł. Jak 1kkk yang będzie kosztować 20 zł, to już w grze kamola nie kupi za 1kkk, bo nie będzie wydawał na przedmiot 20 zł, jak dopiero co kupował po 4 zł, będzie chciał kupić za 200kk, dużo więcej nie da. Do tego, ci co mają zapasy yang pomyślą sobie: "o yangi drożeją, to niedługo ceny zaczną spadać, poczekam 2 tygodnie i będę miał full kasy". Czyli krótko mówiąc, jak teraz noobki będą wystawiać sklepy z kosmicznymi cenami, to już tylu chętnych nie znajdą, po pewnym czasie będą musieli dać niższe ceny, bo już nikt nie będzie chciał kupować u nich za takie ceny. To wszystko kwestia czasu, trzeba poczekać :)

https://ludomirblog.wixsite.com/mensrightspolska - prawa mężczyzn prawami człowieka

Opublikowano

Ceny szybko nie spadną- powodem są admini/gm'i sprzedający te yangi na allegro, ebay i kij wie jeszcze gdzie.

Jeżeli team zaprzestałby sprzedawać yangi i każdemu podzielił je x 100 czyli np 1kkk= 10kk to byłoby może normalnie.

Nawet chińskie farmboty już przestały farmić.Na takim privie ceny yangów są większe niż na PL'u.

Opublikowano

To czy ceny w grze spadną zależy od tego, czy yangi na allegro będą regularnie rosnąć. Jeśli tak ceny po prostu MUSZĄ spaść. Czemu? np. ktoś kupował 1kkk yang za 4 zł i w grze kamyki duchowe za 1kkk, czyli tak jakby kamola kupował za 4 zł. Jak 1kkk yang będzie kosztować 20 zł, to już w grze kamola nie kupi za 1kkk, bo nie będzie wydawał na przedmiot 20 zł, jak dopiero co kupował po 4 zł, będzie chciał kupić za 200kk, dużo więcej nie da. Do tego, ci co mają zapasy yang pomyślą sobie: "o yangi drożeją, to niedługo ceny zaczną spadać, poczekam 2 tygodnie i będę miał full kasy". Czyli krótko mówiąc, jak teraz noobki będą wystawiać sklepy z kosmicznymi cenami, to już tylu chętnych nie znajdą, po pewnym czasie będą musieli dać niższe ceny, bo już nikt nie będzie chciał kupować u nich za takie ceny. To wszystko kwestia czasu, trzeba poczekać :)

 

No niby masz rację, ale zobacz. 1kkk będzie kosztował 20-30 zł to co myślisz że już nikt nie będzie miał. Ludzie mają kasę i bardzo dużo potrafią na to wydać. Zawsze znajdzie się jeden typek który będzie kupował te yang po 30 zł.

Opublikowano

Yangów hurtem nie będzie , źródełko handlarzom się ukręciło : ) a bug pozyskiwania yang został zablokowany.

 

Więc ceny wcześniej czy później będą mniejsze w grze .

 

Po za tym , jakby nie patrzeć najbardziej nie na rękę jest osobom które kupowały ,a nie potrafią same zarobić.

Opublikowano

No niby masz rację, ale zobacz. 1kkk będzie kosztował 20-30 zł to co myślisz że już nikt nie będzie miał. Ludzie mają kasę i bardzo dużo potrafią na to wydać. Zawsze znajdzie się jeden typek który będzie kupował te yang po 30 zł.

Następnym razem będę Ci mówił tato, ok?

Co z tego, że ktoś ma kase i potrafi na tą grę wydać duże pieniądze.

 

Przecież jak byłoby 100x mniej yangów niż teraz, jeden na 10000 playerów by tyle miał, a reszta mniej.

Co w efekcie końcowym wyrównałoby ceny w grze.

Opublikowano

No niby masz rację, ale zobacz. 1kkk będzie kosztował 20-30 zł to co myślisz że już nikt nie będzie miał. Ludzie mają kasę i bardzo dużo potrafią na to wydać. Zawsze znajdzie się jeden typek który będzie kupował te yang po 30 zł.

 

No ale jak ktoś kupi ten 1kkk za 20-30 zł, to będzie se chciał trochę nakupować rzeczy, a nie jeden kamień duchowy, który w dodatku mu nie wejdzie :D . Może ci co kupują yangi bez opamiętanie nie myślą zbyt racjonalnie, ale to nie znaczy, że nie myślą w ogóle. Jak 1kkk by kosztował 60 zł, to nikt aury nie kupi za 333kk i kamola za 1kkk w grze, bo jak by miał za każdą aurę dawać po 20 zł i kamyk 60 zł, to by musiał wydać setki złotych żeby wbić ją na G, a na P to chyba ze 3 tys xD . Taki wariat, wolałby już kupić od razu gotową postać jeśli już.

https://ludomirblog.wixsite.com/mensrightspolska - prawa mężczyzn prawami człowieka

Uczeń
Opublikowano

Po za tym , jakby nie patrzeć najbardziej nie na rękę jest osobom które kupowały ,a nie potrafią same zarobić.

no co prawda to prawda, akurat teraz wyjątkowo łatwo było zarabiać, bo masa ludzi kupowała yangi i płaciła nimi za wszystko- zęby orka, pamiątki, pajęcze sieci - duperele, które lecą normalnie, gdy się po prostu zwyczajnie gra (na hacku czy na legalu)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Niestety ceny nie spadną chyba ,że większa część graczy zgodziła by się na reset yang tzn. wyzerowanie yang z serwera . A na to się nikt nie zgodzi więc ... Pomyślcie w jaki sposób ceny mają spadać jeżeli każdy ma full kasy .

e6f347deb9b7f.jpg
Opublikowano

Niestety ceny nie spadną chyba ,że większa część graczy zgodziła by się na reset yang tzn. wyzerowanie yang z serwera . A na to się nikt nie zgodzi więc ... Pomyślcie w jaki sposób ceny mają spadać jeżeli każdy ma full kasy .

 

Właśnie dlatego czekam na s26, jeżeli to prawda, że ceny yang będą takie jak kiedyś i wreszcie ceny w grze wrócą do takich jakie były kiedyś to może będzie można spokojnie pograć na PL.

Opublikowano

Up@ też czekam na s26 ale hmm s25 wyszedł jakoś wrzesień/październik nie długo minie rok a serwa dalej nie ma? mam nadzieje ze maj/czerwiec bedzie nowy serwer

 

aa i pamietajcie że ludzie maja kase w kamykach duchowych bo ile mozna miec postaci z yangami? a jak wartosc yanga wzrosnie to ceny spadna te ich yangi sie rozniosa a kamyk spadnie z cena i ceny wróca do normy

Opublikowano

Ceny nie pójdą w góre sam osobiście mam 2kkk przy sobie i jakies 17 kamoli to wiesz fajnie by było jak znowu stalki +9 full bony kd +4 znow za 1kkk

Opublikowano

Aż zrobię chyba dzisiaj screena i porównam jak będzie za miesiąc. :D Fajna pamiątka będzie ^ Bo wkurza mnie handlowanie non stop takimi kwotami.

STOP inflacji !

Opublikowano

Więc może nadszedł czas, aby wrócić na PL'a?

Zobaczymy :P

@topic własnie widziałem na opisach u yangsellerów ze po 12 zl za 1kkk ; o

Opublikowano

Przynajmniej nie będzie tych farmbotów bo stało się to nieopłacalne.

 

Na szczęście nie gram na Pl'u, ani nigdy nie grałem ;).

Opublikowano

Japier..... Masakra ! TO juz wiem dlaczego widzialem stalek dla woja+7 za 5kamienie duchowych omg, (1 kamyczek 12 zl ), Wlasnie cos mnie ciekawilo ze widzialem dzisaj kamyki na sklepach a wczesniej gracze sie o nie doslownie bili , a dzis po 900kk !!

94051081471225724789.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...