Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ceny Yang ! Coraz Bardziej Rosną ! Koniec Małych Cen Za 1Kkk!


KochamBlondynki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szkoda że ceny znowo spadają ://

 

 

... May the odds be ever in your favour ... All you need is love ... Now boy, now you own me ...

Opublikowano

ok 60 zl za 2kkk to juz na allegro wychodzi taniej:P

Swoja droga jestem ciekaw dlaczego administracja tak nagle sie za to wziela ktos sie musial tam wkopac:)

Nareszcie ceny beda normalne chocaiz przez jakis czas:)

 

mylisz sie bo na feniksie stoja w miejscu i nic nie spada a raczej rosnie przez takich noobkow co maja sklepy 24/7 z cenami 2,3 wiekszymi

Opublikowano

ehh...

yangi nie spadną..

to będzie może w tym różnica , że nie będzie wymian.

kiedyś za 1kk kupiłeś tyle co teraz za 1kkk.

 

któś mądry teraz oszczędzi i później będzie bogaty lub sprzeda za cene x10.

i na to samo wyjdzie.

Opublikowano

Mi tez sie wydaje ze to nic nie da bo np na fenku juz byla nadzieja ze nie bedzie yangselerow bo był 1 a teraz juz jest ich 6...

 

Ja przykladowo gram na feniks (s2) i tam juz coraz mniej osob gra niedlugo ten server bedzie swiecił pustkami. Wszyscy czekamy na server s26 bo to co sie dzieje na fenku to zal...

 

Nic juz nie pomoze metek spadl na psy są lepsze gry które cos znacza

Opublikowano

moze i ja sie wypowiem jak widze wasze wypociny :D

Yangami zajmuje sie od ponad dwoch lat. sprzedaje sie je jak cieple buleczki. od ostatnich kilku miesiecy postanowilem zapszestac dzialanosc ze wzgledu ze nie bylo z tego zadnego zysku. w tamte wakacje cena 130kk wynosila okolo 19zl , przy czym jak od yangsellerow kupowalo sie po 10zl przebitka byla 9 zl na pakiecie... teraz gdy za pakiet zarabia sie 30gr... nie wystarcza na splacenie prowizji oraz dla wlasnego zysku.

Co do yangsellerow to sa firmy i one ze soba sie scieraja. Kazda fima chce wiecej klientow dlatego ceny yang spadly drastycznie i przy okazji GA nie interesowalo sie tym az do takiego stopnia ze w grze nie kupisz zadnego pro elo itemka za yangi... jezeli chcemy miec normalne ceny na serwerach GA musi banowac nowo powstale boty zeby zminimalizowac powrot do starych cen. Ceny na allegro wzrastaja gdyz firmy ktore farmia yangi ich postacie zostaja banowane... a prad ciagle plynie.... przykladowo na kronosie bodzio 2 tyg temu zchodzil po 400kk... gdy cena 1kkk wynosila 2.99zł teraz gdy cena yang wynosi 11zl za 1kkk bodzio w sklepach stoi 300kk i bardzo ciezko jest sprzedac , ze chyba ktos bardzo potrzebuje. Mysle ze GA zrobi zz farmerami raz a dobrze porzadek i sytuacja chociaz sie poprawi.. nie mowie tutaj o cenach z przed roku ale w miare normalnych. jednak zaznacze ze farmerzy nigdy nie zrezygnuja gdyz dla nich to fabryka pieniedzy ;) realnych pieniedzy

Opublikowano

Yhym gdyby gm usuwali na bieżąco boty to by w ogóle do takich porąbanych sytuacji że yangi w grze są gówno warte nie dochodziło. Piszą że na nie których privach jest nie ogarnięty team, jedyny nie ogarnięty team jaki znam to z PLa .....

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...