Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Mod]T-Bomb Za Free I Jeszcze Troche Itemow


pawel1515

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@up musisz miec 26 lv...

ja mam 43 lvl i tez niemoge kupic scorpów to juz są błedy pewnie jakies.

@zeby nie było spamowania ze na takim lvl to zrobiłem...i ze dostane bana, mam w to wylane czy dostane bana czy nie, lepiej kupić i grac i sie cieszyc niz wgl. nie mieć i być zabijanym przez was z tbomba.

Old and retired gamer WarRock.

  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@2up chyba nie... bo by pisalo ze nie masz levla a nie ze jest valid cos tam scorpow sie nie da kupic

Opublikowano

Radze zrobić tak wkleić pliki>odpalic gre>zakupic co chcecie>usunąć gre>zainstalować , w ten sposób jak zrobią wam scana nie odkryją że macie tekiego moda.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

bana dostanie na 100% każda osoba używająca tego buga/wklejki, ponieważ gamersfirst może sprawdzić w jaki sposób zakupiliście broń i gdy tylko zobaczą, że t-bomby, itp. z itemshop'u, to od razu banik^^

pozdrawiam Krzysiek;P

Opublikowano

bana dostanie na 100% każda osoba używająca tego buga/wklejki, ponieważ gamersfirst może sprawdzić w jaki sposób zakupiliście broń i gdy tylko zobaczą, że t-bomby, itp. z itemshop'u, to od razu banik^^

pozdrawiam Krzysiek;P

Nie bo nie beda kazdego pokolei sprawdzać. Za dużo nas.

Old and retired gamer WarRock.

Opublikowano

a jest tak jak kiedys (bo kiedys podobno tak było) że jak ma się premke to bana nie można dostać nawet jak ci screena zajebali jak fly miales?

 

zresztą w jakim pliku się zapisują te logi? bo ja jade na haxach od 1 lvl (tylko chams, czasem aimbocik) i bana nie mam a ludzie mi mowili mi juz 9999999999 razy że mam bana

DAJ MINUSA ^^

Opublikowano

Mam takie pytanie. Jak bezie patch czy te bronie poznikaja?

 

Nie znikną po patchu dopiero jak się skończy ilość dni na którą kupisz

upaodl131d2.png

 

 

 

 

Moje Cheaty :

No_Menu

http://www.mpcforum.pl/topic/624388-undetected-no-menu-jacello/

http://www.mpcforum.pl/topic/622343-undetected-no-menu/

D3D:

http://www.mpcforum.pl/topic/628413-undetected-d3d-jacello-v10/

http://www.mpcforum.pl/topic/629602-undetected-d3d-jacello-v11/page__pid__4526048#entry4526048

 

 

Opublikowano

Ludzie nie wiem czego wy sie banów boicie, ja wam powiem kto na 100% zarobi bana !

Otóż na bank zarobią bana osoby które mają rzeczy z marketplace (t-bomby itp.) bo np ja kupiłem tylko cx4 i dalej tne na swoim koncie,

właśnie dlatego Black nie publikował tego wcześniej bo masa noobów nakupiła by t-bomb i reszte fajnych rzeczy, zarobili by bana

i płacz przez kilka dni : "Ej no przecieszz kópiłem tego t-bomba w marketplace wiec łot da fak" ...

A oni banują jedynie osoby które mają właśnie itemki z marketplace, ponieważ strasznie na tym tracą kasy. Bo np T-Bomb kosztuje 400G1 (nie wiem ile strzelam) i jak z 300 osób kupi w is t-bomba to tracą bardzo dużo kasy (300osób*400G1=12000G1~ wy już sobie przeliczcie ile to jest kasy)

więc ostrzegam, korzystać z broni można ale jak kupicie t-bomba to powiedzcie "Papa konto"

Kochanie wróciłem :yay: 
Nie no, żartuje.

Chociaż...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...