Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Mod]T-Bomb Za Free I Jeszcze Troche Itemow


pawel1515

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Huj ci w dupe z takim gównem nie działa to i tyle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Przejmująca wypowiedź...

jak się nie umie to nie trzeba bluzgać

Opublikowano

wszystko ladnei działa ale mam pr0blem ;/ teraz niemam głosu i po kupieniu itemshop mi sie neiwłancza i wr wywala wiecie co jest?

 

Dzwiek zrobilem ale itemshopu nadal nie ;/

Opublikowano

A mam pytanie , mozna kupic wiecej na visual premium??

Nijimidasu kondaku no monshō.


Fusonnaru kyōki no utsuwa! Wakiagari hiteishi! Shibire matataki!


Nemuri wo samatageru! Hakōsuru tetsu no ōjō!


Taezu jikaisuru doro no ningyō! Ketsugōseyo!Hanpatsuseyo!


Chi ni michi onore no muryoku wo shire!

Opublikowano

O ile się nie mylę to nie da się kupić jak nie masz premium

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Opublikowano

ktoś wspomniał że może się wykręcić że kiedyś sobie kupił na długo - te itemki były już baaardzo dawno w markecie, więc popatrzą na date utworzenia konta i ban - na IP mam nadzieje. Na niskich lvlach to nie przejdzie.

Poza tym sprawdzą, czy kiedykolwiek miałeś kredyty na koncie, czy je zakupiłeś/zarobiłeś - tu chodzi o pieniądze, to już nie będą żarty.

signgen.gif
Opublikowano

STARY WYMIATASZ BIEGAM Z CX4STORM I KOX JA NIE MOGE STANOL MI

beznazwyzb.png

Ninja Defuse to mój nowy nick.

 

Zbieram plusy.

 

Chętnie pomagam w różnych grach, aktualnie gram w

 

play4free Battlefield

play4free Need For Speed World

Opublikowano

Zamieni się ktoś promocody za gold 3 dni ? Wykorzystam 1200 credytow i promo z tego dam za gold 3 dni .Chętni pisać na gg 6265599 lub na pw szybko proszę chce kupić t-bomby :>

bez gif.

Pasjonat
Opublikowano

biega z tym połowa ludzi a połowy ludzi nie zbanuja

takie jest moje zdanie

 

Kto wie od jakiego lvl mozna kupic aw50f?

Łam zasady.

 

ca6e13cfa8ed.gif

Opublikowano

Nie bójcie się wystarczy ze pózniej powiecie ze zostały wam te itemy jak sprzedawali ze na tyle dni kupiliście, albo powiecie ze mysleliscie ze to jest legalne. (teraz na kazdym roomie ktos to ma)...

Old and retired gamer WarRock.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...