Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Najlepsze wyposażenie dla wszystkich klas!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam Wszystkich!!!

Sami pewnie zauważyliście że jest naprawde dużo tematów takich jak:

MP7A1 VS FAMAS

 

ASSAULT VS SNIPER

 

K1 VS M4A1

 

MEDIC VS ASSAULT

 

Stworzyłem więc poradnik aby zapobiec tym pytaniom oraz problemom.

 

 

Na początek napisze Wam najlepsze wyposażenie dla wszystkich klas w warrocku.

ENGINEER:

1.Knuckle

2.Mp5k

3.K1

4.Spanner

5.Mp7a1

6.M14 land mine/Flash mine

 

MEDIC:

1.Knuckle

2.Mp5k

3.K1

4.Medic_Kit 1

5.Mp7a1

6.Medic box/Flash mine

SNIPER:

1.Knuckle

2.Mp5k

3.Aw50f

4.Granade

5.--------

6.Flash mine/Adrenaline

ASSAULT:

1.Knuckle

2.Mp5k

3.G36

4.Granade

5.Famas

6.Flash mine/Adrenaline

 

HEAVY TROOPER:

1.Knuckle

2.Mp5k

3.Rpg_7

4.Tma_1a

5.M134

6.Adrenaline/Flash mine

Wszystkie te Bronie i PX'y możecie kupić za G1 Credits w MarketPlace Link:

http://www.gamersfirst.com/marketplace/warrock/index.php?gameID=5&catID=78

oraz w Item Shopie w WarRocku.

Pytania:

Dlaczego wybrałem MP7A1- Duże DMG, Dużo Amunicji, Nieźła Celność oraz jest szybka.

 

Dlaczego wybrałem K1- Ta broń jest b.dobra. Wiele osób nią gra i nie są z niej zawiedzeni podobnie jak ja. Spore Dmg, Dobra Celność, Nieco wolniejsza od mp7a1.

 

Dlaczego wybrałem Famasa- Jest ona najlepszą bronią oraz najpopularniejszą dla assaulta. B.Dobre DMG, Dobra Celność, B.Szybka. Jedyny minus tej broni to mało amunicji.

 

Dlaczego wybrałem G36- Jest ona również szybka jak Famas, duże dmg, dosyć celna.

 

Dlaczego wybrałem Aw50f- Ta broń jest doskonała na dalekie strzały. Ma doskonałą celność oraz Bardzo Duże DMG. Ja osobiście jestem z niej Bardzo zadowolony.

 

Mamy nadzieję że więcej nie zobaczymy takich problemów.

Dziękuję za obejrzenie mojego poradnika, myślę że się podobało.

 

Pozdrawiam kapsel121!!!

Edytowane przez kapsel121
Opublikowano (edytowane)

2UP: Ja wymieniłem takie co są najlepsze. Wiem że każdy ma inne zdanie. Jedne mają duży rozrzut i juz 1 minus. Dlatego dodałem takie którymi się najlepiej oraz najłatwiej gra :)

Edytowane przez kapsel121
Opublikowano

Dla mnie;

Dla medyka lepiej;

3.Scorpy

5.MP7A1

 

Ale ok ; )

+sik

1312476347-U203760.png

Sygnatura by R4donix.

Czekam na dalsze propozycje czegoś podobnego

:)

 

http://www.mpcforum.pl/topic/416750-zlecenie-sygnatura-avatar/

Opublikowano

Ze sniperem bym się nie zgodził ; ) na 5 slot można przecież wstawic Tac-15 ; ). Masz +. Ładny Temacik. Mam nadzieje że będzie mniej pytań typu.. "K1 vs Mp7a1 itd.

1316854236-U173186.png

By Siema Heniu

 

Pomogłem? jebnij lajka!

Opublikowano (edytowane)

Po pierwsze wszystko zależy od osoby. Może ktoś lubi latać z uzi i magnumem i dla niego to najlepsze eq?

Po drugie dla przykładu AW50F nie jest codziennie dostępne, może promokody np. na allegro

Po 3. jak lubisz takie eq, fajnie, ale przynajmniej mnie to nie obchodzi.

 

Zapomniałeś na dodatek o pipe wrench, smoke /tac15 i warto też wspomnieć t-bomba

Edytowane przez HardkorowyGracz
Opublikowano

Każdy ma swój styl i gra według własnego upodobania... dopiero teraz przejrzałem na oczy i zauważyłem iż temat nie ma sensu..

No ale niech ci będzie..

@up z uzi i magnumem!? :D chyba ci mózg zlasowało od kompa xDD

1316854236-U173186.png

By Siema Heniu

 

Pomogłem? jebnij lajka!

Opublikowano

Nie przydatne. Każdy lubi grać tym czym lubi. A to jest tylko Twoja propozycja, która nie musi każdemu pasować. Gdzie masz w tym zestawieniu tmp9 ? Nie masz a dla mnie to jedna z lepszych broni. Jak widać to nie wypali.

1374132184-U48159.png

Sygna by Cristiano

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...