Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Mod]T-Bomb Za Free I Jeszcze Troche Itemow


pawel1515

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra wszystko działa. Koles wymiatasz!!!

Zaraz dobijam 6 pkt na playspanie właczam dinarbota i rano kupuje bronie.

+++++

1325845644-U48159.gif

  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Pasjonat
Opublikowano

tak uwazaj bo te leniwe sukinsyny beda sprawdzac kazdego

smieszne

 

jak dostane bana to powiem

 

osobiscie zrobilem bronie z koreana i ph i wszystko smiga.

Łam zasady.

 

ca6e13cfa8ed.gif

Opublikowano

SŁUCHAJCIE , ALE CZY NA PEWNO ZA TO BANA NIE DOSTANE

 

 

 

BO KURDE MAM M60 NA 60 DNI I DOZO BRONI I MI SZKODA KONTA . BO JAK COŚ TO TYLKO T BOMBA KUPUJE NA MAX DNI.-

 

 

 

 

 

energo.png

 

 

by luxxxxx

Opublikowano

mi warrock przez to nie działa żal tego omg

Na nowo spróbuj to zrobić widocznie zle cos robisz to naprawde działa. Tylko szkoda ze famasa i mp7a1 nie ma w itemshopie i nie których rzezcy co juz były np. expy sie nie da kupować.

 

@down moze nie strasznie ale tez to zauważyłem.

Old and retired gamer WarRock.

Opublikowano

mac10 1 dinar kosztuje

Pomogłem ? To daj +

 

dinohund.gif

demon01pl.gif

 

Znam sie na WR Japan i KR

We wszelkich tych sprawach pisać do mnie na PW ! A nie spamować na forum !

Opublikowano

hahaah mi dinarow niezabieralo szkoda ze inventory mam full straczylo tylko na t-bomby i cos jeszcze kupilem ;D nie pamietam

@down no pobierasz te pliki i wypakuj je na pulpit wejdz w folder warrocka i zawartosc tego co rospakowales

part1 do War Rock\data\UI

a part 2 do War Rock\data

tylko nie folder part tam wrzuc tylko jego zawartosc...

1378747514-U216092.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...