Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Demonologymt2 I Arthosmt2


DemonologyMT2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Suczki, myślą że my jakieś idiotki i można nas robić w babmuska? A tak wgl? Dlaczego sponsor tego serwera ma niby taki opis? coś w stylu 10 latka..

xxx

  • Odpowiedzi 231
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Po co priva jak mozna na pl:D

Tak dziękuje za tysiąc botów i medal konny za 50kk.

Wolę już jakieś privki.

Serwer nie powstanie. Już nie spamujcie. GA nas olał.

01298781249509311092.png

Opublikowano

Witam, no wkońcu już server ruszy, a można kogoś prosić o pliczek MC? Pozdrawiam. ;]

 

 

@EDIT

 

Planowana godzina to 12:00.

 

Pozdrawiam.

egrq.png

Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostaje. ~ Antoine de Saint-Exupéry

Opublikowano

kiedy on?

Postacie metin2 Priv

 

Mutusahai -na all priv woj od 1lvla mental od 80+ z dobrym eq bodziak

Rapten-na all priv ninja dagger only

Shuhatihai-na all priv sura czesto wp

Mensuhati-na all priv szaman po 90 heler od 1 smok

 

CELESTIAL -BYLO MINELO 96LVL SZAMANKA Bufaq najleprza na serwerze eq z woja

woj-164 EQ PRO OKRADZIONY PRZEZ ManiaqPL

Opublikowano

Dziękuję, leci + . Pozdrawiam.

 

A co do server'a zapowiada się super, ale 1 pytanie, czy to będą beta testy? Czy już oficial? ;]

egrq.png

Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostaje. ~ Antoine de Saint-Exupéry

Opublikowano

Demonologia - to jest płyta hip-hopowa słonia. Dobra, odwiedzę obydwa serwery! Zapowiadają się fajnie, a taki typu hard szukałem, po prostu szukałem! Nudzą się same 4funy, czy też jakieś tam easy-serwery. Oprócz tych takich nowych, odnowionych, mapy i skille, czy też tam nowe bossy.

Opublikowano

Client będzie za 2 dni, a wy nie oszukujcie czy official czy nie, bo tak naprawdę jutro będzie o 12:00 server ON-line, a po za tym beta . Każdy będzie miał GM'a, ale na okres 1 tydzień, żeby sprawdzić, czy nie ma bugów itp.

 

Panel GM jest zabezpieczony, więc spokojnie nie bójcie się o nic.

 

W następną niedzielę (tak sądzę) będzie już official.

 

Pozdrawiam. ;*

egrq.png

Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostaje. ~ Antoine de Saint-Exupéry

Opublikowano

ninja362, a z jakiej wersjii clienta używasz?

 

Polecam Ci 2008 r client. Później wklejasz DemonologtMt2, albo ArthosMt2, odpalasz przez tą surkę i grasz.

 

Pozdrawiam.

egrq.png

Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostaje. ~ Antoine de Saint-Exupéry

Opublikowano

@UP

yy mleko?

Serwer na plikach 2009 i bez wierzchowców itd. Bez lvl obok rangi?

No szkoda.. ja myślałem że nowości.

 

Na cliencie 2008 nigdy tego nie będziesz mieć.

 

Coś mi tu nie gra. :<

 

@edit

Na przypadek dam MC do Metka z 2008 roku i najnowsze MC do 2010.

01298781249509311092.png

Opublikowano

Rhemen, jutro będzie client oficlajny rok 2010/2011 , więc nie denerwuj się. Pozdrawiam. ; >

 

 

@EDIT

 

A tak po za tym, jest to beta.. , GM-Mode będzie, ale zabezpieczone.

 

 

Jak wszystko się okaże dobrze,w sumie będzie można zacząć normalną grę.

 

 

Oczywiście, postacie będzie kasowane, na przyszłość, żebyście nie skarżyli się.

 

Pozdrawiam.

egrq.png

Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostaje. ~ Antoine de Saint-Exupéry

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...