Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Download]Pliki Serwerowe Bukkit (Edit By Nismons)


NismonS

Co mam dalej robić?  

247 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy mam:

    • Kontynuowa? swoj? edycj? plików. S? super i z nich korzystam!
    • We? mi id? st?d! Nie kontynuuj tego badziewa! Inni na forum ci? przerastaj?!
    • Nie mam zdania. Jak lubisz to kontynuuj.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Spokojnie. Ledwo co 1.5 wyszło. Najlepiej jak wychodzi nowa wersja to nie aktualizujcie od razu jeśli macie/gracie na serwerach. Najlepiej odczekajcie sobie z 1 tydzień.

refy w sygnie RMCF1902

Opublikowano

Jak ktoś u was na serwerze nie ma tagu [Gracz], tylko godzine i [] to polecam wejść w Permissions>World.* i tam gdzie macie pod grupą Gracz -

default: false
- zmienić na
default: true
Pozdrawiam :)
Opublikowano

Jak ktoś u was na serwerze nie ma tagu [Gracz], tylko godzine i [] to polecam wejść w Permissions>World.* i tam gdzie macie pod grupą Gracz - - zmienić na Pozdrawiam :)

To jest zbędny spam. Zobacz FaQ, które jest w temacie

refy w sygnie RMCF1902

Opublikowano

F: Gracz przed nick ma [] i nie może używać żadnych komend.

Q: Zajrzyj co jest napisane w pliku .yml w Permissions

# Graczy musisz dodac tak ja NismonS9, aby poprawnie dzialal HelpPages. 
# W przeciwnym razie gracze beda mieli przed nickiem [] i nie beda mieli dostepu do zadnej komendy. Taka druga WhiteList

 

A to?

refy w sygnie RMCF1902

Opublikowano

NismonS to co innego kolega shamanek123 napisal jak wylaczyc ta opcje zeby nie trzeba bylo kazdego gracza dopisywac -,- tylko jak wylaczyc ta opcje wiec to co innego a dla shamanka123 + :)

RMCF

Opublikowano

Siemka a ja mam mały problem z tą wersją.

Mianowicie kiedy ktoś wbija na server rejstruje się wyskakuje mu że jest zalogowany ale ciągle pisze You must be logged in to do that !. I nie da się ruszyć, kiedy wpisze /login i hasło wyskakuje że jestem zalogowany.

Wszystko zrobiłem zgodnie tak jak z filmem i nie wiem jak kto naprawić NismonS proszę o pomoc !!

Opublikowano

Nie jestem ciotą i pierw się zarejstrowałem.

Nie moge się ruszać tak czy tak a pisze ze zostałem zarejstrowany i hasło zostało zaakceptowane !

Opublikowano

A to zrobiłeś?

Jak ktoś u was na serwerze nie ma tagu [Gracz], tylko godzine i [] to polecam wejść w Permissions>World.* i tam gdzie macie pod grupą Gracz - - zmienić na Pozdrawiam :)


sig--SXNIUGlOUDdwendqNmVkTjVqV09yWEJZc2l

Opublikowano

A to zrobiłeś?

http://img20.otofotki.pl/pp830_screenshot.JPG.html

Proszę takie coś mi pisze jeszcze raz próbowałem się zarejstrować ale wyskoczyło że jestem zarejstrowany. Zaraz dam edit i wstawie plik permission

ZDJĘCIE ZA DUŻE DLATEGO NIE PODAŁEM W BB

 

Perrmision:

plugin:

permissions:

system: default

copies: null

groups:

Gracz:

default: false

info:

prefix: '&c'

suffix: ''

build: true

inheritance: null

permissions:

- BetterShop.user.*

- warpz0r.warp

- warpz0r.list

- warpz0r.home

- warpz0r.sethome

- PrivateWarp.pw

- lwc.protect

- commandbook.who

- commandbook.motd

- commandbook.rules

- commandbook.spawn

- commandbook.msg

- commandbook.say

- commandbook.whereami

- iConomyChestShop.shop.sell

- iConomyChestShop.shop.buy

- iConomyChestShop.shop.create

- iConomy.payment

- iConomy.access

- iConomy.rank

- iConomy.list

- uQuest.CanQuest

- uQuest.CanDropQuest

- wolfpound.use

Moderator:

default: false

info:

prefix: '&e'

suffix: '&c'

build: true

inheritance:

- Gracz

permissions:

- BetterShop.*

- warpz0r.*

- commandbook.*

- lwc.protect

- PrivateWarp.pw

- iConomyChestShop.shop.*

- magiccarpet.mc

- iConomy.payment

- iConomy.access

- iConomy.rank

- iConomy.list

- uQuest.*

- worldedit.wand

- /region

- wolfpound.*

Admin:

default: false

info:

prefix: '&9'

suffix: '&a'

build: true

inheritance: null

permissions:

- '*'

users:

vViruSs:

group: Admin

permissions: null

vViruSs2:

group: Gracz

permissions: null

Opublikowano

Spr pobrać wersje 1.4.2

 

Pliki na 1.5 prawdopodobnie wyjdą za 1 tydzień, max 2. Craftbukkit może wyjść już jutro lub w tym tygodniu, a same plugins mogą być też za tydzień. Wszystko jest to spowodowane błędami w 1.5. Zalecam zostać na razie przy 1.4_01 i poczekać na 1.5_01

refy w sygnie RMCF1902

Opublikowano
Spr pobrać wersje 1.4.2

 

Pliki na 1.5 prawdopodobnie wyjdą za 1 tydzień, max 2. Craftbukkit może wyjść już jutro lub w tym tygodniu, a same plugins mogą być też za tydzień. Wszystko jest to spowodowane błędami w 1.5. Zalecam zostać na razie przy 1.4_01 i poczekać na 1.5_01

 

A możliwe, że pluginy z 1.4+ będą chodzić na 1.5 :)

 

A co do minecraft 1.5_01 to juz wyszły.

 

Pozdrawiam wszystkich ;P

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Pobrałem 1.4.2 działa nareszcie. ! Odkryłem że przed nickiem gracza nie ma nic czyli jest [] a nie pisze w nim gracz teraz prosiłbym o podanie gdzie muszę zmienić to, w której jest to linijce lub wyrazie

Opublikowano

A możliwe, że pluginy z 1.4+ będą chodzić na 1.5 :)

 

A co do minecraft 1.5_01 to juz wyszły.

 

Pozdrawiam wszystkich ;P

O to fajnie będzie mniej roboty. Niestety jeszcze bukkit nie :(

refy w sygnie RMCF1902

Opublikowano

Ciekawe kto Ci zapłaci 9 zł za coś co inni dają za darmo lub można zrobić samemu... Znacznie większą pracę wykonują Ci od bukkit który jest darmowy, a Ty tylko zlepiasz pliki i chcesz za to kasę


sig--SXNIUGlOUDdwendqNmVkTjVqV09yWEJZc2l

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...