Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Download]Pliki Serwerowe Bukkit (Edit By Nismons)


NismonS

Co mam dalej robić?  

247 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy mam:

    • Kontynuowa? swoj? edycj? plików. S? super i z nich korzystam!
    • We? mi id? st?d! Nie kontynuuj tego badziewa! Inni na forum ci? przerastaj?!
    • Nie mam zdania. Jak lubisz to kontynuuj.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ha płatne :D / <lol2> ? !

sygnaaa.jpg

 

nie interesują mnie wasze plusy i minusy, nie potrzebuje ich, nie zbieram ich.

Moderator serwera MPCForum.

Nick w Grze:xAdeHade staram się na globala =)

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Więc tak poco kupować od NismonSa pliki za 9zl skoro można je otrzymać za darmo od użytkownika Krzysztofa, i na pewno będą lepsze niż tego NismonSa :) tak więc nie kupować od niego !!!

 

 

NismonS schodzi na psy!

RMCF

Opublikowano

Chciałem zrobić pliki płatne, żeby mieś z nich jakąś korzyść. Ale widzę że to nie jest najlepsze rozwiązanie.

No trudno liczy się popularność, a nie kasa... Zaraz zrobię korektę na stronce.

 

Sorry :(

PS;

9zł miało być jedno razowe, dalsze aktualizacje za darmo, jak z minecraft

 

SS z wersji Alpha:

beztytuugee.png

refy w sygnie RMCF1902

Opublikowano

To i tak by ci nie wyszło : D

Ciekawe kiedy bedzią pluginy pod 1.5 Bo chce już edukację twojego clienta; ")

sygnaaa.jpg

 

nie interesują mnie wasze plusy i minusy, nie potrzebuje ich, nie zbieram ich.

Moderator serwera MPCForum.

Nick w Grze:xAdeHade staram się na globala =)

Opublikowano
To i tak by ci nie wyszło : D

Ciekawe kiedy bedzią pluginy pod 1.5 Bo chce już edukację twojego clienta; ")

 

Ja już mam i niebawem będę uploadował :)

Będzie spolszczonych część pluginów i wszystko git maryna.

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Dziś dodam upload na Minecraft 1.5!

Bukkit wydał swój mod jeszcze w wersji nie rekomendowanej, ale da się grać! Jedynie co nie działa to xAuth. Na dzisiejszy dzień może być powinno wystarczyć. Pewnie jak wyjdzie rekomendowana wersja plugin zacznie działać. Upload pojawi się ok. 20.00 czasu polskiego

refy w sygnie RMCF1902

Opublikowano

Sorry miałem Duży poślizg. Aktualnie wysyłam pliki na serwer i zaraz zrobię edycje.

 

W pliczkach nie działy tylko xAuth. Autor powiedział że zrobi upload jak wyjdzie rekomendowana wersja craftbukkit

refy w sygnie RMCF1902

Opublikowano

Dzięki Tobie! Już przygotowuję sobie mapkę na serwer ;P A możesz zrobić do tego paczkę, w której te skiny widać jak sobie je się wgra przez neta? Wiesz chyba o co chodzi... Byłbym także wdzięczny i za to.

Opublikowano

Mogę dodać ale byś musiał poczekać tak z 1h. Wysyłanie mam tylko 50KB/s :(

refy w sygnie RMCF1902

Opublikowano

Mogę dodać ale byś musiał poczekać tak z 1h. Wysyłanie mam tylko 50KB/s :(

AuthMe też działa (Czyli register-online) : ))

sygnaaa.jpg

 

nie interesują mnie wasze plusy i minusy, nie potrzebuje ich, nie zbieram ich.

Moderator serwera MPCForum.

Nick w Grze:xAdeHade staram się na globala =)

Opublikowano

Już tylko skan jeszcze się prześle.

 

@ OsheeMT2

 

Authme może i działa, ale nie chce mi się go tłumaczyć. Poczekamy na rekomendowaną wersje CraftBukkit i wszystko będzie śmigać.

Teraz jeszcze są święta to uda mi się więcej plugins spolszczyć. Na razie spolszczyłem all folder z plugins i jeden .jar

refy w sygnie RMCF1902

Opublikowano

No tak, ale regulamin tego wymaga. :D

 

Już wysłane!

 

Ssijcie!!!

refy w sygnie RMCF1902

Opublikowano

Zmien ten Host UpLoadu!!!

Bo kurde zle sie pobralo i od nowa 15 min zal

I jaki plugin dodalles...

Administrator Priv-Crafting

admh.png

 

Administrator GCraftt

Administrator TheEscape

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...