Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Download]Pliki Serwerowe Bukkit (Edit By Nismons)


NismonS

Co mam dalej robić?  

247 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy mam:

    • Kontynuowa? swoj? edycj? plików. S? super i z nich korzystam!
    • We? mi id? st?d! Nie kontynuuj tego badziewa! Inni na forum ci? przerastaj?!
    • Nie mam zdania. Jak lubisz to kontynuuj.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

/thaw [zasięg]

np.:

/thaw 600

śnieg znika w zasięgu 600 klocków

refy w sygnie RMCF1902

Opublikowano

Moj problem został rozwiązany lecz mam jeszcze jedno pytanko: Ktory plugin odpowiada za nazwe serwer przy nicku? Na dole zalaczam screena i czy da sie go jakos skonfigurowac go?

post-327261-0-67636700-1302436654_thumb.png

Opublikowano

Moj problem został rozwiązany lecz mam jeszcze jedno pytanko: Ktory plugin odpowiada za nazwe serwer przy nicku? Na dole zalaczam screena i czy da sie go jakos skonfigurowac go?

Odpowiada chyba za to iChat ale nie jestem pewien .

Opublikowano

Ta paczka którą wrzuciłeś jest inna niż ta na filmiku między iinnymi brakuje w niej pliku "server".Czyli tego pliku w którym ustawiasz nazwę serva,Pvp,max players itp.

Opublikowano

mam problem jak jestem troche na serwie wyłancza się i w oknie serwera pisze

warning Can't keep up! DiD the system time change, or is the server verloaded?

aby kontynółować, naciśnij dowolny klawisz

i jak coś naciskam wyłancza sie okno

Jam jest Inkwizytor SzalonyHollow na stos rzucony przez Boga, przez ludzkość Śmiercią nazwany Eonem będący!
Kogo dziś palimy?

Opublikowano

Ja mam taki bład:

 

http://img689.imageshack.us/i/beztytuurdot.png/

 

Mogłbys ktos mi udzielic rady / porady ?

 

 

Oczywiście osoba ktora pomoze uslyszy miłe slowo , 5 i +/-

 

Z gory dzieki ; )

Ktj9d.png

 

 

 

Chcesz daj beznazwy22i.png jak nie to nie. Ale wejdz tu !

www.pajacyk.pl

Opublikowano

Ja mam inną prośbę. Czy ktoś wie jak nazywał się plugin dzięki któremu można było robić monster spawn, bramy do zamków z kodów na tabliczkach?

Z góry dzięki. A za paczkę leci +

 

Edit:

Jak dokładnie skonfigurować dynmap? włączam index to mam czarne tło?!

 

@xpaff

Ten błąd znaczy, że chodzi na tym samym porcie jakiś inny serwer.

Opublikowano

@xpaff

Ten błąd znaczy, że chodzi na tym samym porcie jakiś inny serwer.

 

 

 

Jak temu zaradzic ?

Ktj9d.png

 

 

 

Chcesz daj beznazwy22i.png jak nie to nie. Ale wejdz tu !

www.pajacyk.pl

Opublikowano

Jak temu zaradzic ?

Najlepiej wejść menadżera zadań i sprawdzić wszystkie aplikacje z Javy. Któraś to będzie serwer. Też tak miałem to wyłączyłem wszystkie.

Opublikowano

Najlepiej wejść menadżera zadań i sprawdzić wszystkie aplikacje z Javy. Któraś to będzie serwer. Też tak miałem to wyłączyłem wszystkie.

 

 

 

Dzieki wielkie ; )

 

lap 5 i +

Ktj9d.png

 

 

 

Chcesz daj beznazwy22i.png jak nie to nie. Ale wejdz tu !

www.pajacyk.pl

Opublikowano

Ja mam 1 problem ;/ Wiec przezucilem savy do tego nowego noi wlasnie gdy jestem na serverze wywale cos naprzyklad lopate i wyjde i wejde i znowu ta lopate mam a tamta ktora wywalielm lezy sobie na ziemi i tak ze niechce sie zapisac ;/ Prosze o pomoc ;]

Opublikowano

A jak dodawać grupy?

Chciałem dla siebie napisać HeadAdmin a dla kumpla Admin

:P

-_-

W permissions zmieniasz admin na HeadAdmin a moderator na admin :P

Dokładniej :

http://www.mpcforum.pl/topic/315375-tutplugin-permissions-dla-craftbukkit/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...