Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Download]Pliki Serwerowe Bukkit (Edit By Nismons)


NismonS

Co mam dalej robić?  

247 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy mam:

    • Kontynuowa? swoj? edycj? plików. S? super i z nich korzystam!
    • We? mi id? st?d! Nie kontynuuj tego badziewa! Inni na forum ci? przerastaj?!
    • Nie mam zdania. Jak lubisz to kontynuuj.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Schodzisz w dół, kucając, klawisz " Lewy shift " .

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Mam pewien problem z cuboidem, może jakoś temu zaradzisz? Za każdym razem kiedy chce coś zabezpieczyć to wyskakuje komunikat This region overlaps with someone else's region... I to nie tylko w mieście... Specjalnie poza miasto wyszedłem przetestować i to daleko bardzo i nic... Czyżbym coś namieszał w plikach?

Opublikowano

Najpierw poinformuj Nas, jak nakładasz tego cuboida.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

No cóż gdy odpalam 32bit to wyskakuje znowu wiadomosc w konsoli lecz tym razem innej treści : System nie może odnaleźć określonej ścieżki

I co teraz mam zrobic ? :(

Opublikowano

A jak można cuboida zakładać? Normalnie, jest dom np. kwadratowy, zaznaczam w jednym dolnym rogu jeden pkt i idę na górę i przeciwny pkt zaznaczam, tylko że na górze i wpisuje /region claim dom... Co ciekawe wcześniej to działało i raptem przestało...

Opublikowano

Zaznaczasz początek i koniec, tam gdzie masz już zaznaczone:

 

Nastepnie wpisujesz //expand Y X up (przykład, //expand 15 25 up )

następnie, /region define hnazwacuboida hnick (przykład /region define hDomSlayer16 hSlayer16).

I to tyle, pozdrawiam.

 

ps. Jeżeli chcesz kogoś dodać napisz. : - )

 

down: Napisałem ; p.

 

offtop: Dobranoc wszystkim . ;)

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Sorry, ja taki trochę mułowaty w takich sprawach. Powiedz po czym trzeba wywnioskować, jakie wartości wpisać w X i Y... Szerokość i wysokość danego obiektu?

Opublikowano

Wysokosć i głębokoś. Y , X . (np. //expand Y x \ //expand 15 20 ).

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Mam problem. Gdy chcem otworzyć serwer na 2GB wyskakuje

 

Could not reserve enough space for object heap

Could not create the Java virtual machine.

Aby kontynuować, naciśnij dowolny klawisz . . .

 

Klikam dowolny klawisz i okno mi się zamyka czemu?

Opublikowano

Witam. Mam problem. Mój server.properties wygląda następująco:

 

#Minecraft server properties

#Fri Apr 01 06:48:35 CEST 2011

level-name=world

hellworld=false

spawn-monsters=true

online-mode=false

spawn-animals=true

max-players=15

server-ip=5.161.82.219

pvp=true

level-seed=

server-port=25565

white-list=false

spawn-protection=3

 

a nie spawnuje mi ani zwierząt ani potworów. Proszę o pomoc. Z góry dzięki.

Lubie Minecrafta

Zbieram +

Opublikowano

Poprzez komendę " /op " ( np. /op Slayer16) , w konsoli.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Bo pliki masz pod starszą wersje.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Nic. Po prostu, tamte pliki miałeś na starszą wersje. Ściągni jeszcze raz, pliki z pierwszej strony.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

@up thx to pomogło xD

 

Oraz kto mi pomoże wykonać na servie niby Portal do piekła? W tym Multi world? Bo nie spotkałem się z tym pluginem i czy ktoś pomoże? Jak coś to PW please

Opublikowano

Robisz po prostu obręcz z obsydianu. Tak jak na single playeru. Podpalasz " zaplaniczką " , robi się portal.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Raczej nie. Ale zobacz, jeżeli nie przeniesie.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Gdy włączam serwer pisze FAILED TO BIND A PORT i serwer nie chce się włączyć a wlasnie teraz gdy pobralem bete 4 a przy innych betach itp mi dzialalo gralem z dużą ilością ludzi na zewnętrznym ip dopiero teraz mi tak pokazalo......pomocy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...