Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Download]Pliki Serwerowe Bukkit (Edit By Nismons)


NismonS

Co mam dalej robić?  

247 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy mam:

    • Kontynuowa? swoj? edycj? plików. S? super i z nich korzystam!
    • We? mi id? st?d! Nie kontynuuj tego badziewa! Inni na forum ci? przerastaj?!
    • Nie mam zdania. Jak lubisz to kontynuuj.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kiedy mam konsole bat to tam żadnych komend nie moge używać - m.in - help, save, on-save itp.Nawet stanu serwera nie moge zapisać plik nazywa sie Run64bit(1GB)

Świat się automatycznie zapisuje

 

Wiecie jak zrobić, aby można było się teleportować ze świata do świata?

Zrobię jutro tuta.

/mvcreate-tworzysz świat

/mvpc-tworzysz tp

/mvremove-usuwasz

item 270 zaznaczasz obszar tp

refy w sygnie RMCF1902

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ściągni odpowiedni plugin, który przenosi do Netheru.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Musisz połączyć się bazą, jak masz hamachi. ; > .

 

Plugin nazywa się PortalNether, czy GunNETHER.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Siemka gdy odpalam serwa nikt nie moze wejsc na niego hamachi on ip dobrze wpisane tylko ja moge wejsc probowalem juz usunac CraftBukkitUpToDate i to tez nic nie dalo ;/ za pomoc + dodam ze czysty craftbukkit mi dziala

RMCF

Opublikowano

Może Twój komp nie ma 2 gb ramu.

// sorry nie doczytałem. : ). Jaki system 32 czy 64 bity?

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Ściągnąłem twoja paczkę, wszystko działa, tylko nie ma zwierząt, ani potworów, jak to zmienić?

W server properties są włączone.

Opublikowano

Dlaczego nie chce mi dać OP'a? Wpisuję mój nick w plik "ops". Trzeba gdzieś bardziej zagłębiać się w pliki serwerowe? Proszę o pomoc :)

dalailama986.png

 

 

7987.gif

9209.jpg7650.gif

7490.pngsabaton_userbar_01.png8983.jpg

Opublikowano

Jak nie mozesz w plikach, daj w konsoli " /op Nick " ;).

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Witam ja mam z kolei następujący problem:

Gdy odpalam Run_64bit wyskakuje w konsoli napis o treści: Unable to access jarfile craftbukkit-0.0.1-SNAPSHOT.jar

Prosze o pomoc :(

Opublikowano

Tak jak up, odplam 32 bitowym 1 gb, lub 2 ramu : ).

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Ludzie ogarnijcie się! W temacie nie prosimy o plugin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry:

Powinny pójść ostrzeżenia. Plugin do piekła jest już wgrany <_<

refy w sygnie RMCF1902

Opublikowano

Jak jestem graczem to np. nie moge wpisać komendy /spawn bo pisze na czerwono : An internal error occurred while attempting to perform this command.

Co mam zrobić ?

Proszę nieprzeszkadzać zmarłemu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...