Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki Serwerowe 2010 Od xxxxPl Zrobione W Całości .


AreYouKidMe?

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 483
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Te pliki zawierają już spolszczone item i mob proto?

Opublikowano

Witam otóż zrobiłem serwer na tych plikach i jak mnie '1 raz" połączyło z kontem to przy ladowaniu sie postaci błąd w tym pasku .

Próbuję 2 raz i tym razem nie wbija na serwer.

Kumpel nie dał rady wejść bo był błąd .

Na innych plikach mi połączyło ale ja bym chciał mieć na tych jakaś porada.

Wziołem launchera z tego tematu , bo każdy mówił że on miał ustawiony pong , to pozostalo mi IP i rozpakować root.

Robiłem tak jak na filmie dealexa z youtube.

pozdrawiam dam + jak ktoś pomoże lub - obojętne.

Opublikowano

Ej ja mam taki problem: Wpisuje pasy i pisze Nieprawidłowa nazwa konta lub hasło. Zakładałem kilka kont. Cały czas to samo. Strona do reje nie tak czy co? HELP!!!!

 

Pomoże ktos?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

UP@

 

Widocznie źle coś pobrałeś (zrobiłeś) spróbuj od nowa bo pliki działają =P

Opublikowano

Żeby to scalować musisz mieć 9 tych partów i ten pliczek crc w folderze,

potem comanderem bierzesz scaluj i powinno śmigać nie ma bata aby nie działało,

bo sam używam tych plików i za 1 razem wszystko chodziło (Scaluj)

Opublikowano

Proszę!

 

Link do scalonych plików serwerowych 2010:

 

http://www.megaupload.com/?d=UYHJMD7C

 

Scan: Za duży plik

 

Instrukcja:

 

1.Uruchamiamy Total Commander, jeśli go nie mamy należy go pobrać.

2.Po lewej stronie programu szukamy pobranych i scalonych plików, które zapisaliśmy na dysk.

3.Klikamy prawym przyciskiem, po czym przechodzimy na górny pasek narzędzi w Pliki--->>Rozpakuj.

4. Wpisujemy ścieżkę, do miejsca w którym pliki mają się rozpakować.

5.Klikamy OK.

6.Wpisujemy hasło: mcncc.pl

7.Czekamy aż pliki się poprawnie wypakują.

8.Tworzymy swój prywatny serwer;}

 

PS: U niektórych osób możliwe, że gdy będzie 100% rozpakowania będziecie musieli z 5 minut poczekać jeszcze, aż rozpakowany plik zapiszę się na dysk.

Opublikowano

Jeśli nie możesz pobrać tych pliczków z mcncc.pl przejdź do poprzedniej strony(nr 26) zjedź na sam dół, znajdziesz tam mój post z linkiem ze scalowanymi plikami serwerowymi;}

Opublikowano

Moim zdaniem pliki bardzo udane. Przeczytałem wszystkie posty i stwierdzam ze na tym forum brakuje normalnych ludzi. Męczycie autora idiotycznymi pytaniami np " czemu nie otwierają mi się handlarze" a wystarczy wejść do fillezilli do quest/object znaleźć id NPC i w folderze chat macie pliki wystaczy je edytować na odpowiednie id sklepu. Dla autora podziękowania za udostępnienie tych plików + i 5

Jebnij Plusa !

35216.jpg

33071.png

34818.gif

35079.png

32282.gif

33125.png

17191.png

33983.png

Opublikowano

Mam takie pytanie czy na tych plikach da rade otworzyć sklep??

 

Bo posiadam te pliki z serii v1 i nie da się =(

Opublikowano

Ponawiam swoje pytanie :

 

Działa na tych plikach sklep???

 

Bo mam je ale z wersji 1 i nie działa

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...