Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile Osób Uciągnie Mój Komputer/Dedyk


pemo444

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to w jaki sposob ja ciagne na 2 mb 100-150 osob online?przy jakis +170-200 zaczyna lagowac ...

 

po pierwsze jak tobie ma lagować jak masz na kompie swoim serwa to neta nie używasz?

to jak ci ma lagować?

postaw serwer i nich wbije z 50 osób ja też i zobaczymy :) też zależy od pingów...

Kliknij

"Lubie To" Będę wdzięczny ;>

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie słuchajcie ich mój komp i net ciągnie 1500ludzi online właśnie teraz więc mniemam że oni się wgl nie znają i po prostu strzelają. UP słaby procek nie pociągnie 10osób xD... A dedyk to najlepiej kupić za te 400zł i mieć te 8gb ram 4 x 3.2ghz intela i dysk twardy 1024gb/1TB.

@down

Nie znasz to się ty a widać że lata pracujesz bo jak ten komp "Procesor 1Ghz

Ram 4Gb

łącze 100Mbit"

Pociągnie 150/200osób z procem 1 x 1ghz to jesteś mistrzu hahahahaha :D Proszę cię nie oszukuj ludzi... Ja mam neta 25mb up/20down. Tylko nie dopisałem sobie 2 cyfry w obu parametrach wyżej :P

Opublikowano

@Lobker

150-200 max

 

@Mayki

sam człowieku się nie znasz.

pleciesz głupoty że aż mi się tego czytać nie chce... jak na swoim kompie niby uciągniesz 1500 osób masz więcej niż 100mb/s??

weź człowieku się nie wypowiadaj jak nie wiesz...

sam posiadałem 3 serwery dedykowane i wiec wiem. się nie udzielaj.

Na kompach się zam... bo zajmuję się tym lata ;D

 

trochę cię nie zrozumiałem

fakt 150 osób nie pociągnie ale 100 na rade na pewno ;)

 

ale tez zależy jakie pliki masz serwerowe itp.

ja na swoim kompie mam 1.8 Ghz u 100 osób wchodziło :) bez lagów...

 

dobra ja już w tym temacie się nie udzielam jak widać są tu bardzo "doświadczone" osoby:)

po co ja :) pewnie olejesz temat po tygodniu...

 

 

@edit

 

@Mayki

 

zapytam tak. masz jakąś usługę dla firm ze masz up 20mb/s?

ciekawe jak możesz miec up 20mb/b jak każda firma tp,netia itd .daje tylko max 1mb/s nie zaleznie czy masz download 1,10 czy 20 mb/s.

to widzę że jesteś doświadczony :) chyba że masz usługę wykupioną usługę dla firm.... (i kto kogo oszukuję)

Kliknij

"Lubie To" Będę wdzięczny ;>

Opublikowano

Procesor:Intel® Core 2 CPU 4300 @1.80GHz

Ram:512MB

Dysk:150 GB

Predkość Internetu:1MB/s

 

Na serwerze Hamachi :)


maher8.png


Uważasz że zasłużyłem na + ? Postaw go ;P

Opublikowano

@up moze powiem tak, nawet jak by ci uciągło 1000 osób to i tak masz tak mało ramu, słaby net, i procesor ze sam single player moze ledwo zagrasz

 

sam posiadam kompa 1.6 gz net 2mb, prawie 3 gb ram (na serwer 300 mb) i mam caly czas zuzycie procesora 100% i ledwo moge grac

 

ale tak na powaznie to mysle ze jakies 10 osób

Opublikowano

po pierwsze jak tobie ma lagować jak masz na kompie swoim serwa to neta nie używasz?

to jak ci ma lagować?

postaw serwer i nich wbije z 50 osób ja też i zobaczymy :) też zależy od pingów...

pisalem ze nikomu nie laguje ...

pozatym lacze sie przez swoje zew ip ... i jak wbije sporo osob ( +150-200 )

tez mam lagi ...

jak nie wiesz o czym piszesz to nie pisz ...

3053080006.png

Opublikowano

Procesor: C2D E7500 OC 3.5Ghz stabilny

Ram: 2x2Gb Ocz DDR2 1066 dual

Net: 25 mb/s no limit

Dysk:ile będzie potrzebne tyle dam

 

System FreeBSD 7.2 32bit

k.

Opublikowano

Procesor:AMD Athlon [tm] II X4 620 processor 2.60 ghz

Ram:2 gb

Dysk: 126 gb (pozostałe) a całego 500 gb

Predkość Internetu:7mb

Proszę o Plusowanie staram się robić poradniki najlepiej jak umiem,Oto lista moich poradników

 

http://www.mpcforum.pl/topic/393646-vtutjak-zrobic-swoj-serwer-hamachi-minecraft-dokladnie-opisane/page__p__2802323#entry2802323-[Vtut]Jak zrobić serwer hamachi Minecraft

http://www.mpcforum.pl/topic/381434-vtutjak-robic-filmy-hd-w-wmm/page__p__2708966#entry2708966-[Vtut]Jak robić filmy HD w windows movie maker

http://www.mpcforum.pl/topic/381414-tutdarmowe-hltv-na-swoj-serwer/page__p__2708809#entry2708809-[Tut]Jak wstawić darmowe HLTV na swój serwer counterstrike

http://www.mpcforum.pl/topic/389891-jak-przetrwac-pierwsza-noc-w-minecrafcie-by-xdanielxmeitn2/page__p__2773282#entry2773282-[Vtut]Jak przetrwać pierwszą noc w minecrafcie

Opublikowano

Procek: 4x 3.2 Ghz

Ram: 8GB DDR3 1600 Mhz

Net: +2 Mb

1538636126.png

1538655891.png

&

 

Procek: 2x 2.2 Ghz

Ram: 2GB DDR2 800 Mhz

 

( FreeBSD zainstalowane bezpośrednio bez emulacji na windowsie )

Na tym samym necie

3053080006.png

Opublikowano

pisalem ze nikomu nie laguje ...pozatym lacze sie przez swoje zew ip ... i jak wbije sporo osob ( +150-200 )tez mam lagi ...jak nie wiesz o czym piszesz to nie pisz ...

 

dobra cwaniaczku jak taki mądry postaw ten serwer i zobaczymy wink.gif

pewnie nie masz zielonego pojęcia o tym wink.gif

no i co z tego ze przez zew ip się łączysz... jak masz serwer na swoim kompie i grasz na nim to nie używasz neta, po co masz używać neta do łączenia się z swoim kompem na którym jest serwer? nie ogarniam Oo

 

 

i teraz do all osób piszącym ilę dany komp utrzyma...

chciałbym byście podawali ilości pingów i firmy gdzię wykupujecie neta... (łatwiej i dokładniej podać ile dany sprzęt utrzyma)... w przypadku dedyka nie trzeba ...

Kliknij

"Lubie To" Będę wdzięczny ;>

Opublikowano

dobra cwaniaczku jak taki mądry postaw ten serwer i zobaczymy ;)

pewnie nie masz zielonego pojęcia o tym ;)

 

 

i teraz do all osób piszącym ilę dany komp utrzyma...

chciałbym byście podawali ilości pingów i firmy gdzię wykupujecie neta... (łatwiej i dokładniej podać ile dany sprzęt utrzyma)... w przypadku dedyka nie trzeba ...

ten serwer stoi ciagle mistrzu ;>

& odpisz na moj powyzszy post i podaj ile twoim zdaniem moj sprzet utrzyma ... ;]

3053080006.png

Opublikowano

@srulian96

pierwsza maszyna jest na 1200-1300 osób

ale ten net ;S

 

ta druga maszyna na 300-400 osób

 

ale na necie 2mb dużo nie pociągniesz...

Kliknij

"Lubie To" Będę wdzięczny ;>

Opublikowano

@ninci21

na tym necie 25...

sama maszyna jest na jakieś 150-200

 

 

@Eryk93

bardzo małe pingi...

nie wiem czy wgl się połączy ktoś, ale raczej myślę że tak ale lagi będą nawet przy 10 osobach ...

maszyna jest na 150-200 osób ale nie wiem jak z tym netem bd ;(

Kliknij

"Lubie To" Będę wdzięczny ;>

Opublikowano

Co masz na mysli piszac to?

[...]

bardzo małe pingi...

nie wiem czy wgl się połączy ktoś, ale raczej myślę że tak ale lagi będą nawet przy 10 osobach ...

[...]

Przeciez ping to opoznienie czym mniejsze tym lepiej ... ^.^

Opublikowano

Procesor: 2 x 1000 MHz

Ram: 768 MB gwarantowana 1536 MB maksymalna.

Dysk:30 GB

Predkość Internetu:25mbit/s

Transfer: 600 GB/m-c

 

wykupuje malego dość VPS dla tego tak wypisalem dane. interesuje mnie min 10 osob czy uciagnie?

a możliwe systemy: Debian 5

Ubuntu 8.04

Gentoo

CentOS 5

nie wiem ktory najlepsze poradźcie

;]

Opublikowano

@Eryk624

heh... paczysz na te dzieci i stwierdzasz ze się nie znam?

załażę że nawet tamci wykupić dedyka nie potrafią co dopiero postawic...i piszą swoje "mądrości"

na tym swoim vps około 30-40 osób uciągniesz, system - Ubuntu

 

polecam tanie vpsy (pod metin2)

http://wyraj.eu/?pag...=oferta&xen_vps

Kliknij

"Lubie To" Będę wdzięczny ;>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...