Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile Osób Uciągnie Mój Komputer/Dedyk


pemo444

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@patrykus98

max 20

 

@IceShiva

po twojej inteligencji można stwierdzić ile masz IQ ;]

po co spamujesz tu?

raczej pobyt ciebie tu jest kpina... wielki znawca się znalazł ;]

nie udzielaj się bo szkoda mi ciebie ;]

 

@edit

ja staram się tylko pomóc bo ten temat już mało osób odwiedza ;/

Kliknij

"Lubie To" Będę wdzięczny ;>

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam mam do was pytania który z poniższych dedyków osób będzie mógł mieć na serwerze

 

Dedyk1

Procesor:Intel Xeon Quad-Core

Zegar maszyny wirtualnej: ok. 1,1 GHz

Pamięć gwarantowana: 512 MB DDR2 667 MHz

Powierzchnia dyskowa: 5 GB SAS

Transfer miesięczny: 300GB

Przepustowość portu: 25 Mb

 

 

Dedyk2

Procesor:Intel Xeon Quad-Core

Zegar maszyny wirtualnej: ok. 1,6 GHz

Pamięć gwarantowana: 1GB DDR2 667 MHz

Powierzchnia dyskowa: 10 GB SAS

Transfer miesięczny: 500GB

Przepustowość portu: 25 Mb

 

Dedyk3

Procesor:Intel Xeon Quad-Core

Zegar maszyny wirtualnej: ok. 2,1 GHz

Pamięć gwarantowana: 2GB DDR2 667 MHz

Powierzchnia dyskowa: 20 GB SAS

Transfer miesięczny: 1000GB

Przepustowość portu: 25 Mb

 

Widziałem gdzieś temat na mpcforum z Dedykami po ile są itd mógłby ktoś odrazu linka podać :D

Z góry thx za pomoc

Opublikowano

Procesor : Intel® Core2 Quad CPU Q8300 4 x 2,50 GHz

Ram : 8,00 GB DDR3

Dysk : 1 TB

Prędkość Internetu : Od 6.00 do 24.00 prędkość wynosi 4 mb/s od 24.00 do 6.00 wynosi 10 mb/s .

Opublikowano

@NajSw0ww

 

100

 

@GraczMetin2

150-200

 

@s1wykamil

 

to nie dedyki tylko vpsy...

nr1

10-20

 

nr2

35-45

 

nr3

50-60

 

polecam firmę z dedykami

 

http://www.ovh.pl/

 

lub

 

http://www.kimsufi.pl/

 

@Mickej

 

słaby net

 

z 4mb/s to z 30-40

 

z 10mb/s to z 80-100

Kliknij

"Lubie To" Będę wdzięczny ;>

Opublikowano

ram 24gb ddr 3

procesor 3.2 4x

internet Download Mbps 1.07

 

Komp spokojnie da rade wiekszej ilosci ludzi

ale net nie wyrobi

( wazny jest upload nie download )

na 1 mb UPLOADU ( 120 kb/s ) przypada 100 osob online bez lagow

Opublikowano

@JasiuPL218 na pewno 1 mbps ?? nie wiecej ten net utrzyma max 20 osób...

 

@KoDeR96 jeżeli nie wiesz nie mów

 

@PFKSQUAD jakie ma łącze jak ten serwer od ovh o którym myślę to około 1500-1800 może 2000 pociągnie

 

@Pedrox 850-900

Kliknij

"Lubie To" Będę wdzięczny ;>

Opublikowano

@JasiuPL218 na pewno 1 mbps ?? nie wiecej ten net utrzyma max 20 osób...

 

@KoDeR96 jeżeli nie wiesz nie mów

 

@PFKSQUAD jakie ma łącze jak ten serwer od ovh o którym myślę to około 1500-1800 może 2000 pociągnie

 

@Pedrox 850-900

ty niemasz pojecia o czym piszesz

wprowadzasz tylko ludzi w blad 'wymyslajac' ile to dany sprzet utrzyma ludzi

tak sie sklada ze testowalem rozne servery i nety i wiem doskonale ile jaki net utrzyma ludzi ...

sam na necie 0.5 mb trzymalem 50-60 osob bez lagow ...

wiec mi niepisz kto sie zna a kto wymysla wyssane z palca liczby ... =.=

Opublikowano

ty niemasz pojecia o czym piszeszwprowadzasz tylko ludzi w blad 'wymyslajac' ile to dany sprzet utrzyma ludzitak sie sklada ze testowalem rozne servery i nety i wiem doskonale ile jaki net utrzyma ludzi ...sam na necie 0.5 mb trzymalem 50-60 osob bez lagow ...wiec mi niepisz kto sie zna a kto wymysla wyssane z palca liczby ... =.=

 

no to pozdro ;]

widać znajomość aż głowa boli

ty wprowadzasz ludzi w błąd

 

@edit

jeżeli nie miałeś serwera nie mów.

 

@edit2

każdy 1mb utrzyma 10 osób

 

tak np. masz łącze na dedyka

 

100mb = 1000 graczy online

1gb= 10.000 graczy online

Kliknij

"Lubie To" Będę wdzięczny ;>

Opublikowano

Witam, proszę o ocenienie mojego dedyka :)

1 Serwer Dedykowany
Procesor:2x Intel Xeon 2,4 Ghz
Ram: 2GB DDR2
Dysk: 500MB
Prędkość Internetu:
Download: 25mb/s
Upload: 1,5mb/s

2 Serwer Dedykowany
Procesor:2x Intel Xeon 2,4 Ghz
Ram: 4GB DDR2
Dysk: 500MB
Prędkość Internetu:
Download: 25mb/s
Upload: 1,5mb/s

Daj minusa!

Opublikowano

no to pozdro ;]

widać znajomość aż głowa boli

ty wprowadzasz ludzi w błąd

 

@edit

jeżeli nie miałeś serwera nie mów.

 

@edit2

każdy 1mb utrzyma 10 osób

 

tak np. masz łącze na dedyka

 

100mb = 1000 graczy online

1gb= 10.000 graczy online

umiesz czytac? powyzej pisalem ze mialem serva =.=

 

pozatym ja niemowie o necie 1 mb

ale o 1mb UPLOADU ...

czytaj ze zrozumieniem ...

Opublikowano

umiesz czytac? powyzej pisalem ze mialem serva =.=pozatym ja niemowie o necie 1 mbale o 1mb UPLOADU ...czytaj ze zrozumieniem ...

 

a zapomniałem dodać jak masz serwa na twoim kopie to neta nie używasz-.-

wiec jak ci miało lagować?

tym co grali to jak lagowało ;]

ehh widać że znasz się na dzwonkach gazowych ;]

też dużą role odgrywają pingi...

myślisz że postawiłeś serwer hamahi to wszystko wiesz ;D

dobra nie róbmy spamu w temacie, nie będę kłócił się z człowiekiem który nie ma pojęcia...

nom ciekawe jakie to miałeś serwery pewnie nigdy nie dedykowany;]

człowieku jeżeli się nie znasz nie mów... ja też miałem serwer hamahi , dedykowany ;)

 

Witam, proszę o ocenienie mojego dedyka :)

1 Serwer DedykowanyProcesor:2x Intel Xeon 2,4 GhzRam: 2GB DDR2Dysk: 500MBPrędkość Internetu:Download: 25mb/sUpload: 1,5mb/s

2 Serwer DedykowanyProcesor:2x Intel Xeon 2,4 GhzRam: 4GB DDR2Dysk: 500MBPrędkość Internetu:Download: 25mb/sUpload: 1,5mb/s

 

1 serw 200

2 serw 200-300

Kliknij

"Lubie To" Będę wdzięczny ;>

Opublikowano

ile utrzymają te dedyki

1.http://www.ovh.pl/produkty/eg_amd.xml

2.http://www.ovh.pl/produkty/eg_best_of.xml

 

ten 1 to około 2000-2400

ten 2 około 2000

 

miałem tego 2 i powiem że dobra maszyna pod serwer gry ;>

tego 1 nie miałem ale słyszałem że jest wydajny, ale mówię tylko słyszałem ...

Kliknij

"Lubie To" Będę wdzięczny ;>

Opublikowano

Procesor: Intel Atom D525MW (2x 1,8GHz)

Ram: 1x 4GB DDr3 (1060Mhz)

Dysk: 500GB SATA - 7200rpm

Predkość Internetu: 6MB/s (Prawdziwa szybkość wysyłu to 750kb/s

System: Windows Serwer 2008 R2 (Oryginał)

 

DEDYK postawiony u mnie w domu tylko do metina

Deo3 @Minecraft, 716232 @GG

Właściciel: xYz-Server

 

Wygraj dedyka za darmo!! Napisz na gg po więcej informacji :D

Ranga w grze interesuje mnie tylko w grach; Metin2, Minecraft

Opublikowano

@Deo3PL około 80-100 za pro to ta maszyna nie jest

 

 

 

Dlaczego tylko tyle osób ? Ping mam tylko 21 ms.

 

dlatego że słaby net... na necie 25mb więcej niż 250 -300 słaby...

Kliknij

"Lubie To" Będę wdzięczny ;>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...