Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile Osób Uciągnie Mój Komputer/Dedyk


pemo444

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co masz na mysli piszac to?

 

Przeciez ping to opoznienie czym mniejsze tym lepiej ... ^.^

 

sorka moja pomyłka miałem na myśli nie pingi wgl mi się pomyliło ale to nie ważne

 

tak dla wyjaśnienia ...

Ping jest to okreslenie testu sprawdzania straty wysylanych pakietow.

 

czyli tym mniej pingów tym mniejsze lagi;d

 

ale mój błąd wypowiedzi po mi się z czymś innym pomyliło,;x

Kliknij

"Lubie To" Będę wdzięczny ;>

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

VPS ! :

 

Procesor Intel i7 63% (1,66GHz)

Pamięć RAM DDR3 256MB 3

Pamięć SWAP 512MB

Dysk 20GB

Transfer/Mc. 220GB

Prędkość Internetu 100MB/s

System: FreeBSD 8.2

Opublikowano

@up

Bardzo słaby procesor, to obniży znacznie loty.

Jeśli absolutnie nic nie będziesz robił w trakcie hostowania serwera to myślę, że max. 4 osoby z lekkimi lagami

Opublikowano

@xSzczurek na server hamachi? Za malo RAM! 2 osoby (w tym jedna to ty) bez lagów... Z lagami ok 3-4 osoby, ale ciezko bedzie grac...

 

@eSejBrV, ladny komp i net:D Mysle ze okolo 20 osob powinienes utrzymac na lekkich lagach, moze wiecej (+/- 7)

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Marka: intel

model: core i5-2400

Zegar: 4x3. 1+GHz

Ram: 16GB

Dysk twardy: 2x 2TB - SATA2

Biepieczeństwo: RAID SOFT 0/1

internet : nieograniczony

Opublikowano

ile osób uciągnie kolegi komputer na hamachi?

 

NET:254KB/S

RAM:2GB

PROCEK: 2.60 GHz

dysk: 20 GB

 

 

wiem lipny.... xD

 

 

fast odpowiedzcie

Opublikowano

@Sterek

na łączu 10mb/s 300 osób ... do 300 osób to trzeba neta minimum 20mb/s

512ram i 100 osób... powodzenia, jak zawsze masz na kompie odpalone programy i inne foldery to to ramu zawsze zabiera...

 

@GuFu niech zgadnę... serwer z ovh.pl konkretnie ten

SuperPlan 2011 BestOf

 

oni dają łącze 100mb/s na tym łączu pociągniesz 1000-1200 osób sama maszyna jest na 1500 osób + RAID = około 1800 osób online, jak masz łącze 1GB/S :)

 

a tak do sterek, weś nie udzielaj się w tym temacie bo widać ze się nie znasz... na 512ram chcesz 100 graczy ? to powodzenia życzę ;) jeżeli nie wiesz co to jest ram wpisz w googla to zobaczysz ;)

Kliknij

"Lubie To" Będę wdzięczny ;>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...