Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile Osób Uciągnie Mój Komputer/Dedyk


pemo444

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Gates1 - Mnie się wydaje, że 150 - 300 uciągnie, troche słabe łącze

 

Dedyk:

 

Procesor: AMD Phenom X4 9550 2,2 GHz

Ram: 4GB

Dysk: 2x 160 GB HDD SATA II

*Transfer Miesięczny: 8TB

Predkość Internetu: 100Mb/s

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No hamachi:

 

Procesor: amd Athlon dual-core QL-65

Ram: 3GB

Dysk:250 GB partycja na serwer 150 Gb

Predkość Internetu: 6mb/s

:huh:

28248114486939367223.png

Opublikowano

No hamachi:

 

Procesor: amd Athlon dual-core QL-65

Ram: 3GB

Dysk:250 GB partycja na serwer 150 Gb

Predkość Internetu: 6mb/s

ODPOWIEDZCIE

28248114486939367223.png

Opublikowano

Procesor: AMD ATHLON 64 x2 2.50GHZ

Ram: 2GB

Dysk: 250 GB

Predkość Internetu: 7.2 MB/S

Zbieram +

 

 

Przed napisaniem opinii o serwerze trzeba na

 

nim zagrać. Oceny mają być uzasadniane.

Opublikowano

Serwer Hamachi :

 

Procesor : Core Processor 6000+ 3.10Gh.z

Ram : 2 Gb Ram

Łącze : 8mb lub 16mb (jak możecie odpowiedzcie ile uciągnie na 8mb a ile na 16 mb) :>

Dysk : 460 Gb

65989911309456598087.jpg
Opublikowano

Procesor : AMD Phenom II X6 1100T Black Edition 6x 3.3GHz BOX 125W

Ram : Goodram 8GB (2x4GB) DDR3 1333 MHz CL9 PC3-10600 12GB + 2x 2GB w płycie jako gratis : Planuje zrobić tak by był max czyli 16GB

Łącze : 10mb

Dysk : 2tb

Opublikowano

Procesor: 2x 2.66GHz

Ram: 4 GB

Dysk: 500Gb

Predkość Internetu: 4mb/s

 

 

Proszę o szybką odpowiedz ;))

Ktj9d.png

 

 

 

Chcesz daj beznazwy22i.png jak nie to nie. Ale wejdz tu !

www.pajacyk.pl

Opublikowano

@adam12345

 

według mnie około 50-100 osób

 

@xpaff

 

40-60 osób na luzie

 

@Offtop

 

1 raz oceniam maszyny :D

hcq0.png


Opublikowano

Dedyk

Ram: 512 mb

Procek: 1Ghz

Dysk:50GB

System: FreeBsd 32-bit

Net 100mb/s

 

 

... May the odds be ever in your favour ... All you need is love ... Now boy, now you own me ...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...