Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile Osób Uciągnie Mój Komputer/Dedyk


pemo444

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Endynem skąd taką maszynę wziełes :P

koło 5000-7000

 

@ rofdzio___

około 100-150 da rade

 

@Lubie_Lody

około 200-300 osób moze

 

@ AdamPszow

 

mało ramu około 50, net dobry

 

@mario22455

 

ramu mało około 50- max 60

 

@Sterek powinien 350-400 moze max 500

 

Ile uciągnie Tne serwer dedykowany ??http://www.ovh.pl/produkty/superplan_best_of.xmlnie podaje ramu i tp podam po prostu stronę będzie lepiej rozpisane

 

parametry;

 

Procesor Intel Core i5-2400 4x3.1+ GHz

 

 

 

Pamięć RAM 16 GB DDR3

Dysk twardy 2x 2TB - SATA2

 

net 100mb/s

 

 

ten serwer z ovh powinien 900-1100 uciągnąć ale z tymi 1000 osób mogą byc lagi bo na tyle to net słaby na 1000 osób to już net 1gb/s

Kliknij

"Lubie To" Będę wdzięczny ;>

Opublikowano

A ile uciągnie mój?

 

Procesor: Intel Core Duo E7600 3,06 GHz

Ram: 2GB

System: Windows XP SP3

Internet:

DOWN - 5,87 Mb/s

UP - 0.51 Mb/s

 

 

@ Dzięki ;)

Miałem nadzieję, że trochę więcej ;<

Heh.

***


Nie gram już w ogóle w metina,


ale jeśli potrzeba komuś pomoc z questem


to jeśli będę potrafił to mogę pomóc.


***

Opublikowano

Procesor : AMD Phenom II X6 1100T Black Edition 6x 3.3GHz BOX 125W

Ram : Goodram 8GB (2x4GB) DDR3 1333 MHz CL9 PC3-10600 12GB + 2x 2GB w płycie jako gratis : Planuje zrobić tak by był max czyli 16GB

Łącze : 10mb

Dysk : 1tb

 

pisze to jeszcze raz bo nie doczekałem się konkretnej odpowiedzi

Opublikowano

@Lazarus-mt2

 

okolo 50-60

 

 

@Stelios

nie jak tu kolega powiedział "20-30" tylko 70-90

 

@adam12345

 

spokojnie 150-200 może 250 max lagi mogą byc już na 200 bo zasłaby necik ;]

Kliknij

"Lubie To" Będę wdzięczny ;>

Opublikowano

@DominOss 100 max

 

@CoSt

 

na tej nr.1 maszynie uciągniesz 1200-1400 osób moze nawet 1500 ;]

 

a ta nr.2 to już pro elo elo mszyna

ciężko powiedzieć ale z 3500-4000 osób moze nawet i 5500 ;]

Kliknij

"Lubie To" Będę wdzięczny ;>

Opublikowano

Procesor: Intel Pentium DC E5200 2.5 OC: 3.0

Ram: 2GB

Dysk: 120

Prędkość Internetu: 1mb

 

;) Serwer tylko dla 5 osób, ale czy uciągnie?

"Jeżeli za­bałaga­nione biur­ko jest oz­naką za­bałaga­nione­go umysłu, oz­naką cze­go jest pus­te biur­ko?"  

                                                                                                                                   -  A.Einstein

Opublikowano

Procesor : Intel Core i7-2600k 4 x 3.4 GHz

RAM: 12gb

Dysk: 1TB

Predkosc Internetu : 10mb

 

 

@Endynem nie wal w chuja niema takiego procesora -.-

Bez-nazwy_nwpsash.png


by me


Opublikowano

@raV18

max 10 osób

 

@Casawir

max 100-120 osób dlatego że net do dupy jak by net był z 1GB/s to z 1200-1400 osób by dało rade ;]

 

@PleSX

około 1500-1800 powinien dać rade;]

 

@0nYk3

powinien 800-900, polecam bardziej wykupić serwer z ovh ponieważ są wydajniejsze i lepsze

 

http://www.ovh.pl/produkty/superplan_best_of.xml

 

serwer ten z ovh około 1000-1100 powinien tylko słabe 100 mbps to troche mało[jak na dedyka] jak na 1100 graczy online... ale na taki serwer w miarę z 1000 osób pociągnie z ovh a ten z kimsufi około 900 podobnie jak z ovh ;]

kimsufi to ovh tylko serwery we Francji

 

@damianez122

20-25 ponieważ słabe łącze

 

@Wojtek_21

około 10 max 15 słabe łącze....

 

 

@Edit

 

@knєcik laptop ma zmniejszoną wydajność prawie wszystkiego by nie zabierać dużo prądu...

laptop zawsze będzie gorszy niż zwykły komp z podobnymi parametrami...

a i net ten co masz jest na max 10-15 osób no twoim laptopie myślę ze dasz rade z 10 osób...

Kliknij

"Lubie To" Będę wdzięczny ;>

Opublikowano

@raV18

max 10 osób

 

@Casawir

max 100-120 osób dlatego że net do dupy jak by net był z 1GB/s to z 1200-1400 osób by dało rade ;]

 

@PleSX

około 1500-1800 powinien dać rade;]

 

@0nYk3

powinien 800-900, polecam bardziej wykupić serwer z ovh ponieważ są wydajniejsze i lepsze

 

http://www.ovh.pl/produkty/superplan_best_of.xml

 

serwer ten z ovh około 1000-1100 powinien tylko słabe 100 mbps to troche mało[jak na dedyka] jak na 1100 graczy online... ale na taki serwer w miarę z 1000 osób pociągnie z ovh a ten z kimsufi około 900 podobnie jak z ovh ;]

kimsufi to ovh tylko serwery we Francji

 

@damianez122

20-25 ponieważ słabe łącze

 

@Wojtek_21

około 10 max 15 słabe łącze....

 

 

@Edit

 

@knєcik laptop ma zmniejszoną wydajność prawie wszystkiego by nie zabierać dużo prądu...

laptop zawsze będzie gorszy niż zwykły komp z podobnymi parametrami...

a i net ten co masz jest na max 10-15 osób no twoim laptopie myślę ze dasz rade z 10 osób...

 

A ja ?? ;D

Opublikowano

A ja ?? ;D

 

@xDanielPL

Wybacz przeoczyłem twój post ;/

powinien 100-150 moze max 200 z drobnymi lagami

Kliknij

"Lubie To" Będę wdzięczny ;>

Opublikowano

@xDanielPL

Wybacz przeoczyłem twój post ;/

powinien 100-150 moze max 200 z drobnymi lagami

W dupie byłeś gówno widziałeś.Ten cały temat to wielka kpina.Połowa z was nie wie za co odpowiada procesor(haha 'Pewnie za myślenie")Ramy

64562221938.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...