Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile Osób Uciągnie Mój Komputer/Dedyk


pemo444

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

beztytuuylp.jpg

1mb/s

O koło 15 osób internet słaby

Procesor: Intel 4 (2x 3.00 ghz)

Ram: 3gb

Net : 6 mb bez limitu

O koło 25-30

Procesor:Intel Core i3 cpu m350 2.27GHz

Ram:1850mb

Dysk:500gb

Predkość Internetu:25mb/s

Ile uciągnie osób

5-10 max

//za duża sygna

//Gejoning

Opublikowano

W ogóle nie postawisz na postawienie serwera trzeba przeznaczyć minimum 1GB RAM:)

//za duża sygna

//Gejoning

Opublikowano

z tym się nie zgodzę :) koleś stawiał na kompie 512 ram. ale mniejsza bić się nie będziemy ;D jak bym dokupił do tamtego kompa ramu żeby było 6gb to dało by to coś czy za słaby procek ? I 2 pytanie ile pociągnie na lapku win7 64 bitowy procek :AMD V120 Processor 2.20 GHz 2GB ram net 1mb

Opublikowano

Miałem na myśli 1gb+ do tego żeby serw stał bez lagó przy 5-10 osobach...

Na laptopie posadzisz takiego serwa...

Albo kup sobie pendrive"a

Zainstalujesz sobie program i przeznaczysz pamięc pendrive"a na komputer;)

//za duża sygna

//Gejoning

Opublikowano

Procesor : 4 x 2 x Intel Xeon E5645

Ram : 4 Gb DDR3

Dysk : 40 GB transfer miesięczny 2000 GB

Predkość Internetu : 100 mb/s

Opublikowano

@Up W dupie byłeś i gówno widziałeś

Jeszcze nie zamknęli tego tematu? to ja za napisanie 2 postów dostałem warna a tu ludzie spamują i wypisują bzdury choć nie wiedzą,nie mieli doczynienia z samym serwerem i systemem Freebsd Kpina!

Co modów żaden inteligent nie napisał żeby nie podawać prędkości połączenia lokalnego tylko faktycznego połączenia ze światem

1572994690.png

To jest faktyczna prędkość internetu

Co do reszty parametrów nie chce mi się pisać

Miałem na myśli 1gb+ do tego żeby serw stał bez lagó przy 5-10 osobach...

Na laptopie posadzisz takiego serwa...

Albo kup sobie pendrive"a

Zainstalujesz sobie program i przeznaczysz pamięc pendrive"a na komputer;)

Pendrive sobie do głowy wsadź w Freebsd masz swap,w windowsie też jest

64562221938.png

Opublikowano

Procesor: Xeon E3 1270

RAM: 16 GB

Dysk: 2 x 500 GB

IPMI/KVM: Tak

Platforma: Supermicro Rack 1U

Transfer miesięczny: Nieograniczony

Przepustowość łącza: 100 Mbit/s

 

ile da rade

Opublikowano

@Up W dupie byłeś i gówno widziałeś

Jeszcze nie zamknęli tego tematu? to ja za napisanie 2 postów dostałem warna a tu ludzie spamują i wypisują bzdury choć nie wiedzą,nie mieli doczynienia z samym serwerem i systemem Freebsd Kpina!

Co modów żaden inteligent nie napisał żeby nie podawać prędkości połączenia lokalnego tylko faktycznego połączenia ze światem

1572994690.png

To jest faktyczna prędkość internetu

Co do reszty parametrów nie chce mi się pisać

 

Pendrive sobie do głowy wsadź w Freebsd masz swap,w windowsie też jest

 

muhaha ale się uśmiałem jak przeczytałem ten post...

jak faktycznego połączenia ze światem/lokalnego Oo

Przecież Wszystkie speedtesty itp... nie pokażą ci prawdziwego twojego łącza, dlatego że jak wbije dużo osób i będą testować swoje łącze to tak ci ograniczą ze jak będziesz miał 20mb/s to ci pokaze 5mb/s^^ .bo mają ograniczenia...

ja rano mam łącze 19.23mb/s na speed test a popołudniu 14,67mb/s i gdze tu prawda??

i ty miałeś do czynienia z freebsd? albo serwerem! to jest dopiero kpina!!

 

z tym się nie zgodzę :) koleś stawiał na kompie 512 ram. ale mniejsza bić się nie będziemy ;D jak bym dokupił do tamtego kompa ramu żeby było 6gb to dało by to coś czy za słaby procek ? I 2 pytanie ile pociągnie na lapku win7 64 bitowy procek :AMD V120 Processor 2.20 GHz 2GB ram net 1mb

 

zapewne masz starą płytę gówną...

do starych płyt gównych nie dołączysz 6gb ram ponieważ mają ograniczenia do max 4...

na 1mb/s pociągniesz max 10-15 ...

Kliknij

"Lubie To" Będę wdzięczny ;>

Opublikowano

Procesor: Intel Core 2 rdzeniowy 1.8gb

Ram: 3GB DDR2

Dysk: 1tr 150gb

Predkość Internetu: 1Mb

 

Prosze o odpowiedz. Server ma byc hamachi :)

Opublikowano

@Luk@s weź ty lepiej im rad nie udzielaj bo człowieku w strasznym błędzie jestes

 

mój laptop 4gb ram ( 1.5 gb na serwer)

 

procek bodajrze 2 x 2,5 ghz

 

internet 4 mb i ciągłem o ile dobrze pamiętam jakies 50 osób bez lagów

 

i nie wymyślaj że np 1 gb ram to nawet serwer nie odpalisz bo to co mówisz to jedna wielka bujda

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...