Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile Osób Uciągnie Mój Komputer/Dedyk


pemo444

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Deo3PL około 80-100 za pro to ta maszyna nie jest

 

A to co proponujesz zmienić by było też energoszczędne??

 

Na 100% nie będę płacił 100zł za prąd.

Taka maszyna bierze tylko 5zł miesięcznie.

Deo3 @Minecraft, 716232 @GG

Właściciel: xYz-Server

 

Wygraj dedyka za darmo!! Napisz na gg po więcej informacji :D

Ranga w grze interesuje mnie tylko w grach; Metin2, Minecraft

Opublikowano

Witam!

Procesor: Celeron/Atom 1.2GHz+

RAM: 2GB

Dysk: 1TB

Net: 100Mbps

 

Czy ten dedyk Kimsufi 2G (Celeron/Atom 1.2GHz+, 2GB RAM, FreeBSD) pozwoli na uruchomienie serwera Metin2? Nie chodzi mi o serwer dla "x" liczby graczy ale o działającą maszynę w sieci, na której będzie można przetestować zmiany w plikach serwerowych itp - oraz obsłużyć max. 2 klientów online.

Proszę o odpowiedź - jeśli ktoś ma potwierdzone informacje na ten temat.

 

Dodam od siebie, że na VPC, serwer (pliki które testowałem) uruchamia się nawet przy <1GB Ram, ale co z procesorem - jak ważny jest w przypadku bazy/plików Metina? (bo testowałem na C2D)

 

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

beznazwy1bb.jpg
Opublikowano

Witam!Procesor: Celeron/Atom 1.2GHz+RAM: 2GBDysk: 1TBNet: 100Mbps Czy ten dedyk Kimsufi 2G (Celeron/Atom 1.2GHz+, 2GB RAM, FreeBSD) pozwoli na uruchomienie serwera Metin2? Nie chodzi mi o serwer dla "x" liczby graczy ale o działającą maszynę w sieci, na której będzie można przetestować zmiany w plikach serwerowych itp - oraz obsłużyć max. 2 klientów online.Proszę o odpowiedź - jeśli ktoś ma potwierdzone informacje na ten temat. Dodam od siebie, że na VPC, serwer (pliki które testowałem) uruchamia się nawet przy <1GB Ram, ale co z procesorem - jak ważny jest w przypadku bazy/plików Metina? (bo testowałem na C2D) Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

 

tak spokojnie...

jeżeli nie jesteś wymagający to możesz brać ;]

raczej nie powinieneś mieć problemów, nie miałem serwera w kimsufi ale miałem w ovh ale ovh to tez kimsufi ;]

uruchomisz spokojnie serwer pod metka -.- jak działało na vps to tym bardziej na dedyku ;]

tak przy okazji ten serwer jest na 200-350 osób ;]

jak coś pisz na gg;]

 

a jeżeli do 1 albo 2 maszyny dodać 125mb/s ? ile graczy wtedy będę mógł uciągnąć?

 

raczej do tej 2

 

jak dodasz 125mb/s mógł by 500 pociągnąć ...

podaj stronę serwerowni ... albo nazwę to ci mogę dokładniej powiedzieć

napisz na gg to podam ci fajne stronkę, nie chce podawać w temacie bo nie wolno reklamować innych forum...

Kliknij

"Lubie To" Będę wdzięczny ;>

Opublikowano

Procek: quad q8300 (2.5 ghz) ewentualnie podkrece do 3ghz

Ram 4gb

Dysk 1 tb

Necik 50 mb down, 5mb up

 

 

Wersja emulowana na Windows 7 64 bit

Opublikowano

Siemka ile osób uciągnie mój serwer:

 

 

 

Procesor: 2rdzeniowy 1.8ghz

Ram: 1gb na serwer

Net: 2mb pobieram rzeczy z prędkością 250kb/s więc nie znam prędkości uplowadu

 

 

Wiem że strasznie słaby komputer ale jestem ciekaw czy uciągnę chociaż te 10-20osób:)?

Opublikowano

@Kruper

300-400

 

@zdzichubabnan

 

hmm... net jest na 60 max 75 osób...

około 60 dasz radę pociągnąć...

 

@Pendrivfe

 

zawsze upload będziesz miał 1mb/s niezależnie czy masz 10mb/s czy 20mb/s ;>

net pociągnie max 30 osób a komp słaby ...

max 20

Kliknij

"Lubie To" Będę wdzięczny ;>

Opublikowano

Dedyk z kmsufi:

 

Procesor Intel Atom 1,20 Ghz

Ram:2GB

Dysk 1 TB

Internet 100 mb/s transf:5TB

FreeBSD

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Serwer Dedykowany..

 

Procesor Inteli5 4x 2.66+

Dysk twardy 2 TB SATA

Pamięć RAM 16 GB

Łącze 100 Mbps

FreeBSD

39946547241409304318.png

Opublikowano

Lokalizacja: Polska (Poznań)

(ping 80.87.46.15)

20 GB dysku twardego

200 GB transferu miesięcznego

512 MB - gwarantowany RAM

768 MB - maksymalny RAM

Procesor gwarantowany - 1,5 Ghz

Procesor max - 3.0 Ghz

Dostęp do konta root (ssh)

1 adres IP

1317587039-U386922.png

Pasjonat
Opublikowano

Procesor: AMD Athlon II x4 3 GHz

Ram: 4 gb

Dysk: 1 TB

Predkość Internetu: 150 mb (download) 10 mb (up)

Opublikowano

@szeler

100-150

 

@NaTuraL.

1000-1200

 

 

@To pewnie Jerzy

max 50 bo to vps a nie dedyk...

 

@adm

hymm około 400-500 moze;D

 

@kamil445

15-20

 

@Rzezuszka

100-120

Kliknij

"Lubie To" Będę wdzięczny ;>

Uczeń
Opublikowano

Procesor: Intel Core i7-2600K CPU 3.40GHz

Ram: 6GB DDR3

Dysk: 2TB

Prędkośc internetu: 100MB/s

Opublikowano

Procesor: Intel Atom N570 , 2x 1.66 GHz 1Mb L2 Cache

Ram: 2GB DDR3

Dysk: 250 GB HDD

Predkość Internetu: 2mb/s

 

Windows 7

Opublikowano

zwykły komputer

 

Procesor: 4x3,2

Ram:4gb

Dysk:1TB

Predkość Internetu:100mb/s

 

Proszę o szybką odp. jutro chciałem serwer postawić :)

 

@down AMD AthlonII X4 656

jaracztrawki.jpg

 

Sygna by "Pruchol"

Avek by iMaQ

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...