Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasz wymarzony serwer - wymiana zdań


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wymarzony serwer powinien być stabilny, z administracją, która o niego dba. ­

Support zawsze dostępny i dobry kontakt z graczami.

Dodać do tego profesjonalne przygotowanie techniczne i mamy najlepszy Polski projekt. ;)

Przeciez juz sa takie projekty, chocby Invoria czy Vesteris 

A zagraniczny WoM2.

Zatem Twoj wymarzony server istnieje i to nawet w kilku roznych odslonach :D

Ironiczny


 


LEGACY

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Lajk™
Opublikowano

Wymarzony serwer powinien być stabilny, z administracją, która o niego dba. ­

Support zawsze dostępny i dobry kontakt z graczami.

Dodać do tego profesjonalne przygotowanie techniczne i mamy najlepszy Polski projekt. ;)

To nie tu.. w pl liczy sie utarg z serwera i nic wiecej..
Opublikowano

Jak dla mnie brakuje troche przełamania tej monotoni, na większości serwerów jest tak że na 75 jedyny sposób na zarobek, dobry zarobek to chodzenie dt non stop. Brakuje kilku alternatyw, tzn np na 75lvl możemy wybrac jeden z kilku dungeonów, o podobnej opłacalności i poziomie trudności. Mnie osobiście denerwuje jeszcze uciekanie w te kosmiczne wartości bonusów, te wszystkie systemy które dają nam ponad 100% odporności, czy też potężne wartości ofensywne. Ostatnim punktem jaki miałby mój wymarzony serwer to oczywiście cenność dobrych bonusów, na większości serwerów eq każdego gracza wygląda tak samo, wszędzie wchodzą max bony, albo mamy bs'y które wbijają nam perfekcyjne eq, które ma i tak prawie każdy z naszych przeciwników. I nie mówie że BS jest zły, jak dla mnie jeśli na serwerze zmianki mają nie małą wartość to jest to jak najbardziej użyteczne. PVP przestaje być ciekawe gdy nie da się zaskoczyć przeciwnika naszymi bonusami, bo i tak każdy ma takie same. A tak jeszcze estetycznie to brakuje mi troszkę tych dawnych bronii oraz zbroji, a jeśli już mowa o tym to według mnie nie najlepszym rozwiązaniem jest 10 setów do zrobienia, ciekawiej jest gdy mamy 2 jednak bardzo trudne do wbicia (przynajmniej dla mnie ciekawie), a jeśli kogoś interesują wartości estetyczne zawsze można zrobić coś w rodzaju kostiumów do broni, bądz edycji przedmiotu o innym wyglądzie jednak tym samych wartościach co któraś z epickich broni (takie unikatowe przedmioty).

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie wiem czy ktoś pamięta ale taki serwer jak Novamt2 stary serwer strona tego serwera nadal jest i widze ze co miesiąc ktoś ją odwiedza ! :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mi sie bardzo dobrze gralo na serwerze Revoria :D bardzo fajny serwer na ktorym nie byl bardzo łatwy poziom-to wlasnie w ty lubiałem :) 
Ulepszanie przedmiotow nie bylo takie jak: +1, +2 itd. tylko np. Zatruty Miecz Stopien1, Zatruty Miecz Stopien2 i Zatruty Miecz Stopien3. I to jest bardzo dobra rzecz poniewaz zyskujemy na czasie na dropienie ulepek i oczywiscie na pieniadzach :). Duzo dangeuonów ;) lecz chcialbym pare nowych rzeczy w tym serwerze takich jak np. wiecej broni lub konkursy PvP :D Aczkolwiek polecam ten serwer ;)

Opublikowano (edytowane)

Jeśli chodzi o samą rozgrywkę, to najlepiej grało mi się na Diamondzie i Ethanie  :) Odsłon pierwszego było kilka, to fakt. A ktoś coś robił podobnego do Ethany?

Edytowane przez Cayadi
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

coś w stylu xenox lub argentus. Fajnie sie grało na argentusie a teraz argentus jest taki : mapa 125 a następna 180. Dużo hwangów i groty v1-v9 nowe mapki i bronie co 5 lvl i zbroje co 5lvl. łatwe wbijanie lvl1-100

Opublikowano (edytowane)

-Medium
-Bez bugów
-z reklamą , tyle.

EDIT: nowy serwer . wiem że takie są ale sa stare

Edytowane przez woj12345
Opublikowano (edytowane)

Dla mnie idealny serwer to będzie połącznie lanerisa + teriosa i może  argentusa :P

 

Laneris był super, ale strasznie niedopracowany np. metiny z mapki 140 czy coś na mapce od 180, bugów dużo, brak balansu. Ale ulepszenie było przyjemne, nie trzeba było dropić latami. Oczywiście mówię tu o ulepszaniu do 200. Potem skok już zniechęcał i słynne 800 prochów na 1 item... 

 

Z teriosa bym wziął to dopracowanie, gdzie wszystko było dopasowane, bonusy nie znikały w itemach, nie bugowały się, dungeony przyspieszające drop itp. Ulepszanie było przesadzone już od 140, z 20% na ulepszenie...

 

Jakby połączyć dopracowanie teriosa z pomysłami lanerisa i dobrą zabawą z argentusa (bardzo lubię duże liczby ;P więc walki z milionami hp były w sam raz dla mnie) było by mega.

 

Taki który nie padnie po miesiącu czy 2.Taki stary Terios to bajka :)

 

Terios rusza już niebawem! Powrót do pierwszej osłony Teriosa! Prezentacja, zapowiedzi u Ytber'ów będą naturalnie.  Zachęcam do śledzenia naszego Forum oraz składania propozycji, co chcielibyście zobaczyć na tej odsłonie :

 

 

 Również zapraszam na Team Speaka serwerowego, tam odpowiem na wszystkie Wasze pytania.( ip: ts3.projectpc.eu).

Edytowane przez Ignacy™
Opublikowano

ja bym zagrał na takim dość pustym serwerze gdzie wszystko trzeba samemu zdobyć jak w diablo3 tylko powiedzmy ulepszacze w miescie za hajs

cdf0765e344dec7d5dad69cb988d1145.jpg
Opublikowano (edytowane)

­Diamond, Diamond i jeszcze raz Diamond. Gralem na wielu serwerach ale klimacik i atmosfera oraz rywalizacja miedzy gildiami była tylko na nim. Zero ewentów, nowości, zbędnych pobugowanych gówien, brak administracji a mimo to grało się super. Szkoda tylko ze admin miał do w 4 literach i podobno skradziona została baza danych czy coś takiego. Już mija 2 rok jak od nas odszedłeś ['] xD

Edytowane przez Arialll

Cyrk.png

Opublikowano

ja bym zagrał na takim dość pustym serwerze gdzie wszystko trzeba samemu zdobyć jak w diablo3 tylko powiedzmy ulepszacze w miescie za hajs

teraz też trzeba wszystko samemu zdobyć poza eq startowym :)
Opublikowano

Musi być Likan, klasy zbilansowane, a serwer stabilny.

Najlepiej Medium z maksymalnym 250lv który wbija się jakieś 2 tygodnie bez IS'u.

W sklepie lub w łatwym dropie musi być Magiczny Metal.

Najlepiej żeby nie było szarf, petów, kostiumów, ale jak już są to żeby nie były na czas i można było nimi handlować.

Musi być online minimalnie 500 osób po południu.

Nie może być żadnych początkowych bugów z np. kopiowaniem yang (grałem na kilku serwerach gdzie nie robili beta-testów, a później na starcie były yang-bugi, zbugowane questy/postacie/opcje dzięki którym ludzie na start mieli magazyny pełne brył złota. Później to naprawiali, ale ci starsi gracze mieli o wiele łatwiej niż nowi, którzy dołączyli po naprawie bugów)

 

Co do kontaktu z administracją to obojętnie, nigdy nie korzystałem z pomocy supportu i nie czuję potrzeby poznawania administracji.

Aktualizacji też może w ogóle nie być, o ile wszystko będzie działało :p

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

Mi się bardzo podobają serwery easy/medium, moim ulubionym serwerem był DiamondMT2, grałem również dużo na Ethana.eu, obecnie nie gram na żadnych serwerach, czekam na start dobrze zapowiadającego się i z nowościami.

Edytowane przez iSuperMarek

235761444056892195480.gif

Opublikowano

Zagralbym na serwerze medium/hard, hard exp, drop zbilansowany by oplacalo sie dropic 35 lvl:e na konkretnym dungeonie, na 55 rowniez poza dt jakis dungeon, na 75+ liczna ilosc dungeonow/rajdów. System broni i zbroi rozbudowany do max 125-150 lvl-a, ulepszacze jak z pla, eventy nie by dac duzo zarobic a zeby bylo warto isc na niego, dobrze sie bawic i nie stracic tego co mozna by bylo zarobic bez niego :). Jak ktos ma w planach stworzyc serwer na bazie mojego opisu lub podbny prosze o pw :))

4521609.png

Opublikowano

Moimi ulubionym serwerami są medium/hardy, podstawa to dużo ludzi online, brak rażących bugów. Fajne nowości, zbilansowanie graczy z IS'em i bez IS'u czyli żęby tym z isu nie był 100X łatwiej. Póki co większość moich marzeń spełnia Antaris :))

Opublikowano

Mój serwer, wymarzony, na którym bym zagrał to coś a'la EternalMT2 (lrok 2012'), częste eventy, gra z ekipą, easy/medium, bez wielu pierd#ł. Jak ktoś będzie coś takiego tworzył, to odkopana prezentacja > KLIK.

­

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...