Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]M2Fish 3.0.3 By .Erpel 100% Na Vista Na Patchu Andrzejt17


Monkey92

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki działa na 7 (64bit) miałem problemik z ?????? ale jakoś samo się naprawiło czy co :D narazie 2 boty chodzą 1h i żaden nie miał ?????

  • Odpowiedzi 194
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

przydatne masz + bo zberasz

Zbieram Minusy.Proszę o naciśnięcie czerwonego guzika.

 

adikkk11.jpg

Piszę poprawnie po

1286652807-U198706.png

 

 

Liczę na

minusik.png

Opublikowano

Vista 32 bit + mod kamer to dziala bez moda nie dziala poprawnie u mnie.

Mam mod i dziala tylko nie kumam czemu jak zaznacze i odznacze drobne ryby to zawsze i tak wyrzuca

Opublikowano

Bardzo dobry Fish Bot.

 

Testowałem - (DZIAŁA)

 

Daję wielki - PLUS -

 

POLECAM !

BosskiTrN.png

 

 

* W razie problemów proszę pisać w temacie, na pewno pomogę.

 

* Jeśli mój temat okazał się być przydatny, daj - PLUS - .

 

* Zawartości tematu nie kopiować na żadne inne strony niż MPC Forum

 

* Temat , będę aktualizował wraz z pojawianiem się nowej wersji programu lub dodatków do niego

Opublikowano

Już nie działa bo jak się dzisiaj po Upade wchodzi to po 1 min loga jak ktoś ma na to sposób to proszę o dodanie [...]

 

 

 

 

 

Ps:Lubie Placki

Opublikowano

Przepraszam ale czy mógłbyś wrzucić jakieś obejście żeby meti sie nie patchował bo ja nie moge znaleźdź, a tamto co bylo przedtem nie dziala.

Opublikowano

4Monkey zrób tak:

1.metin2cliet.bin z folderu metina skopiuj na pulpit

2. Włącz winrara

3. Znajdz plik metin2client.bin i zmień nazwę na metin2client.bat (w WinRar oczywiście)

4. Wyświetli Ci się plik wsadowy na pulpicie to jest obejscie.

 

 

Teraz moje pytanie :D

 

Mam Vista 32-bitowy pokazuje się oko FishBota ale co chwilę mnie kicka od czego??

I na kamer modzie i na własnym obejściu.

Pomogłem daj Lubię To


League Of Legends | ON | Eu N&E | Mid&ADC

Metin2 | OFF |

Opublikowano

Mam problem robie juz prawie wszystko git bot kieruje zeby kliknac na okno i znika i nic wiecej nie mam ;/

mam taki sam problem napiszcie co zrobić żeby działał jest teraz nowa zapora dajcie coś żeby to ominąć!!!!!!!!

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Ja mam problem robie wszystko co jest napisane w instrukcji i wyskakuje mi takie coś:\/ 41740437416896163231_thumb.jpg

 

Mam laptopa z windowsem 7 metin z 2008r. obejście samemu robiłem, co może być przyczyną tego zjawiska???

 

proszę o pomoc

1284282093u138092.png

62ef7d746b2b7d8b915df172c4e62287.gif

1284282093u138092.png

Opublikowano

Piszesz,że będzie potrzebne :

 

2. Dowolne działające Obejście.

 

 

co to znaczy? co to jest to obejście ?

Opublikowano

Ja mam taki problem że :

włączam metka przez obejscie

wlaczam bota jako administrator

i wyskakuje bład: WRONG METIN2 VERSION i jakiesj liczby i cyferki.

metin2problem1.th.jpg

(kiedy naciskam na okno metka :) )

fish sie wlacza ale ja wlacze start i inny błąd :(

metin2problem2.th.jpg

 

 

mam Viste prosze o pomoc z góry dziękuje :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...