Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]M2Fish 3.0.3 By .Erpel 100% Na Vista Na Patchu Andrzejt17


Monkey92

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 194
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zapomniałeś napisać, ze to obejście jest by andrzejt17 to raz a ponadto nie pozwoliłem Ci na publikacje czegokolwiek co wyszło ode mnie... Tak więc żądam abyś zmienił / usunął link do obejścia ;]]

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

dziala ten fishot na 2 konta?

Moje AMV:

 

Arpeggio Of Blue Steel:

https://www.youtube.com/watch?v=tMZDfT2ds4I

5 Centimeres per second:

http://www.youtube.com/watch?v=4UFHW47oIwc

Gun Gale Online// Sword Art Online 2:

https://www.youtube.com/watch?v=fP2gEn28_cY

Postaw +, właśnie plusy motywuja mnie do dalszego działania

Opublikowano

Tak fish bot działa na każdej ilości metinów tylko, że przy każdym włączeniu nowego metina musisz właczyć nowego fish bot'a ;D

Interesuje mnie tylko add.png

sygnaturawhyme.png

Opublikowano

Bot mi działa na:

 

Windows XP Pro SP3 2002

NET.Framework 4.0

Raczej by mi nie działało gdyby nie JestemHackiem i jego poradnik :)

 

@wojcienty /tak działa na zminimalizowanym

2rc8k5i.png

Opublikowano

Zapomniałeś napisać, ze to obejście jest by andrzejt17 to raz a ponadto nie pozwoliłem Ci na publikacje czegokolwiek co wyszło ode mnie... Tak więc żądam abyś zmienił / usunął link do obejścia ;]]

 

Jasne, rozumiem, tylko ja twoich plikow nie ruszalem:) poprostu wlaczylem na swoj sposob:)

sygnaturaau.jpg
Opublikowano

@up

Masz racje :)

 

Po kilku godzinnych "męczarniach" uruchomiłem bota - MIODZIO

Gościu rewelacyjny jest działa bez zarzutu.

 

A co do czasu wędek to ja ustawiem w tym

 

@cytat

 

Macie czasy wędek w zależności od jej poziomu:

Wędka ---> Fishdelay ---> Botdelay

+1 ----> 2850 ---> 4500

+2 ----> 2800 ---> 4500

+3 ----> 2750 ---> 4500

+4 ----> 2650 ---> 4500

+5 ----> 2650 lub 2900---> 4500

+6 ----> 2650 ---> 4500

+7 ----> 2650 ---> 4500

+8 ----> 2600 ---> 4500

+9 ----> 2600 ---> 4500

 

 

ustawiam tak:

 

Wędka ---> Fishdelay ---> Botdelay

+1 ----> 2850 ---> 5500

+2 ----> 2800 ---> 5500

+3 ----> 2750 ---> 5500

+4 ----> 2650 ---> 5500

+5 ----> 2650 ---> 5500

+6 ----> 2650 ---> 5500

+7 ----> 2650 ---> 5500

+8 ----> 2600 ---> 5500

+9 ----> 2600 ---> 5500

 

i wtedy łowi CACY :) że tak siię wyrażę.

 

edit: Windows se7en Ultimate 32 bit za niedługo sprawdze na 64 bitach.

 

 

Ja już napisałem swój system ale mam do ciebie odpowiedz: Łowie na szamance juz 3 dzien z rzędu bez wyłączania kompa wędka +6 ustawiam na 2650 a bot delay ustawiam na 3000 i nie wiem jak u ciebie jest ze tyle czasu ci zajmuje wyciąganie ryby ;/

2rc8k5i.png

Opublikowano

Ja mam tego bota na Xp wszystko ładnie działa masz + ALE... po jakiś 20min wyskakują mi te znaki zapytania ?????????????? jak to naprawić?

 

 

 

 

 

 

 

 

1248991649.gifDziękuje!

Pomogłem? Kliknij na +

Opublikowano

@skubi025

1-sza strona tematu, 1 punkt..

blad.gif

 

@Edit, Topic:

Działa, dałem już x3 plusy! :) Windows XP HomeEdition, SP3 ( nie wiem ile bit ;f )

A69JQBD.png


Lastivia s2 | Szaman Smok   |   Shatan  |  60 | CannabiS | Shinsoo | Sprzedam!


Moyes | Szaman Smok | Shatan | 75+ | Salvation | Shinsoo | Off

Opublikowano

mi niedziała ;/ wszystko włanczam tak jak w instrukcji właczam bota naciskam tak jak pokazuje i się wyłancza... co zrobić ?

banner5.gif

Opublikowano

Bocik działa aż miło tylko teraz mi się nasuwa pytanie jak odpalić więcej tych botów ponieważ jak odpale 1 to następnego już się nie da, nie mam pojęcia czym to jest spowodowane. Jeśli ktoś wie jak odpalić więcej botów niech da znać w tym temacie. Z góry dzięki.

 

pozdrawiam wojcienty

Opublikowano

Witam looknelem jak zrobić żeby zarzucał po pierwszym razie dalej. A więc ustawiamy w pierwszym 2800 a w drugim 5000 i start licze na plusy :)

Pomogłem daj +. To nic nie boli :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=rXzYzCDy7Ak&feature=player_embedded

 

Moje TuTy:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/239984-tutorial-vpc-client-mac-addr/page__p__1638860__fromsearch__1#entry1638860

 

Kocham Linuxa :) Wypijmy za Windowsa. Jaka okazja ? Po prostu wypijmy za błędy :0

 

Pierfszy ros grom f teko mettina .

Hćalem ekspic na dźikih slugah ale ńe dafalem rady.

Co mam srobic , napirzcie mi .

Z gury dźenkuje.

 

JN na 100% - Je*** NooBy na 100 %

Opublikowano

Wiecie co może mi się stało??

Wczoraj mi działało normalnie mi łowił rybki, dzisiaj załączam FB i mi nie działa próbuję to co napisane i nic PLS pomóżcie.

Mam Windows XP Home Edition

 

EDIT@

Już działa.

Mam jeszcze jedno pytanie mam wędkę +3 ustawiam czas 2750 4500 i nic mi nie chce łowić pliska dajcie działające czasy :PP

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

ustawam czas 2850 , 4500

odrazu jak chmurka sie pojawi wyjmuje i dalej nie zarzuca ; o

Moze ktos helpnac ? ; >

 

 

nie wazne juz sobie poradzilem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...