Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]M2Fish 3.0.3 By .Erpel 100% Na Vista Na Patchu Andrzejt17


Monkey92

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 194
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

mi działało 1 dzień potem przestało i działało jakoś jak uruchamiałem jako admin z tym że nic nie wywala ani nie zabija ryb a ustawione mam żeby to robił -.- mam Viste 32-bit

Opublikowano

A czy w końcu działa na windows 7 64bit???

Jak widzisz stosunek moich postów do czasu on-line może świadczyć jedynie o tym że studiuję tylko wypowiedzi dzieci neo (bez obrazy) i innych userów tego forum.

 

32024366.png

Opublikowano

Nie instalujcie zadnego patcha!! Wystarczy nowy metek (patch+torrent) i kamermod.. pozniej odpalacie M2Fish(jako administrator) i lowicie ! / Tested on W7 x64

 

 

 

// Mam pytanie, jak zrobic zeby nie wywalalo ?????????? po pewnym czasie ?

Opublikowano

Ok, poleciał + działa na Windows 7 32bit :D jak coś :P

 

@UP, nie wgrywasz żadnego KamerModa xD Ściągasz to obejście z tematu, torrentujesz i patchujesz metka, po czym odpalasz go przez obejście i ładnie chodzi wsyzstko :D

Opublikowano

Sorka nie rozumiem ogólnie... Czyli jest fishbot inny niż w EM2?????? I tego FB nie trzeba z EM2 odpalać tylko przez to obejście??? Odpowiedzcie bo będe bocił całą noc.:) :P

Opublikowano

Sorka nie rozumiem ogólnie... Czyli jest fishbot inny niż w EM2?????? I tego FB nie trzeba z EM2 odpalać tylko przez to obejście??? Odpowiedzcie bo będe bocił całą noc.:) :P

 

 

Wystarczy że popatrzysz na screenshota... To nie jest FB z EM2.

* * *

Zbieram +

Opublikowano

te czasy wedek nie dzialaja wgl ;]

05962579050416538615.jpeg

 

 

Najlepszy Doping Kibicowski w Polsce ! Najlepsze Oprawy Meczowe ! Dwa Wielkie Słowa POLONIA BYTOMSKA

ARKA GDYNIA

Arka Wódka Polonia !

 

To co nie zabija wciąż wzmacnia nas

 

 

Daj -- Będę szczęsliwy

Opublikowano

@up

Masz racje :)

 

Po kilku godzinnych "męczarniach" uruchomiłem bota - MIODZIO

Gościu rewelacyjny jest działa bez zarzutu.

 

A co do czasu wędek to ja ustawiem w tym

 

@cytat

 

Macie czasy wędek w zależności od jej poziomu:

Wędka ---> Fishdelay ---> Botdelay

+1 ----> 2850 ---> 4500

+2 ----> 2800 ---> 4500

+3 ----> 2750 ---> 4500

+4 ----> 2650 ---> 4500

+5 ----> 2650 lub 2900---> 4500

+6 ----> 2650 ---> 4500

+7 ----> 2650 ---> 4500

+8 ----> 2600 ---> 4500

+9 ----> 2600 ---> 4500

 

 

ustawiam tak:

 

Wędka ---> Fishdelay ---> Botdelay

+1 ----> 2850 ---> 5500

+2 ----> 2800 ---> 5500

+3 ----> 2750 ---> 5500

+4 ----> 2650 ---> 5500

+5 ----> 2650 ---> 5500

+6 ----> 2650 ---> 5500

+7 ----> 2650 ---> 5500

+8 ----> 2600 ---> 5500

+9 ----> 2600 ---> 5500

 

i wtedy łowi CACY :) że tak siię wyrażę.

 

edit: Windows se7en Ultimate 32 bit za niedługo sprawdze na 64 bitach.

Oceń prace nie podoba się daj - (ale najpierw przeczytaj i powiedz sobie szczerze czy wszedłeś bo chcesz to co tu jest czy żeby wykorzystać limit i mieć spokój na dzisiaj z +/-) podoba się daj +...

Opublikowano

nie wiem czemu ale gdy juz zalogowalem sie juz na metina wlaczam fb i zaznaczam to co mi podpowiada bot i potem nic sie nie dzieje wiecie co moge z tym zrobic ?? :angry:

reklama radia i linki wychodzące

Opublikowano

Też miałem to samo ale udało mi się :rolleyes:

 

Wyłączyłem w procesach windowsa (alt + ctrl + delete) proces o nazwie:

Win Firewall czy jakoś tak i po sprawie B)

 

 

Dodam że przez noc (z małymi prolemami typu wyłączenie metina i komunikat ze znakami "???") mam już 6 małży :D

 

@edit:

 

Dobra nie mam co robić więc npiszę co myślę o bocie:

Bocik jest cool sam szuka przynętę gdy wyłowi drobne ryby używa ich jako przynęty lub kiedy skończą się robaki a jest papka to ją też wykorzystuje.

 

Bot pięknie działa zminimalizowany (niestety nie mam 2 konta z 30+ lvlem ale "pożycze" od kolegi a potem przeżuce małże itp.) sprawdze też czy działa na kilku kontach zaraz ale jestem na 110% pewien że będzie działał ;)

 

MOJE EQ po nocy (nie licząc farb bo ustawiłem żeby bot je wywalał):

 

1. Już 7 Małży :)

2. 71 Martwych Karasi

3. 45 Rybich Ości

4. 21 Martwych Ryb Mandaryn

5. 5 Martwych Amurów

6. 4 Martwe Łososie

7. 3 Martwe Karpie

8. 3 Martwe Pstrągi

9. 1 Martwy Sum

10. 2 Rękawice Króla Przepowiedni

11. 1 Symbol Króla Przepowiedni

 

Dobra doszłu jeszcze 2 rybki ale nie chce mi się pisać :D

Oceń prace nie podoba się daj - (ale najpierw przeczytaj i powiedz sobie szczerze czy wszedłeś bo chcesz to co tu jest czy żeby wykorzystać limit i mieć spokój na dzisiaj z +/-) podoba się daj +...

Opublikowano

kurde nie mam takiego procesu właczonego moze ktos mi pomoc ? ; /

reklama radia i linki wychodzące

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...