Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]M2Fish 3.0.3 By .Erpel 100% Na Vista Na Patchu Andrzejt17


Monkey92

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 194
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

mi nie działa xp sp3 mam netframework 4.0 a nie wiem ilu bitowy bo nie wiem jak to spr (nie jestem jakos zajebiaszczo obeznany na kompach)

@edit up na pw zara wysle bo skana niechce mi sie dawac

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Primo:

Dodałem plik na MegaUpload, bo podobno nie działa wam Hotfile. (Temat edytowany)

 

Secundo:

Powtarzam abyście pisali jaki system macie, ilu bitowy jest i jakie ma SP'eki zainstalowane.

Bot nie będzie na razie działać na 32-bitowych XP'ekach co jest napisane w pierwszych linijkach tematu.

Jeżeli .ErpeL coś zdziała, dam wam od razu znać, więc jeżeli macie 32-bitowego XP'eka to musicie się narazie zadowolić Fb z EM2, z tego co wiem użytkownik ps19 umieścił w jednym z swoich tematów EM2 z Fishbotem, który zabija drobne ryby i działa tylko na XP.

 

@EDIT

Tu macie w/w temat:

http://www.mpcforum.pl/topic/220663-dieasymetin2-0131778-mod-32-dziala-tylko-z-windows-xp/

Od razu mówię, że nie wiem czy jego Mod działa.

* * *

Zbieram +

Opublikowano

N I E działa na xp;/

 

Człowieku, czytaj poprzednie odpowiedzi i cały temat!

1 Odpowiedz wyżej i masz wyjaśnione.

* * *

Zbieram +

Opublikowano
SUPER ! dzięki wielkie kolego

nmzc

 

---

 

Jeżeli dajecie --- to piszczcie dlaczego... być może zasłużyłem ale chce się tego dowiedzieć.

Napisane jest wyraźnie że nie działa na XP i wiekszości 32-bitowych OS'ach.

Więc nie karzcie mnie za to że wam nie działa. -.-'

* * *

Zbieram +

Opublikowano

powiem ci jedno bylo jest jeden tut dzialajacy na all servach pl priv chiny itp moim zdaniem temat do zamkniedzia po za tym lipowy :( Babelbot zadzi

 

 

ale + za checi leci :) bardzo dobry tut

 

 

ps: Dzieki za - zbieram je :P

Opublikowano

@UP

 

Co ty za głupoty wypisujesz ? Piszesz tak chaotycznie, że chyba nic nie zrozumiałem a no jedno zrozumiałem, że babelfish najlepszy guzik prawda podobnież nie da się nawet zminimalizować metina podczas jego pracy bo przestaje łowić...

Najlepsze fishboty to ten właśnie by erpel i xAngelbot...

Cóż niestety ten by erpel mi nie działa ale nie ma co się załamywać działa ten w easymetin2.

 

Autor tematu oczywiście +

Liczę, że w niedalekiej przyszłości będzie on działać na XP.

buusaga.jpg

Opublikowano

Hmm, to dziwne bo starsze wersje dzialaly

 

Owszem, działały ale wtedy jeszcze nie było HS3. Zgadza się?

* * *

Zbieram +

Opublikowano

Wszystko super. ;)) dzieki ; P Polecam +

Jeśli chodzi o plusy i minusy to wole to pierwsze. ;)

 

Chcesz rewanżu? Wystarczy zostawić komentarz na moim profilu.

 

 

Darmowe porno^^

Opublikowano

Ta ale szkoda ze nie na 32 bitowych systemach

98% młodzieży słucha hip-hopu, techno, rap'u, jeśli jesteś wśród tych 2%, którzy są normalni wstaw to do swojej sygnatury.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...