Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]M2Fish 3.0.3 By .Erpel 100% Na Vista Na Patchu Andrzejt17


Monkey92

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam problem z hs .... wszystko jest ok dopóki nie włącze injectora ... jak już włączę injector to wyskakuje błąd z hackshieldem :( co jest grane ? co zrobić ?

Energy 93 lvl - LomaxMt2

  • Odpowiedzi 194
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mi nie działa -.-

 

Włączam metka, spatchowany itp., odpalam przez obejście, loguje się.. i gdy chcę włączyć bota tzn. już klikam w okno metina injector się wyłącza i nic się dalej nie dzieje..

 

Proszę o pomoc z góry thx

+ to forma podziękowania za pomoc.

Opublikowano

no ja mam to samo co kolega up :/ klikam na te okienka po właczeniu injectora i sie nagle wyłacza i nic :[

# CASE: GELID DARKFORCE           # RAM: ADATA 7-7-7-20 3X2   # PSU: Thermaltake 730 SE
# Mouse:ZOWIE FK2 2012   # CPU: I7 920 4,20GHZ  # SOUNDCARD: Creative Sound Blaster X-FI XtremeGamer
# Mousepad: SteelSeries QcK +        # CPU COOLER: PROLIMATECH MEGAHALEMS REV 2.0 SILVER
# Headset: SteelSeries 5hv2 White    # MOTHERBOARD: P6T DELUXE V2   # CARD: GTX 580 MSI TWIN FROZR
# Keyboard: TESORO DURANDAL ULTIMATE MOBA  # MONITOR: SAMSUNG 85 HZ DUNNO MODEL  # HD: SSD 128 KINGSTON,BE WD1003FZEX 1TB

Opublikowano

@ares94 mam to samo ;/ (win xp 32 bity)

 

@Edit

A gdy włączam metina to wyskakuje metin2 wrong version ale metek się odpala tylko później wyskakuje błąd taki sam jak Aresowi ;/

Opublikowano

Mam taki problem.. Odpalam metka przez kamera tego najnowszego z wczoraj (12.01.11r.) i loguje się na chara. Następnie klikam to Injector i maksymalisuje metina.. i pojawia sie okno : Wrong Metin2 Version.. a metina mam spatchowanego i storrentowanego..No i następnie jak klikam start to wyskakuje jakis gówno i pisze ze cos nie tak z M2Fish.dll. Koleś nawet wyżej wklejał ss z tym błędem. Wie ktoś o co biega ??

 

Troche danych na ten temat

 

Posiadam :

1. Metin2 2010 (patch and torrent jest)

2. Metin2Mod (12.01.11r.) - od KaMeRa

3. No i tego fisha

4. System operacyjny Windows Vista Home Premium , 32-bit , 1 SP(Service Pack)

 

Jak ktoś zna problem proszę o odpowiedź . Z góry dziękuję pozdrawiam ; )

graphic.png

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...