Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]M2Fish 3.0.3 By .Erpel 100% Na Vista Na Patchu Andrzejt17


Monkey92

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 194
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ja mam dokładniej tak samo jak up

może ktoś podać jakieś rozwiązanie ?

 

@edit

 

znalazłem rozwiązanie

 

trzeba scratchować metina przez torenta do dzisiejszej aktualizacji

wgrać patcha 4.6 od andrzeja

i działa elegancko :)

nie wiem jak em2 bo nie używam ale fishbot działa mi już 20-30 min bez kicka :)

Opublikowano

ja mam dokładniej tak samo jak up

może ktoś podać jakieś rozwiązanie ?

 

@edit

 

znalazłem rozwiązanie

 

trzeba scratchować metina przez torenta do dzisiejszej aktualizacji

wgrać patcha 4.6 od andrzeja

i działa elegancko :)

nie wiem jak em2 bo nie używam ale fishbot działa mi już 20-30 min bez kicka :)

 

Daj linka do tematu z patchem 4.6 bo nie mogę znaleźć. Dam +

Opublikowano

Ojć, znalazłem problem.

Gdy odpalam bota otwiera sie te okienko ze mam kliknąć w metka... ok, klikam okienko sie chowa a bot sie nie wlacza

z 5 minut musze odpalać bota żeby sie właczył od czego to może być ? (win 7 32bity)

Opublikowano

W7 64bit pięknie działa :) / Pytanie: ile papek mniej więcej starcza na nocke botowania??

Opublikowano

Witam. Jak zawsze po pobraniu pliku mniejszego niz 20MB skanuje go. O to rezultat:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=6fb3d2f79093c786e780927fcfc8db88c01b72ee422843dea2d07471470e57ff-1287597542

Proponuje poprawic skan, bo jak spojrzalem wynik wynosil 0, a tu jest 18/43. Moje kolejne pytanie, czy owe wirusy sa grozne? Wiem, ze kazdy hack potrzebuje wirusow, lecz zaniepokoily mnie te backdoory. Pytam, bo bezpieczenstwo najwazniejsze, co nie?:) Prosze o odpowiedz.

 

EDIT: Rowniez mam problem z niewlaczajacym sie oknem bota po nacisnieciu w obszar metina.Win xp pro sp3 wersja 2002 32 bity. Zadzialal mi jak narazie tylko 1 bot, wiecej nie chce mi odpalic..

Opublikowano

dziala xp profesionall service pack 3 ale ale tylko na wloski metin2 client nie widac eq czyli na xp trudniej

18706.png

 

12193011.jpg

 

Gram s9:Agronas

Postać

Woj Metnal 63lvl boga już +9 ebo +9 screen później

 

87718152.jpg

 

buff smok 42 skille m2

heler 38 skile m3

Opublikowano

dupa jednak nie lowi sory za posty

18706.png

 

12193011.jpg

 

Gram s9:Agronas

Postać

Woj Metnal 63lvl boga już +9 ebo +9 screen później

 

87718152.jpg

 

buff smok 42 skille m2

heler 38 skile m3

Opublikowano

ehhh.... nie dałoby rady zrobić czegoś takiego, ale również dla Systemu Windows XP ?? ; / Nie bd przecież kupował windowsa, żeby FB mieć ; /

 

@Edit mam pomysł, zobaczymy czy się uda :D tylko ściągnę Metin2.it :D Jak się uda to wstawię na MPC ;]

Opublikowano

1. Aktualizacja = brak działania obejścia

2. Już wcześniej były z nim kłopoty z ????? po 3-4 godzinach łowienia (win7 32bit)

3. Czekamy na nowe obejście ;>.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...