Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co Zmienić W Eq ? - Potrzebujesz Pomocy I Dobrej Rady ? Zajrzyj Tutaj !


Schittset

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

  Crisp: zrób sobie zamkowy +7 i zrób coś z tym pż za mało masz ja na surze wp to na 38lvl miałem 6,5k hp

banner-reklamowy.png

Wesprzyj akcję stop dzieciom neo i wklej ten obrazek do swojej sygnatury !!!

 

Link do obrazka: 

http://i2.pinger.pl/pgr372/0fc6015900185aa949fc592b/banner-reklamowy.png

 

Tylko neo daje - za nic jeśli nim jesteś TO DAJ - (mi nie zależy)

 

Jeśli nie jesteś neo to daj + (mi nie zależy) 

 

Wejdz na strone : 

http://www.stop-neo.yoyo.pl/

 

 

  • Odpowiedzi 740
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Do woja mentala sellnij tego żelaka z bonami nie jak na moku ale pewnie gdzies za 300kk kup riba +30 sr +9 i zrob lwia i ebo na +9 i gites bedzie a jak zostanie cos kasy to poszukaja itemow z + 1.5/2k hp.... :D

Pomogłem? Daj +

 

 

JUSTIN BIEBER dostaje po mordzie butelka xD
Opublikowano

Sura WP 76lv

Magia+5 kd def spid uchyla+4 (nie robie na +6 bo juz 12razy zaiodlem bodziami)

Buty 1.5k hp

Naszyjnik 1k hp

Bransa 1k hp

Zatruty+6 kd potwora smieci penetry+4 31sr

wyzywka+9

ebo+9 lub kolce z lez+7

tarcza tygrysa+9

 

Buff skille pomoc m2 blogo m3 odbicie m4

 

I tutaj pytanie co zmienic abym dał rade solo spot na pieczeciach z buffem

Opublikowano

Serwer: Grymuar

Klasa i profesja: Wojownik Body

Poziom postaci: 61

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 30kk

[Zdjęcie z ekwipunkiem, statusem postaci oraz skillami.]

http://img840.imageshack.us/img840/1305/80846355.jpg

 

 

NA SS zapomnialem o zbroi mam boga +6 z kd defa +3 ;]

MOJE POSTACIE:

 

Wojownik Body - 100lv ON!

Szaman Smok - 93lv ON!

Wojownik Body - 92lv Banned!

Wojownik Mental - 85lv oddany!

Sura WP - 105lv oddany!

Ninja Dagger - 99lv oddany!

 

 

Opublikowano

@Rones

Ebony+7\9 do expa a do pvp sobie zostaw te zlote..

Jeśli expisz z konia to fms musi mieć dobre średnie 25 myślę że dla takiego bma wystarczy jeśli nie z konia to zostaw go ale do pvp i kup sobie porządnego do expa i włóż kd potwora i kryta,tarczę zrób na +6, helm najlepiej wyzywka+7\8 sobie kup.Mi takie eq by starczyło nic więcej Ci nie potrzeba ta zbroja na 34+9 starczy Ci do nawet 54lvla i sobie już kup lepszą lub na 34+9+coś kasy zamień za 42+8\9:P i takie eq Ci już starcza. Będę wdzięczny za plusa;)

@gooN!

Powiem tak masz dobre eq ale zmiany też są potrzebne,sprzedaj tego riba kup sobie riba +9 sr 20+ kd potwora +3\4 kryta+3\4 ebony zrób lub kup +7\8 minimalnie.. Bransa? ja bym sprzedał tą bo dużo za nią dostaniesz i bym kupił +1.5k hp lub 1k bo 200hp to nie jest duża różnic zelak +8.

Lub wyjątkowo jeśli nie ten rib bo Ci nie starczy to zostaw sobie tego już do 65lvla i zarób na partyzane lub magnecika +6\7 włóż kd= potwora +3\4 kryta+3\4 i tutaj do wyboru masz penetry lub powtórki +3\4 i z takim eq do v1 z buffem expić:)

 

@Gizdu

rób na +6 kiedyś wejdzie włóż,oczywiście zrób eq na dt żeby wziąć pieczecie solo z buffem myślę ze helm 20% kolce 20dt tarcza 20dt i z takim eq myślę że dasz radę,nie jestem expertem jeśli się pomyliłem to niech mnie ktoś poprawi.

@Xalios

Sprzedaj hełm dużo za niego dostaniesz kup riba 30-45%sr z kd potwora i kryta +4 ebonity+8 i do boga uchylenia +3\4 i miód można iść expić:)

Będę wdzięczny za +!

 

@down

No to lipa:/

cooltext530248489.jpg
Opublikowano

To poco używałeś Cheatów, trafiłeś pewnie na Keya, lub na coś się nabrałeś i takie są efekty kolego.. Ale nie martw się, to nie była tak dobra postać, więc następnym razem bądź bardziej ostrożny na Userów mpc pewnie hehe :P

Pozdrawiam, Maniek {Zbieram-}

ptaki9wudw3tb4.gif

Opublikowano

Serwer: Grymuar

Klasa i profesja: Ninja Dagger

Poziom postaci: 65

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: tyle ile potrzeba

myprofil.jpg

 

Chcę dokonać takiej korekty konta aby dawać spokojnie sobie rade z 3 grupkami szponów w V2.

Branza została spalona.

Kończe pamiątki robić...

eh...

Opublikowano

@Join me .

myslisz że nie mam DMG hacka??? I nie ubije całego spota szponów dzięki niemu bo wcześniej mnie szpony ubiją....

napisz co w eq zmienić...

eh...

Opublikowano

Strona

 

Kup cos na kryta niech bedzie przynajmniej 20-30

 

Smocze na 9 i kd potwora/kryta/prezszywki

 

i wezmeisz 6-7 grup

Opublikowano

Serwer:Endurion

Klasa i profesja: Wojownik Mental

Poziom postaci: 43

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: obecnie mam 5kk ale sellne fms'a i bedzie wiecej ;]

[Zdjęcie z ekwipunkiem, statusem postaci oraz skillami.]

beztytuuyyy.png

 

 

 

 

jak nie bedzie widac link do eq pod postem:

http://img820.imageshack.us/img820/3030/beztytuuyyy.png

Wyjebane przez Ziomala. <---------------------?? Co za zjeb no COMENT!!!

Opublikowano

XsX2 Zmien w eq:Sprzedaj tego fms i kup cos ze srednimi 10% i zrob na +6,Kolczyki zmien na ebo+6,Naszyjnik na jakis z bonem pz+1k-2k,Zbroje najlepiej selnac i kupic smocza +7,8

Czytaj ku

Gram w metin2 pod nickami: Dandi11111,SharinganBM,SharinganBoss,Zege.

 

 

 

 

 

 

Zbieram -!

Opublikowano

@XsX2 ja na 35 lvl mialem wiecej hp mialem 6 k hp wiec kup sobie buty + 1.5k hp , naszyjnik + 500hp i branze + 1k hp i poczytaj pare ku zeby silne bylo m3-m5 i walniencie m3-m5

Opublikowano

Witam ponownie,

Przypomnielem sobie o swoim pierwszym koncie, wchodze... puste , bez eq itp.

Dzis za podexpianie zalatwilem smocza zbroje+2 , miecz 12 +0 i upiorna +4 + buty na 1 lvl +0

kasa obecnie brak , ale mysle ze ok 30 kk narazie :)

Woj mental silne m3 duchowe m1 czy m2 .

Robie reset tapnicia i w co mam wlozyc?Mysle nad Uderzenie Miecza.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

@Oftop Ja bym go jeszcze pi******* tym krzeslem xD

 

Szukam Buffa na Deimosie, s19 Shinsoo,podexpie!

 

Chcesz Oddac konto? Pomoz innym graczom.Oddaj swoje konto ->Tutaj<-

Ps.Rozmawiałem z adminem,tego serwisku,niebawem ma sie pojazwic lista olnych kont!

Opublikowano

Serwer: Kronos [s23]

Klasa i profesja : Wojownik Ciało

Poziom Postaci: 66

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku : (to kwestia czasu:] )

 

[Zdjęcie z ekwipunkiem, statusem postaci oraz skillami.]

niewierze.jpg

 

PS: Liczę na wasze rady :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Witam

 

Moje eq

54031365.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

ninja 45 lvl dagger

 

UWAGA !!!

Rady przedstawiajcie jak bym mial 50lvl DLATEGO ZE ZMIANY BEDE ROBIL NA 50 (podexpi mnie kolega z 45 do 50 w v2 !!)

 

budzet : jakies 50-65kk !

 

Prosze o dobre rady postac jest DO EXPIENIA a nie do pvp :D

@ edit: a i mam pytanko gdzie expic po zmianach i na 50 lvl

Boze, czy ty umiesz czytac?...

Cytat

Prefixy

W nazwie tematu proszę umieścić prefix.

ZAL MI CIE

 

Boze, czy ty nie umiesz zmienic tematu.

Opublikowano

Serwer: Monastyr

Klasa i profesja : Wojownik Body

Poziom Postaci: 41

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku : W najbliższym czasie ok 55kk

 

[Zdjęcie z ekwipunkiem, statusem postaci oraz skillami.]

 

postacv.jpg

 

 

 

 

 

Gdy by obraz nie chciał się wczytac :

http://img842.imageshack.us/img842/8963/postacv.jpg

beznazwy2k.jpg

Opublikowano

@Cookill

 

Sprzedaj tego FMS i kup riba. Niby głupota, ale i tak walisz z boja więc wiesz. Ribek ma być +9 z śr +15. Potem zajmij się zbrojką... Wbij ten jeden level i kup smoczą +9, powinno starczyć. Nastepnie zainwestuj w hp, butki z 1,5k hp czy coś ;)

 

Kasa powinna się wyczerpać, ale jak znów coś zarobisz ti wydaj to na ebo +7 i zrób na +9 u gildyjnego lub w DT. 

 

 

 

1377531174-U173186.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...