Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co Zmienić W Eq ? - Potrzebujesz Pomocy I Dobrej Rady ? Zajrzyj Tutaj !


Schittset

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@ Krzynio93 sellnij tą nimfe i kup jakiegos fms/ribka sr +30 tyle hp to ja mialem na 32 lvl i pokupuj itemki z hp!

" z braku pieniędzy popełnia się błędy." ~ AK-47

  • Odpowiedzi 740
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@ MIchu136

Masz tylko 15kk no trudno z tą kwotą też da sie coś zrobić,a więc polecałbym ci Ulepszyć zelaka na +6,A jak nie masz ogonów skorpiona to idz na pustynie w 40 min maximum wydropisz te 2 ogony ;)

Tak jak magik pisał Ebonitki kup conajmniej +4/5/6

Zmień Igłe na 12 duchów +5/6 ,Jak starczy kasy moglbys jeszcze Smoczą ulepszyć.

Wejdz na http://www.pajacyk.pl/ i pomóż biednym dzieciom

Opublikowano

Serwer: Phantos

Klasa i profesja: Wojownik Mental

Poziom postaci: 56

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 35KK

[Zdjęcie z ekwipunkiem, statusem postaci oraz skillami.]

tyle obrony z silnym cialem

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Opublikowano

@Czerew

 

Sellni tego riba, bo te średnie to masakra... Dużo wart nie będzie, ale sellni. Kup jakiś porządny z śr na plusie +9. Kolce zrób w DT, nie powinien spalić. :) Jak na taki lvl masz słabą zbroję... Skołuj 30kk na boceniu jeszcze (przez tydzień zostawiaj bota na noc i masz) i kup smoczą +9 z KD defa +3. Potem butki z 1,5k i inne akcesoria. 

 

 

 

1377531174-U173186.png

 

Opublikowano

Serwer: Twierdza

Klasa i profesja: Wojo mental

Poziom postaci: 61

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 120-130 kk

empece.jpg

TYle defa bez silnego, jak widać jestem po hacku nie mam zbroji, dobrej bransy hełmu i broni ;)

 

Myślę aby kupić ribka +9 sr 20+ boga +6 ( robić w dt do +8 ) żelaka + 8/9 i lwia tarcze + 9

sygnampc.jpg

Sygnatura by FreeSz

Opublikowano

Serwer: Astral

Klasa i profesja: Wojownik Mental

Poziom postaci: 54 i Rośnie ;p

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: Dostosuje się.

[Zdjęcie z ekwipunkiem, statusem postaci oraz skillami.]

statusfu.jpg

11349-213b1360566d8f14bfb4df7e53b71823.gif
Opublikowano

Freesh

 

kup riba sr 15 % +9

boga +6 min albo +7 ale to juz zalezy jak trafisz na okazję

no i najważniejsze chyba, kup tarcze na 61 lvl +9

Pomogłem? Daj +

 

 

JUSTIN BIEBER dostaje po mordzie butelka xD
Opublikowano

Kupiłem Takie itemy jak :

 

Żelak +9 22kk

RIB+9 Sr 19 kd potwora +3 i pusty 40 kk

Lwia tarcze 39 kk

Bransoleta na 39 lv + 1h hp

 

Mam teraz Silne M5

 

HP : 13 k

Def 649

 

Dzięki za rady ;)

sygnampc.jpg

Sygnatura by FreeSz

Opublikowano

Serwer -|- 16-22

LvL 32

Profa Woj Body

Skill naM? Tak Wirek na M2.

Aura na 11 reszta po 1

obecne EQ:

37276661.jpg

EQ u dozorcy:

16142850.jpg

Kasa: ok 35 kk( max 40) bo 10 na potki zostaiam

 

@down

Tera mam Lwia+7 wartosc ataku +30, kd speeda i, wiec to odpada,ebo wymienilem na +6.

Srebrna? hmm. wg mnie to jest g***** buty mam z pz na 43 lvl

Zmieniona tarcza na 5-o +7

249 orony teraz przy 398-422 ataku FMSem.

 

Skille? Moze i lipne, ale gdy biore na pustyni 5 spotow pajaczkow lub oczek to wirek sie bardziej przydaje niz aura.

 

Nowa postac jest w trakcie robienia: Mental Rozklad skili:

1.Full Silne

2.Walniecie

3.Tapniecie

Eq: Mnisia +7 z bonem na zwierzeta + tracza widoczna tu na zdjeciu +8 +bon( buty +7 kolczykki +7 branca +7) glewia +6 gilotynka +5 pajecza +6 itd(wszystko na 1 lvl)

 

Tym 32 lvl biore 2 podstawowe spoty na Gorze Sohan, niedowiarki, pisac na pw, to zademonstruje :P

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

@Oftop Ja bym go jeszcze pi******* tym krzeslem xD

 

Szukam Buffa na Deimosie, s19 Shinsoo,podexpie!

 

Chcesz Oddac konto? Pomoz innym graczom.Oddaj swoje konto ->Tutaj<-

Ps.Rozmawiałem z adminem,tego serwisku,niebawem ma sie pojazwic lista olnych kont!

Opublikowano

@up

 

Popieram zarób troche wiecej kasy i zrób nowego woja na em2 bo tu skille lipne itp uzbieraj ze 150kk i wtedy możesz zacząć grać...

Pomogłem? Daj +

 

 

JUSTIN BIEBER dostaje po mordzie butelka xD
Opublikowano

up załatw sobie 5katna +7-9 jakieś itemki z + do pz i kozy z sr na + chyba że jesteś nastawiony na pvp

Opublikowano

Serwer phobos (s18

LvL71

Profesja Woj Body

Skille bo trochę niewyraźne:

aura m3

berek m5

wir m4

szrża m3

Mogę przeznaczyć około 70kk

592a59a6640ba_post-110771-0765577001281967453_thumb.jpg

Opublikowano

@vorden

 

Za 70kk za dużo nie kupisz, ale koniecznie zmień broń, jeżeli expisz z buta i się nie męczysz to dobij 75 lvl i szukaj zatruciaka +20 średnie, oczywiście nie musi być od razu +9, a jak expisz z konia to parta/magnet +7 kd +4 pod exp.

No i oczywiście skille, na dzień dzisiejszy masakra, czytanie ku codziennie to podstawa, aure powinieneś mieć minimum m7, trenuj, trenuj.....

Opublikowano

Gram Surą BM mam 50 lvl, mam militara :)

 

Mam takie pytanie mam FMS +9 um 7 a sr. -1 i mam oferte kupna Szpona +8 za 80kk, wydaje mi się ze szpon jest lepszy i sie opłaca, ale pytam o zdanie was :)

Mam Srebrna +9, Mistyka +9, Białe zloto +9, buty i naszyjnik +1500 pz, wyzywajacy +9, okragla +6.

Mam do wydania 180kk co kupic ?

b46052bd51732471.jpg
Opublikowano

Serwer: Phantos

Klasa i profesja: Sura WP

Poziom postaci: 50

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 25KK

[Zdjęcie z ekwipunkiem, statusem postaci oraz skillami.]

surawp.png

Opublikowano

Serwer: Kirian

Klasa i profesja: Sura wp

Poziom postaci: 42

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 35kk

[staty na koniu z skillami]

URL=http://img828.imageshack.us/i/21528300.png/]21528300.png[/url]

 

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Serwer: Monastyr

Lvl:62

Klasa i Profesja: Woj Mental

Yang na korektę ekwipunku : 12kk ;/

(Klikni na obrazek eq aby powiększyc)

592a5a2c54ead_post-216598-0870064001282220460_thumb.jpg

ronaldo_2.jpg

 

Gram na Monastyrze w Shinsoo ... ;)

 

 

Zbieram +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...