Skocz do zawartości

Mikołajkowe losowanie

Polecane posty

OPij8Wi.png

Witajcie w losowaniu z okazji Mikołajek :)

Zasady są proste – każdy, kto skomentuje ten temat, ma szansę na wygraną. Jeden użytkownik może napisać tylko jednego posta, a dodanie kolejnego wiąże się z dyskwalifikacją z zabawy. Zgłaszać swój udział możecie od teraz do godziny 23:00.

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj (klik).

Powodzenia!

benc benc benc, widzisz ja mam kotka przy grzałce, a ty jak wyglądasz? taki gruby jesteś i gdzie się zm.. do grzałki zmieścisz? jakiś problem masz? to schudnij. bo ja jestem chudy i mój kot jest chudszy od ciebie i tego typu, a zobaczymy jak kotek będzie tak z tobą frystalował tego typu. a ja ide sobie do przodu a ty co? jedziesz ze mną? tego typu. zmień się na kota może tego typu. a ja sobie ide i nie wiem co mam robić, aleeee to nie jest takie ważne tego typu, a ty schudnij chłopie, bo jesteś troche nieee MI ŁY tego typu. aaleeee kot na grzałce sobie siedzi i odpoczywa. a ty jak? musisz lecieć gdzieś? żeby ogrzać się przy kominku lepiej bo to jest chyba lepszy bo gruby nie wejdzie tam tego typu. no i po prostu ja, zobacz jaki kotek mój jest chudszy od ciebie, a ja patrze na cieb

1357577137-U262310.png

Ja to bym chciał, aby mikołaj w tym roku nagrodził mnie plakietką ;c Milej było by człowiekowi na serduszku, gdyby ten piękny okres, kiedy na dworze biały puch leży, w kominku pali się drewienko, mógł zostać spędzony przed MPCforum w gronie elit. Jako jeden z tych osób, które się zasłużyły. 

A to mi wyzeruje pasek jeśli mam na plusie przez błędy forum? 

Już nie masz :)

Edytowano przez Aive

Screenshot_2.jpg

JD KURWE

,,Całkiem zabawne, że jedyne osoby które bronią raweryka to osoby, które są mniej lub więcej powiązane z mpc, tj. mpc facebook i mpc news, ciekawe na ile jest to obiektywne, a na
ile wymuszone przez makina lub inną osobę wyżej, która "przekonała" te osoby do napisania swojej "obiektywnej" opinii na ten temat, bo makin lubi dupolizów pokroju raweryka :)))
''

~ mądry rabin, 2020r.

• Aive locked this temat
  • Aive unpinned this temat
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...